Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papatka86

szukam osoby chetnej do wspolnego odchudzania???

Polecane posty

Gość papatka86

oj jutra zdecydowanie przechodze na diete,ale samej to jakos nie za bardzo:( dlatego szukam osoby ktora bedzie sie ze mna odchudzac i oczywisce mnie wspierac w chwilach slabosci :0 a takich mam bardzo wiele :( niestety! moj plan to dieta mniej zrec, na cwiczenia nie mam czasu wiec czasami jakis brzuszki i wymachy ,,,,,,, od jutra mam cel schudnac bardzo duzo okolo 10 kg!!!!!!!!juz postanowione i nie ma przepros! kto sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
Ja się dołączę! Zapisałam sie na aerobic tylko tak od jedzenia słodyczy ciężko sie powstrzymać... jesli schudnę 5-7 kilo i UTRZYMAM wagę to juz będę zadowolona... To od jutra tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz odchudzam się od 5 dni:) ale chetnie bede tutaj wpadac od czasu do czasu;) tez planuje aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
kasia12347 mamy ten sam wzrost :) widze ze u Ciebie powolutku w dół, życzę powodzenia i wytrwałości, sobie również:) grunt to pozytywne myslenie! A myślałyście dziewczyny o jakiś specyfikach do pomocy ? no nie wiem, chrom, błonnik, bio CLA itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
kasia12347 mamy ten sam wzrost :) widze ze u Ciebie powolutku w dół, życzę powodzenia i wytrwałości, sobie również:) grunt to pozytywne myslenie! A myślałyście dziewczyny o jakiś specyfikach do pomocy ? no nie wiem, chrom, błonnik, bio CLA itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
kasia12347 mamy ten sam wzrost :) widze ze u Ciebie powolutku w dół, życzę powodzenia i wytrwałości, sobie również:) grunt to pozytywne myslenie! A myślałyście dziewczyny o jakiś specyfikach do pomocy ? no nie wiem, chrom, błonnik, bio CLA itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała
ja juz od tyg jestem na diecie :D I jakos sie trzymam :P Licze karolie (1000 dziennie :D )A oprócz tego staram sie cwiczyc (brzuszki i 30 min na skakance :D )jak sie ociepli to jeszcze bede biegac:P Bede tu zagladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
kasia12347 mamy ten sam wzrost :) widze ze u Ciebie powolutku w dół, życzę powodzenia i wytrwałości, sobie również:) grunt to pozytywne myslenie! A myślałyście dziewczyny o jakiś specyfikach do pomocy ? no nie wiem, chrom, błonnik, bio CLA itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papatka86
hej ja wlasnie z pracy wrociaslma :( czyli od jutra postanowione musze schudnac i to duzo!!! bedziecie tutaj ze man i bedziecie mnie wspierac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yelp- milo:) a powiedz ile wazysz? jesli chodzi o specyfiki zazywam Meridie 15 od niedzieli, jak narazie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yelp- milo:) a powiedz ile wazysz? jesli chodzi o specyfiki zazywam Meridie 15 od niedzieli, jak narazie jestem zadowolona:) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka994
Hej, ja sie odchudzam (1.5 tyg). Nie jem przed 18, jem pol "wiadra" mniej:P i zazywam bio-C.L.A. oraz cwicze 3 razy w tygodniu po godzinie. Ale niestety dzisiaj przesadzilam z jedzeniem( za duzo!!!) mam nadzieje ze jutro to sie nie powtorzy;/. Napewno bede zagladac na te forum. Musimy sie wspierac!! Pozdrowienia;) i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
