Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryszarda Klepka

Szukam dziewczyny, ktora bedzie sie ze mna odchudzac

Polecane posty

Gość Ryszarda Klepka

Hej szukam kogos kto jest rownie zdeterminowany jak ja. Kogos kto nie podda sie po tygodniu. Mam do zrzucania okolo 15 kg. Jak zrzuce chociaz 10 to bede szczesliwa. szukam dziewczyny z ktora bede sie razem odchudzac, porownywac efekty, sluzyc wsparciem i dobra rada. Mysle ze takie cos jeszcze bardziej nas zmotywuje i w koncu schudniemy do upragnionej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Różyczka
Hej hej ja mogę oczywiście bardzo chętnie..:) jestem od dzis na mm i mam do zrzucenia 29kg :( ale wiesz co wierze zerazem moze sie udac...:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Różyczka
a Ty jaka dietkę preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez od paru dni jestem na diecie i rowniez chce zrzucic 15 kilo ale z 10 bede zadowolona staram sie byc na diecie MŻ moja waga to 79 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
Po pierwsze witam Wesoła łosicę, Małą różyczkę i apetitkę. Fajnie ze zglosilo sie kilka osob :) Ja preferuje diete MZ czyli jesc mniej ale przy okazji zdrowo. zadnych slodyczy, alkoholu, przekasek, fast foodow, slodkich napojow itp. A dodatkowo codzienne cwiczenia. Moze zrobimy liste czego nam nie wolno jesc albo wolno ale bardzo rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisujecie te produkty
ktore mozemy i te drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
Nie mozemy: alkohol (ale nie wiem co z winem) fast foody czekolada ciasta chipsy paluszki krakersy slodkie buleczki biale pieczywo slodkie napoje co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chętnie z wami poodchudzam mam do zrzucenia 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
No wlasnie. Czy smazone mieso jest calkowicie zabronione? A jesli smazymy je bez panierki i np na oliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Różyczka
Witajcie znowu!!!:D No, ja na MM czasami pozwalam sobie na cos upieczonego ale na małej ilosci tluszczu juz iedys na niej sporo schudlam ale jojo byl:( wiec teraz musi sie udac!:));) jak narazie było: 6.25 - 100g twarozku chudego, duze jablko, cynamon, troszke kapustki kiszonej 10-jablko 13.30-duze jablko 15- ryz brazowy torebka z twarogiem jablkiem i cynamonem + ogórek kiszony na kolacje o 18 bedzie plaster chudej wedliny i surowka z kapusty kiszonej z marchewka i oliwa do kazdego posilku obowiazkowo warzywa i musze zaczac ograniczac owoce do sniadania...:D pozdrawiam!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Różyczka
moja waga to 79kg i 160cm ........kiepsko ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mojej diety nic nie jest zabronione bo wole zjesc kotleta jak mam ochote wielkaaaa niz zjesc 10 jogurtow i 5 jablek bo jak mam na cos ochote to probuje czyms innym sie \"zapchac\" :) tylko oczywiscie nei codziennie tak :) tylko wszystko z umiarem - zjadlas kotleta zmniejsz inne rzeczy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja. Już straciłam 7 kilo w pół miesiąca. Ciężko było ale jużx jakoś idzie. Jeszcze 10 kilo mam do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
Dobra. No to super ze jest nas kilka. Ogolnie dieta MZ bez zadnych glodowek :) Ja dzis wlasnie zjadlam jakis serek i dwa kawalki chleba. Limit chleba na dzis zostal wyczerpany :) Wazyc sie bede raz na tydzien. W poniedzialek. Najlepiej by bylo gdybysmy wszystkie tak robily. Tabelka: Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka .....161...........64,3................................ Wesoła łosica............................................................... Mała Różyczka........160.............79.................................. Apetitka.................................79................................... Ugh............................................................................. Czerwony Tulipan............................................................. Karmazina...................................................................... To prosze uzupelnic tabelke :) Milego dietowego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewoszka
