Odpowiedz na ten temat

Szybkie i skuteczne odchudzanie

• gwiazdka117 2006.12.27 [10:13]
    Witam

Mam 17l at i przy wzroście 189 waże aż 98kg.Nawet nie wiem kiedy doprowadziłam się deo takiewgo stanu.Chcę od dzisiaj zabrać się za siebie.Potrzebuję pomocy i zmobilizowania.Prosze o pomoc!!!Będę bardzo wdzięczna.
  • izulka1984 2006.12.27 [10:36]
    oczywiscie ,ze sposób jest,tylko ,ze nie szybki bo taki jest nie trwały,dlatego mówie Ci powolutku a do CELUusmiech.gif Zdrowy styl życia to zdrowy dieta(ale nie na miesiac nie na dwa tylko do konca życia musisz sie zdrowo odżywiac) i sport,przynajmniej ja mam taki zamiarusmiech.gifusmiech.gif pozdro

• Parma 2007.01.04 [12:11]
    szukam dla siebie odpowiedniej diety i nie moge nic do siebie dobrac. Mam 176 cm wzrostu i waze 68 kg. chce zgubic brzuszek i odchudzic uda. No i len ze mnie, cwiczyc mi sie nie chce. Czy ktos ma podobnie???? Chcialabym wazyc 60 kg.

• lady_in_red21 2007.01.04 [12:23]
    no wiesz masz do wyboru diete cud albo cwiczenia. masz prawidlowa wage wiec sama dieta, zwlaszca racjonalna bedzie si schudnac bardzo trudno.

wzrost 169 cm waga 73 kg - 15.08.2006 68 kg - 22.09.2006 ... coraz bliżej ... cel pierwszy 65 kg - 1.01.2007 cel drugi 57 kg cel trzeci 52 kg - chyba niepotrzebny
  • a co ona 2007.01.08 [15:09]
    o ludzie dziewczyno gdzie tak uroslas!
  • zapytaj sąsiadkę 2007.01.08 [15:13]
    do a co ona----->a z ciebie to dlaczego taki kurdupeljezyk.gif ?

odczep się od dziewczyny

gwiazdka trzymam kciuki!
  • a co ona 2007.01.12 [16:05]
    pechowiec.gif
    a co ty wiesz o moim wzroscie kobietko pusta pechowiec.gif
    to po pierwsze a po drugie nie pytalam o to sarkastycznie
    naucz sie czytac miedzy wierszami
  • bardzo szybko 2007.01.23 [14:11]
    ta stronka stracila zainteresowanie a szkoda!Razem latwiej sie odchudza,dzieli sie radami no i to tak potrzebne wsparcie.Gwiazdeczko mam nadzieje ze madrze sie odchudzasz,duzo cwiczysz,ze jestes gdzies na innym poscie ,ze nie zrezygnowalas.Milo bylo tu byc ale tak szybko sie skonczylo.Do "zobaczenia".Chudnijcie "madrze"pa
  • conisia 2010.10.14 [11:55]
    czy ktoś tutaj jeszcze stosuje jakieś diety? zastanawiam się czy znacie dobre strony gdzie znajdę przepisy na różnego rodzaju dietetyczne smakołyki usmiech.gif Macie jakieś ciekawe blogi ze sprawdzonymi kulinarnymi wątkami?

• irving_tea 2010.10.28 [12:55]
    A ja wiem, że szybkie odchudzanie może być trochę niebezpieczne więc... bo razem z nadmiarem kg zgubimy gdzieś po drodze nasze zdrowie.
    I dlatego myślę, że jeśli już się zdecydujemy na to, żeby zastosować jakąś dietę dobrze jest się z kimś skonsultować oczko.gif , żeby naprawdę było skutecznie oczko.gif

