Odpowiedz na ten temat

SZYBKA I SKUTECZNA DIETA 10-DNIOWA. KTO ZE MNA?

• Asterixa 2013.08.05 [07:48]
    Myśle, ze to dobre tempo. Dzis ostatni dzień. Przyznaje,ze wczoraj trochę odeszlam od diety i zjadłam dwie activie. Nue był to nawet głód fizyczny, ale jakaś psychiczna potrzeba lub po prostu słaba wola.Nic to jednak, bo na wadze kolejne 0,5kg mniej. Dzis planuje marchewke surowa, fasolke szparagowa i kalafiorka. Jestem z siebie dumnausmiech.gif
  • Asterixa 2013.08.06 [07:18]
    Witam dziewczętausmiech.gif Wczoraj zakończyłam ostatni dzień diety. W sumie po 10. dniach ubyło mi 4 kg. Uważam, ze warto było sie pomeczyc i po raz kolejny polecam te dietę wszystkim odchudzajacym sie.Dla mnie najgorsze były dni serowe, a najlepsze kefirowe. Życzę powodzenia i pozdrawiamusmiech.gif
  • gość 2013.08.10 [15:05]
    to jest jakaś lipa łeee jeść cały dzień to samo;]
  • gość 2013.08.10 [15:10]
    malo jak na taka diete a raczej meczarnie nie wiem po co polecasz ja jem ok 2000 kcal dziennie i przez 14 dni schudlam 7 kg
    i po co sie meczyc tearz jestem na 2 fazie sb i chudne dalej a nie chodze głodna i jem rozmaite i zdrowe potrawy
  • joasss 2013.09.24 [13:04]
    A czy myślicie, że mogę zamienić dni diety? Tzn najpierw mięso a później jajka? Bo tak to mięso mi wypadnie ma piątek a ja w piątek mięs nie jadam.
  • MYNIU 2014.12.03 [18:19]
    Cześć dziewczyny
  • mila78888 2015.06.13 [12:15]
    hej dziewczyny, zaczynam od poniedziałku, któraś z wasz się przyłączy?
  • gośćmila7888 2015.06.15 [09:55]
    hej i jak tam? dołączy się ktoś? ja zaczęłam 1 wszy dzien na kefirku, chciałabym schudnąc z 5,6 kg
  • GochaR 2015.06.17 [10:48]
    Polecam dietę z www.acetomale.pl ponieważ w miesiąc schudłam 9 kg i działam dalej tak aby pozbyć się jeszcze około 20 usmiech.gif Mam dużą nadwagę i wiem teraz, że można schudnąć jeśli się weźmie za siebie. Ja to właśnie robię i się nie poddam.
  • Agnieszka_Dietomat 2015.06.17 [12:15]
    Nie polecam eksperymentowania z własnym organizmem, tego typu dieta jest szkodliwa dla zdrowia. Chyba, że liczy się wyłącznie efekt...
    www.dietomat.pl - sprawdzone diety odchudzające i dla sportowców online oraz dietetyk Poznań.
  • ubggfjytv 2015.07.08 [14:39]
    Sama jestem od kilku dni na tej diecie, dzisiaj w jadłospisie jajka. Dzień mięsny tez wypada mi w piątek, zjem wtedy rybkę. Pozdrawiam wszystkich zdeterminowanych na zgubienie kilku kg oczko.gif
  • kulaunogi 2015.07.13 [20:11]
    Hej!
    Ja byłam na tej diecie - schudłam 4 kg! usmiech.gif
    Zrobiłam sobie tydzień przerwy - waga nadal ta sama jak po zakończeniu diety.
    Trzy dni temu znów zaczęłam te dietę i uwaga - staje dziś na wagę a tam co...? Nic! ani grama w dół! Czy to normalne?? HELP!
  • gość 2016.01.23 [20:48]
    Asterixa zaczynam juz od jutra mam do zgubienia 18kg,,nabrałam w tempie magicznynym po zaprzestaniu palenia,,wiec jeden temat za mną ale schudnąć to bedzie duze wyzwanie,zobaczymy ,,po tej diecie,,powodzenia wszystkim
  • gość 2016.01.24 [15:22]
    do osoby z 15.10
    na jakiej diecie bylas, wrzuc jadlospis ze tyle schudlas
  • Fat Amy 2016.04.21 [08:58]
    Cześć dziewczyny, od dziś zaczynam te dietę. Dlaczego? Bo po świętach Bozego Narodzenia przybyło mi nagle 4 kgsmutas.gif próbowałam sie zdrowo odchudzac, ograniczałam kalorie, ćwiczyłam, nie jadłam słodyczy i co? I nic. Motywacja spadła a waga ani drgnęła. Mam 161 cm i wazę 57 kgsmutas.gif lato nadciąga wiec czas pozbyć sie tłuszczu i cieszyć sie życiem.
  • beatkass 2017.03.20 [15:38]
    Ja polecam herbatki ziołowe Slim Herbal System. Naturalny skład, bez żadnej obciążającej organizm chemii. Akurat ten suplement jest o tyle dobry, że wiadomo co na co konkretnie działa. Każda herbata ma jakiś swój cel – jedna przyśpiesza metabolizm, inna oczyszcza i usprawnia jelita, kolejna zatrzymuje apetyt, nie ma tu przypadku.
  • zerssss 2017.04.27 [15:54]
    Korzystam z herbat odchudzających Slim Herbal System i sobie chwalę. Fakt, że jest to na początku zwłaszcza trochę męczące, żeby pamiętać o robieniu sobie herbaty w określonych porach, ale już 3-4 dnia to człowiek wpada w taką rutynę, że nie wyobraża sobie, żeby nie usiąść na chwilkę i nie zrobić herbatki. Z jednej strony takie napary przyśpieszają spalanie tłuszczu, a z drugiej pomagają lepiej pracować przemianie materii.
  • gość 2017.04.27 [19:06]
    Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslim. WYnik nawet jest lepszy od tego jakiego oczekiwałam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...