Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaFitnes

Szybkie i skuteczne odchudzanie

Polecane posty

Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z siebie dumna udało mi się w końcu schudnąć .Nie będę ukrywała że pomogłam sobie Foreverslimem .Dla mnie to olbrzymi sukces ,bo próbowałam już wiele razy ale z kiepskim skutkiem.Nieważne teraz najważniejsze jest dla mnie utrzymanie tej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czasu i zdrowia na faszerowanie sie tabletkami, to takie oszukanie swojego organizmu. jest lepije, chudnie sie, a jak sie odstawia tabletki to po czasie waga wraca, predzej czy pozniej ZAWSZE tak jest. dlatego lepiej dziewczyny idzcie do DOBREGO dietetyka, ktory ulozy Wam diete pod was i dopiero zobaczycie roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Też nie popieram faszerowania się lekami. Zastanawiam sie czy nie lepiej jest skorzystać z tej oferty http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/program-odchudzajacy-klasyczny.html Oddać się w ręce specjalisty, który dobierze mi ćwiczenia, inny dietę i bynajmniej początki będę robić pod okiem ludzi którzy się na tym znają. Samemu mozna sobie krzywdę wyrządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkol31
Ale suplement to nie lek! Ja przyjmuję suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl już 3 miesiąc i czuję się rewelacyjnie robiłam również sobie badania i wszystko dobrze;) więc dziewczyny jeżeli potrzebujecie wspomagacza to nie wahajcie się i kupujcie jaki Wam odpowiada;) ja wcześniej się wahałam ale nie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie mam wiele do powiedzenia w temacie Foreverslimu oprócz tego że działają i to w dośc zdecydowany ale nie gwałtowny sposób.Dzięki nim schudłam i to się liczy najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie kuracji z suplementem Slimcea. 4 tygodnie i spadek wagi o 5kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafkakafka
Jeżeli suplementy łyka się zamiast diety to wiadomo, ze efektów nie będzie. A spróbujcie brać tabsy iqgreen i jeść zdrowo i regularnie. Efekty będą, bo tabsy wspomagają dietę a nie ją zastępuję. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałem suplementu diety IQacai i w ciągu miesiąca spalałem jeszcze więcej,można go też stosować bez diety czy tam bez większego wysiłku jak kilku moich znajomych,a i tak się straci na wadze,polecam go wszystkim,co chcą szybko schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje suplement Iqacai i po miesiącu już 4 kg mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zapuściłam przybyło mi jakieś 12 kg.Slimunox biorę od tygodnia.Szybsza przemiana materii mniejszy apetyt i dwa kilo mniej .N apoczątek to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×