Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietówka

SZYBKIE I SKUTECZNE

Polecane posty

Gość dietówka

witam:) szukam szybkiej diety na 3tygodnie!!! nie obchodzi mnie jojo, w ogóle to słowo na tym topicu nie istnieje:P czy warto stosować kopenhaską? albo norweską? czekam na propozycję;) napiszcie na czym naprawde schudliście... dodam że mam 170cm i ważę 80kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be yourself
jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo jojo a widzisz, jednak to słowo istnieje w tym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drastycznych dietach zawsze jest jojo ale jeśli juz musisz ... to coś poradzę. Żadna kapuściana czy kopenhaska one przede wszystkim odwadniają i chudniesz bo tracisz mięśnie a tluszcz i tak pozostaje. Najlepiej takie w których je sie dużo białka bo białko spala tłuszcz w organiźmie. Jak już musisz szybko schudnąć to polecam dietę astronautów. Stosuje się ją przez 4-5 dni i tyle samo kilogramów się chudnie. Potem trzeba zrobic min tydzien przerwy i znowu można. ŚNiadanie: 2 jajka na twardo + warzywo (np pomidor, ogórek) Obiad: pieś z kurczaka gotowana + gotowane lub surowe warzywa Kolacja: to samo co na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo wody, zielona lub czerwona herbata, moze być czarna herbata i czarna kawa bez cukru. Nie wiem czy można słodzik, ogólnie to strasznie niezdrowy ten słodzik ale pewnie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Alexia- czy byłaś na tej diecie? Jeżeli tak to napisz proszę ile schudłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Alexsia= bardzo proszę o odp., bo chciałabym wypróbować te dietkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta austronautów to największy możliwy syf, wcale nie chudnie się tak szybko, a tyje się błyskawicznie! Czy Ty uważasz, ze ona ma więcej białka niż kopenhaska? Co za bzdura, w kopenhaskiej chyba codziennie jest chude mięsko, raz rybka, dużo zielonych warzyw, no i co na pewno- wcale nie schodzi sama woda, w 2 tygodnie to chyba nawet niemożliwe. Ja bym stosowała kopenhaska 2 tygodnie a trzeci tydzień lekko zmodyfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katai
jojo bedzie nawet po diecie 1500 kcal, jesli po jej skonczeniu zaczniesz wpierdalac 2 razy wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghytt
a co myslicie o takiej diecie? śniadanie, jogurt light z musli, obiad: jabłko lub grejfrut, kolacja marchweka.. i tak przez miesiąc? ? ? ile mozna schudnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaop
moze i schudniesz sporo ale co z tego jak skora na tym straci, wlosy paznokcie a i tak wrocisz szybko do starej wagi...poza tym nie sadze zebys tydzien tak wytrzymala:) ale powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia - wyobraz sobie ze wlasnie w kopenhaskiej je sie duzo białka:) i odwadnia jesli ty sie odwadniasz, nie wiem jak przy innej ale przy tej diecie trzeba pic co najmniej 2 litry wody wiec uwierz mi nie odwodnisz sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i alexia tak samo jak przy kazdej diecie nalezy cwiczyc, poza tym wlasnie przy kopenhaskiej nalezy cwiczyc cwiczenia silowe, aby miesnie sie nie spalaly tylko tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×