• purelene 2010.11.15 [14:46]
    Nie ma czegoś takiego jak szybkie i skuteczne odchudzanie. Odchudzanie niestety jest procesem, który trzeba przejść a później jeszcze zawsze zostaje problem utrzymania wagi. Dlatego najlepiej jest dobrać dietę pod okiem lekarza, a nie na własną rękę. A to dlatego, że najgorsze są diety wyniszczające nasz organizm, diety w których nie dostarczamy organizmowi niezbędnych wartości odżywczych.
    Jest fajna dieta która ustala się na podstawie Indywidualnego Kodu Metabolicznego pacjenta. Ten kod pokazuje jakby które pokarmy są niedobre dla naszego organizmu i wytwarzają w nim stan zapalny i przez to tyjemy. Te składniki właśnie wyklucza się z diety. Takie coś opracowują w warszawskiej klinice Vimed więc możesz spróbować się z nimi skontaktować i powiedzą Ci na czym to dokładnie polega
  • Marysia40 2011.02.18 [00:08]
    Kobitki To Jest Na Reście To .
    Zioła Tybetańskie piję przez pół roku i schudłam 26 kg.
    Nie mam obwisłej skóry ani nie zwiotczałam.
    Mięsnie nie zmalały a moje ciało ma rzeźbę.
    Jem teraz normalnie bez ograniczeń i nie ma efektu jojo .
    Ja osobiście jestem bardzo mile zaskoczona działaniem tych ziół.

• fatu 2011.02.18 [06:48]
    Na... Reście... ????? co to znaczy Na Reście???
    smiech.gif

• onazakreconaa 2011.07.20 [20:13]
    nareszczie

• onazakreconaa 2011.07.20 [20:26]
    zaczynajac nie mialam nadwagi 170cm 68kg i spadalo idealnie teraz nie jestem na diecie ponad miesiac nie mam jojo a jem wszystko co tylko chce
  • MagdalenaW-wa 2011.10.24 [18:47]
    W końcu coś co działa.
    Zioła Tybetańskie rewelacja polecam bardzo.
    Jestem po kuracji 2,5 miesięcznej i schudłam 12,5 kg.
    A myślałam kolejne bzdury i kit ale nie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i wdzięczna.
    Ale przyznaję trzeba było cierpliwości i wytrwałości ale się opłaciło.

• schudłam 18 kg 2011.11.02 [18:28]
    Carrlla, adres sklepu gdzie kupuję :www.odchudzanieziolatybetanskie.pl
    to sprawdzone żródło, życzę sukcesów.
  • Złota strona Wprost dla serwis 2011.11.26 [08:29]
    Złota strona Wprost dla serwisu
    Polecam Złota Strona Wprost dla najlepszego serwisu - dowód zaufania klientów

http://www.kalorynka.pl/porady/133/Zlota-Stro na-Wprost-dowod-zaufania-klientow/pokaz.aspx

Redakcja
  • Guarda22 2011.12.22 [19:26]

Mam 22 lata i moim celem było schudnąć 20kg. Początkowo nie wierzyłam, że się uda, ale eksperymentowałam. Brałam różne środki, spalacze tłuszczu itp. Po niektórych pojawiały mi się krosty na twarzy i dziwny trądzik. W końcu przeczytałam artykuł o Odchudzanie i zaczęłam stosować, przy wadze 87 kg. Po 3 miesiącach moja waga spadła do 67 kg. Zamówienia zawsze docierały na czas, a tutaj liczy się systematyczność. Obsługa klienta - profesjonalizm. Z własnego doświadczenia szczerze polecam Odchudzanie wszystkim znajomym i rodzinie. Mogę przyznać, że te zioła tybetanskiesą wielkie!

• non stop 2011.12.27 [22:22]
    Zioł tybetańskie nie ma !!! to wszystko lipa bo w tybecie zioła nie rosną bo to skały i góry.

Ja osobiście polecam ci inną rewelacyjną metodę :www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx

Tylko alli a nie zioła tybetańskie a zioła tybetańskie to trucizna.

• Mnicha 2012.01.05 [20:38]
    non stop -
    masakra. Idź się leczyć.
  • 043Alicja 2012.01.20 [21:21]
    ja schudlam przez 2 miesiace 7 kg pijac ziola Tybetanskie i jestem ciekawa jak u innych czy ktos moze napisac o swoich wynikach.
  • KaniaEgers 2012.01.26 [20:36]
    Ja schudłam przez 2 miesiące 5 kg a w trzecim miesiącu mam mniej 9 kg na wadze. Zaczęłam 4 miesiąc i liczę na osiągnięcie 12 kg.