papatka86 - dlaczego nic nie piszesz jak Ci idzie? Ja nie miałam niestety dostępu do internetu przez weekend wiec dopiero teraz zaglądam. Weekend udany? Bo u mnie to niestety porażka ale od dzisiaj staram sie już ładnie :) Kasiu waze 69kg, najlepiej sie czulam przy wadze 63-64 i do niej dąze. Tylko ze ja straszny łakomczuch jestem i nie jest mi latwo sie powstrzymać od dobrego jedzenia. A ta meridia na jakiej zasadzie dziala? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yelp . ja też jestem łakomczuszkiem i jak zobaczyłam dzisiaj na wadze 60 kg to się załamałąm dążę do 50 i może mi się uda schudnąć Dzisiejszy plan dnia: kanapka z serkiem i papryką jabłko sórówka z rybą, kapustą pekińską, jajkiej jogurt kilka szkl herbaty czerwonej jak myślicie czy może być taki plan czy może ograniczyć jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papatka86
jestem juz jest,ale bylam niedostedna bo milam problem z internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papatka86
ja tez jestem na dicei i jakos sie trzymam ale jest bardzo ciezko! a ja jeszcze cierpie na cholerne kompulsy to mi jest o wiele trudniej !!! juz mam dosc tej swojej figury i kg!ale juz nie wytrzymuje na dicie,choc jestem chyba z 3 dni!! brakuje mi motywacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
maleńkie cudo-- ja mysle ze tyle jedzonka to naprawde niewiele i nie musisz je jeszcze ograniczać, musisz miec przeciez energię zeby caly dzien funkcjonować. Wiem papatko jak to ciezko wytrzymac na diecie, w weekend mialam doslownie na talerzu podane masę pysznego i kalorycznego jedzonka i nie dalam rady.Ale nie przejmuj sie jakos pokonamy slabosci, ja zaraz biegne na aerobic, tylko tak zimno ze nosa z domu sie nie chce wystawić... Kupilam sobie chrom plus i krem wyszczuplajacy, nawet jesli to pic na wode to jakos bardziej mnie zacheca do odchudzania ;D POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od dziś z 77 kg chciałabym choć 10 ale jeśli uda się więcej będę bardzo szczęśliwa bez wsparcia drugiej osoby bardzo trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yelp ........... dzisiaj jednak już nie zjem tego jogurciku bo strasznie się stresuję szkołą, nie mogę nic jeść, ale najgorsza jest tęsknota, strasznie tęsknię za moim ukochanym któy wyjechał za granicę, cały czas mi łzy same lecą, i jakoś dziwnie się czuję, chyba od tego samego jego wyjazdu schudnę, bo p[rzez to szczególnie nie mogę jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
hej dziewczyny czemu tu tak cicho, zrezygnowalyscie z odchudzania?? Nic nie piszecie jak wam idzie, ja ostatni troszke przychorowalam ale ogolnie sie pilnuje. Maleńkie cudo - Ty uwazaj słonko na siebie,ja majac problemy osobiste pare miesiecy temu schudlam sporo, bo nic przez usta mi nie chcialo przejsc ale to ci sie odbije na zdrowku, ze mna przynajmniej tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx123
hej.. ja odchudzam sie juz od pewnego czasu.. z jakies 2 tyg nie jadlam miesa i slodyczy ale dzisiaj niestety sie zlamalam mialam pysznego kurczaka i do tego jadlam slodycze;/ a zjadlam to dlatego ze juz nie wiem co mam robic.. p-rzez 4 dni jadlam tylko 1 wase na sniadanie pozniej jakas salatka na kolacje mandarynka i tyle mi starczalo nie bylam glodna... ale waga nie schodzila w dół;/ nei wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
alexx123-- potknięciem sie nie przejmuj, bo to przeciez nie o to chodzi by sie glodzic, ale nie mam pojecia czemu waga nie schodzila w dół, skoro tak malo jadlas to powinnas troche schudnąc chociazby z odwodnienia. Nie zniechecaj sie i moze ejdnak tak troszke racjonalniej tą date prowadz. Chociaz ja duzo mowie a sama mam pelno wpadek, jednego dnia nie jem nic innego zjem jakies ciacho czy frytki, eh brak mi silnej woli.... Moge spytac ile wazysz i przy jakim wzroscie? ja mam 68kg i 180 cm wzrostu, marzy mi sie 63-64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×