Dziewczyny polecam Wam aplefit, w aptece ok. 26 zł za 100 tabletek. Byłam strasznym łakomczuchem, miałam kompulsy. Od zeszłego czwartku biorę te tabletki (1 przed posiłkiem popitą szklanką wody) i niechce mi sie jeść ani podjadac, na słodycze też straciłam chęc. Mój brzuch stał się płaski i jestem zadowolona. W czwartek wskakuje na wage ile ubyło po tym tygodniu. Naprawdę jesli macie problemy z łakomstwem te tabletki moga wam pomóc:):) Pozdrawiam i zyczę sukcesów w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś rano sie ważyłam i jest 8 kilo mniej. Aż sama sie dziwie że tak łatwo mi poszło choć nie mam silnej woli.Już 15 dzień diety. Nie wierze że mi sie udało. Ja biore Zelixe na pochamowanie łaknienia. Ważyłam 77 kilo przy wzroście 170. Dziś jest 69.Jak chcecie napisze wam co jadam i jaką sobie ustaliłam diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Po pierwsze: gratuluję już zgubionych kilogramów! Po drugie: sympatycznie tu u was więc ośmielę się przyłączyć :) Chciałabym w końcu nie poddać się po 2 tygodniach zdrowego odżywiania i zgubić moje nadprogramowe 10kg. Przez całe miesiące nastawiałam się na to psychicznie, ale od czerwca zgubiłam tylko 4kg. Mam 165cm i 65kg. Dieta MŻ i ćwiczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Karmzina gratuluje i pisz co jesz, czy cwiczysz, wszystko :) u mnei dzis ok. 1500 kcal Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka ........161...........64,3................................ Wesoła łosica...................................................... ......... Mała Różyczka..........160.............79.......................... ........ Apetitka..................177.............79............. ...................... Ugh..................................................... ........................ Czerwony Tulipan..................................................... ........ Karmazina...............170.............69.............. .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka .....161...........64,3............................ Wesoła łosica...................................................... .... Mała Różyczka........160.............79.......................... .. Apetitka..................177.............79............. ............ Ugh..................................................... ................. Czerwony Tulipan..................................................... . Karmazina...............170.............69............. .............. Issus.....................165..............65....................... mam nadzieje ze teraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka .....161...........64,3............................ Wesoła łosica...................................................... .... Mała Różyczka........160.............79.......................... .. Apetitka..................177.............79............. ............ Ugh..................................................... ................. Czerwony Tulipan..................................................... . Karmazina...............170.............69............. .............. Issus.....................165..............65....................... mam nadzieje ze teraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmazina, 8kg w 2 tygodnie??? To strasznie szybko... Co ty kobietko za cudo wymyśliłaś, hę? :) I przede wszystkim: jak się czujesz po tych 2 tygodniach? Nie jesteś zbyt osłabiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem dziewczyny podaję swoje dane Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka .....161...........64,3............................ Wesoła łosica..........170............60................................ .... Mała Różyczka........160.............79.......................... .. Apetitka..................177.............79............ . ............ Ugh..................................................... ................. Czerwony Tulipan..................................................... . Karmazina...............170.............69............. .............. Issus.....................165..............65........... ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
No wlasnie Karmazina. Jak to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175 i waze 59 :(:(:( jestem masakrycznie gruba :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba................Wzrost.....Waga pocz.....27.11.....3.12.... Ryszarda Klepka .....161...........64,3............................ Wesoła łosica..........170............60........................... ..... .... Mała Różyczka........160.............79.......................... .. Apetitka..................177.............79............ . ............ Ugh.......................175..............59................ ................. Czerwony Tulipan..................................................... . Karmazina...............170.............69............. .............. Issus.....................165..............65........... ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda Klepka
Ugh dla mnie mozesz sie odchudzac z wagi 50 ale bez tekstow o tym ze jestes masakrycznie gruba. To za jakie uwazasz reszte dziewczyn na tym topiku? Za slonice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×