• Katia43 2012.02.09 [18:00]
    Stosuję Zioła Tybetańskie od 3 miesięcy. Zamawiam po 2 opakowania to jest dawka która starcza mi na miesiąc a koszt to 315 zł. Zamawiam przez email i po 2-3 dniach mam je na poczcie.
    Piję zgodnie z otrzymanymi instrukcjami w paczce. Schudłam ogólnie 12 kg a cellulit na udach zmniejszył się o połowę. Mogę szczerze polecić wszystkim tę metodę odchudzania.

• Labamba8787 2012.02.22 [14:38]
    ja uważam, że szybko schudnąć można pod okiem trenera i dietetyków, także dla mnie osobiście najlepszym pomysłem jest wybranie się na wczasy odchudzające, bo wtedy ma się kompleksowe rady i w ogóle człowiek wtedy ma motywację do tego , aby się odchudzać. Bardzo ciekawą ofertę wczasów odchudzających maja w Primavera Spa, można schudnąć nawet do 8 kg na takim turnusie

• patiii22 2012.04.09 [10:44]
    Hejoczko.gif Jestem tutaj pierwszy raz, czytałam wasze wypowiedzi.. ja 2 lata temu znalazłam w necie diete ktora pewnie znacie- szwedzka.. troszke ja przerobilam i schudlam w 3 tygodnie 11kg!! Byłam zachwycona, niestety po roku kg wrocily takze chyba najlepiej troche wolniej a trwale, przede wszystkim systematycznosc i silna wola, inaczej sie nie daoczko.gif
  • adriannaaaqwe 2012.04.09 [10:48]
    szwedzka trwa 3 tygodnie , a ja myslalam ze to inaczej kopenkaska i trwa 13 dni? wyprowadzcie mnie z bledu
  • patiii22 2012.04.10 [01:22]
    Tak, masz rację, trwa 13 dni, ale ja ją troszke przerobiłam i stosowałam 3 tygodnie usmiech.gif efekt byl i tak szybki i zaskakujacy, ale szkoda ze nie tak samo trwaly..;/ generalnie to stosowalam z niej poranna kawe z lyzeczka cukru a tak to same warzywa, jakas piers z kurczaka pieczona bez panierki no i najgorsze bylo ze jadlam tylko do godziny 15- 15.30, czasem juz o 20-21 szlap spac bo okropnie burczalo mi w brzuchu... nie polecam..
  • patiii22 2012.04.24 [22:06]
    Dobry wieczór Dziewczynyoczko.gif W piątek mój Kochany Chłopak wyjeżdża do Belgii na dwa miesiące smutas.gif (już za nim tęsknię!!!).. Z jednej strony bardzo sie boję bo nigdy wczesniej nie mielismy takiej rozlaki, wrecz widujemy sie prawie codziennie.. no ale z drugiej sie ciesze bo mam 2 miesiace zeby po powrocie go oczarowac.. chcialabym wykonywac w tym czasie rozne domowe zabiegi itp by widocznie poprawic swoj niezbyt ciekawy w ostatnim czasie wyglad.. no i przede wszystkim schudnacusmiech.gif prosze o rady i pomysły oczko.gif Pozdrowionkaoczko.gif ;*
  • patiii22 2012.05.02 [18:42]
    Hejjjjjoczko.gif Jest tutaj ktoś?! oczko.gif
  • hannapana 2012.12.30 [22:24]
    słuchaj na pooczątek zacznij się ruszać i jedz regularnie. i koniecznie nie wolno Ci sie obrzerac słodyczami. Możesz robić rzeczy, które robiz na codzień, trochę inaczej i to z pewnością pomoże. Poczytaj tutaj http://jakschudnacszybko.pl/sposoby-na-szybki e-odchudzanie.html A dowiesz się dokładnie o czym mówie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...