Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slimmingwithme

Szybkie i trwałe odchudzanie razem ze mną.

Polecane posty

Nie jest sekretem, że odchudzanie nie jest proste i właśnie dlatego miliony ludzi zmaga się z tym problemem każdego dnia. Ja zmagam się ponad połowę mojego życia, wypróbowałam wszystkiego: wypróbowałam 1000 diet, kupowałam tabletki odchudzające, wydałam tysiące! Ba! - nawet chciałam zakupić tasiemca w kapsułce gdy osiągnęłam wagę 121 kilogramów przy wzroście 157cm, byłam tak bardzo zdesperowana. Wreszcie znalazłam coś, co działa!!! W 3 miesiące schudłam 19,2 kilo bez żadnej diety czy ćwiczeń. Nie ma efektu jo-jo i chudnę dalej, pozostało mi jeszcze 46,8 kilogramów do zrzucenia. Jeśli chcecie do mnie dołączyć, serdecznie zapraszam! Jestem wręcz oszołomiona efektami i zamierzam dołączyć do mojego trybu życia ćwiczenia na siłowni oraz pływanie; jak tylko uporam się z przeziębieniem aby zmaksymalizować utratę wagi oraz wymodelować sylwetkę i nie mieć obwisłej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,fajnie ze jestes! Ja rowniez zmagam sie z nadwaga i z roznymi dietami.Jezeli masz takie rezultaty,to ja tez chce poznac ten sposob.Nie chce sie glodzic, nie chce efektu jo-jo,licze na pomoc z Twojej strony.Razem damy rade, taka mam nadzieje.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111111
to napisz coś mądrego w końcu a nie takie pierdelity to każdy może pisać ... następny bzdurny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g112233
coś zamilkła ta pani zaczyna temat i nie kontynuuje - poco zakłada nowy topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cierpliwie czekam na odpowiedz.To nie piekarnia,Ludzie maja rozne obowiazki,praca itp.A tak na marginesie zamiast krytykowac,moze tak normalny nick???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haters make me famous! LOL Bzdury? NIE! Wlasnie zalozylam grupe wsparcia na Facebooku. Zapraszam! www.facebook.com/groups/643122672557757/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie cieszy kobiety tak jaki idealna waga i niedowierzanie koleżanek że można aż tyle schudnąć.Dzięki Slimunox w końcu i mi się to udało.Zeszczuplałam mam mnóstwo energii. Mam wrażenie że jestem teraz zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już odchudzanie mam za sobą.Podstawą była dieta ale Slimunox bardzo pomógł.Jeżeli nie możecie biegać to na początek proponuję rower.Nie obciąża stawów przy spokojnej jeździe za bardzo się nie zmęczycie.To coś dla ciała- a dla ducha wspaniałe widoki jakich nie widzimy jeżdżąc samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka T
Kilka istotnych składowych - zmiana nawyków żywieniowych - mniej węglowodanów prostych i produktów zborzowych, ujemny bilans kaloryczny, stała aktywność i pobudzenie metabolizmu - tutaj ja używam spalaczy, najlepiej mi się sprawdził Thermo Speed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Normana B
Ja przez 3 miesiace stosowałam Foreversliim Efekt to pozbycie się całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia2
Dla mnie ten suplement, podobnie jak calominal jest kompletnie nic nie wart. A dałam się nabrać na reklamę w necie... Calominal tak wgl powodował u mnie jeden efekt - ale był to efekt meeeeega negatywny - zaparcia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. 3 miesiace czasu i waga spadła o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zirytowana2
Rozalia - ja też jestem sceptycznie nastawiona do suplementów i to szczególnie do tych niesprawdzonych, które poza reklamami mają sporo negatywnych opinii na forach. Szkoda, że nie czytałam ich zanim wydałam kasę na liporedium. Co prawda bez efektów ubocznych się obeszło, ale też bez jakichkolwiek pozytywnych. Przy regularnym przyjmowaniu ponad 6 tygodnii i ćwiczeniach (2x siłownia - 2 razy zumba) nieco ponad 2 kg w dół - niezauważalna różnica, a sporo wysiłku w to włożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie byłam zwolenniczką suplementów diety, bo uważałam i uważam nadal, że najważniejsza jest zbilansowana dieta i jakaś aktywność ruchowa. Po jakimś czasie powolnej utraty wagi zdecydowałam się jednak na wypróbowanie poleceń koleżanki na temat produktów z glukomannanem. Zaryzykowałam i zamówiłam sobie preparat Aplefit właśnie z glukomannanem i jodem z apteki internetowej. Ja z tego korzystałam, są naprawdę widoczne rezultaty, więc stosując to o czym wspomniałam na początku i ewentualnie wyżej wymieniony suplement, powinno być dobrze ;) Ja zamawiałam z apteki jak marzenie http://aptekajakmarzenie.pl/aplefit-naturell-tabletek-ulatwia-odchudzanie-p-2187.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dystrybutorów na terenie Polski. Zapraszam na www.slimmingwithme.co.uk po wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggiemeggie
Wydaje mi się, że zbilansowana dieta z dobrze dobrą ilością kalorii + jak najmniej przetworzone produkty z których robimy posiłki + witaminy i symbiotyk dadzą super efekty!! Może nie będzie to szybki sadek wagi, bo nie da się zdrowo szybko schudnąć, ale efekty po zmienieniu nawyków żywieniowych zostaną z Tobą trwale ;) Lepiej schudnąć 20kg w rok niż w miesiąc, chyba że chcemy po roku mieć z powrotem +40kg. https://www.myprotein.pl/elysium.search?search=witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie diety i głodówki nie przynosiły żadnych rezultatów.Aż do momentu kiedy wprowadziłam Slimunox.Jakoś łatwiej jest mi się odchudzać biorąc te tabletki.Nie jestem wiecznie głodna,nastrój mam dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyrk normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz. Ile ci za to płaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×