Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybko muszę schudnąć 5 kg. pomocy

Polecane posty

Gość gość

WITAM wiem ze zaraz mnie zbesztacie ,ale za poltora tygodnia mam komunie corki , z nerwow przytylam ostatnio 5 kg, ciagle podjadam lib obzeram sie gdyz miewam napady kompulsywnego objadania sie, brzuch mam tak duzy wzdety, prosze o jakies rady wskazowki jak schudnac te 5 kg, nie wazne moze byc tez niezdrowo w polowie maja jestem juz umowiona do dietetyczki z nature hause ale teraz musze schudnac , moze ktoras sie przylaczy, moze znacie sposoby na szybkie pozbycie sie 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze kupilam sobie juz sukienke i sie nie mieszcze juz ,nie moge sie zasunac, nie kupie przeciez drugiej, sporo kasy dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze w tym temacie jest duzo dziewczyn weteranek tak ze prosze o rady i pomoc wesprzyjcie mnie prosze wiem ze dawno powinnam juz schudnac ,no ale teraz to dowalilam z waga na maxa, dopiero w polowie maja ide do dietetyka bo wiedzialam ze w czasie komuni i po nie opre sie smakolykom ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz cos z głowa nie tak. Takie obrzeranie się nie jest normalne. nie uda ci się schudnąć. Innym tak, tobie na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mam cos z glowa dlaczego inne schudna a ja nie zdaje sobie sprawe ze wszystkiego, ale te co nie maja problemu z kompulsami nie wiedza jaki to problem i jak ciezko schudnac juz nie mam takich atakow jak przedtem ale musze chociaz troszke schudnac, wiem ze to bedzie sama woda ,ale nie dopinam sie w sukienke czy do 600 kcl bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co zamierzasz? Dziś będziesz głodna, może jeszcze jurto wytrzymasz a w nocy pożresz co znajdziesz. Psychiatra ci jest potrzebny. Może to drastyczne co tutaj piszę, ale kubeł zimnej wody ci sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rano--2 kromeczki chleba pelnoziarnistego i 2 pomodory -pozniej jablko - obiad 1 kromeczka lub malenka gotowana piers z kurczaka i warzywa -jogurt i owoce - na kolacje albo jogurt albo nic i tak do 10 maja,pozniej juz przechodze na diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok laska sluchaj zrob sobie dni plynne to Ci na pewno pozwoli schudnac. ja robie tak- przez jeden dzien tylko woda, ew herbata owocowa, drugiego dnia to samo a wieczorem zjadam np owoc, czasem dwa. jak nie wytzrymasz takiego rezimu to do sklepu po sok pomidorowy bo jest baaardzo malo kaloryczny i pij powiedzmy max dwa litry dziennie. do tego duzo wody, herbaty, ziola na trawienie np gastrosan.brzuch zmaleje na 100 % kontorluj wage codziennie, jak sie slabo poczujesz, napij sie soku np pomaranczowego. polecam bardzo tez pic multiwitamine w tabltekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do psychiatry to masz racje, no ale do 10 maja juz nigdzie nie pojde i nikt mi juz nie pomoze, sama o tym wiem ale u mnie psychiatry nie ma niby nic nie dzieje sie w moim zyciu takiego bym sie objadala a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od diety plynnej, nie martw sie :) ja mam za kilka dni chrzest corki i tez musialam przycisnac zeby sie wbic w sukienke i nie wygladac jak szyneczka :) mam nadal wystajacy brzuszek, wiec postawilam na plyny i wtedy on widocznie maleje i obwod spada :) no i jak sie pije duzo wody to organizm jej nie zatrzymuje wiec znow mozna zaoszczedzic centymetry do sukienki i nogi lepiej wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli możesz siedzieć w domu lub nie wykonujesz jakichś meczących działań to również się zgodzę z tym co napisała któraś pani powyżej - picie, picie, picie. najlepiej woda. zamiast posiłków jak już na wodzie samej nie potrafisz to koktajle warzywne lub owocowe i samo spadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od plynnej, przejelam sie Twoim problemem bo sama mam taki heh, chcialo by sie ladnie wygladac w sukience w taki dzien. a tu czasu malo. ale zdazysz! postaw sobie butelke z woda albo dzbanek i pij, bedziesz czesto do kibelka biegac ale taka cena :) i jesli masz jakikolwiek czas i sile na cwiczenia polecam wpisac w google brzuch killer to z jakiegos klubu fitness lioncośtam.cwicze z nimi na pupe i cwiczenia sa meczace ae krotkie i swietne. albo chociaz rob przysiady, to tez dziala na brzuch! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dzieki, nie wiem czy wytrzymam na samej wodzie, moze 1 dzien i to dzien przed komunia, tak ja generalnie malo pije i wlasnie mam obrzeki niewielkie bede pila duzo wiecej ale na wodzie wiem ze nie wytrzymam, minimalnie ale musze jesc dobrze ze przypomnialas mi o sokach pomidorowych chodze na areobik ale teraz pewnie juz nie bede miala czasu, chyba ide dzis ostatni raz przed komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i koniecznie tu codziennie pisz jak sie sprawy mają, bo nie wierzę że dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro komunia to pewnie jesteś wierząca. To może przed każdym obżarstwem módl się słowami "panie boże sprawzżeby to wszystko poszło w cycki" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, sok pomidorowy jest super- malo kaloryczny a sycacy bo to warzywo :) pogryzaj ogorki swieze, kiszone. wiesz cos malo kalorycznego i lekkiego zeby nie rozpychalo brzucha. dasz rade :)no i zaloz szpilki do sukienki, brzuch tez sie wciagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a ja wierze ze da rade! ja dalam rade i daje rade nadal. w sumie od jakichs 5 tygodni zywie sie 2-3 dni woda, czasem herbata owocowa, mleko. i raz na 3 dni jem lekki posilek, a czasem cos konkretniejszego i zyje chociaz mam aktywny tryb zycia, dziecko, dom na glowie, obiady dla rodziny, cwicze plus robie w cyklach okolo 10 km dzienni marszobiegu. dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kurde ja cycki mam duze, ale brzydkie obwisle, nie umiem kupic dobrego stanika, ale ide z kuzynka po takowy by mi doradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a ja wierze ze da rade! ja dalam rade i daje rade nadal. w sumie od jakichs 5 tygodni zywie sie 2-3 dni woda, czasem herbata owocowa, mleko. i raz na 3 dni jem lekki posilek, a czasem cos konkretniejszego i zyje chociaz mam aktywny tryb zycia, dziecko, dom na glowie, obiady dla rodziny, cwicze plus robie w cyklach okolo 10 km dzienni marszobiegu. -------------------przesadzasz , ja tak bym nie mogla i niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jak sie stresuje to jem, albo jak sie wkurze, nie radze sobie z czyms, to sie pocieszam zarciem. i nie wiem jak to zwalczyc. mam "stwierdzona" nerwice od lat dzieciecych przez pewne wydarzenie z zycia i moze to dlatego. ale walcze jak umiem. stres zwalczam cwiczeniami albo robie cos dla siebie typu krem na cale cialo i bardzo czesto ogladam sie w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie mozesz i nie chcesz to nie rob :P ja moge i chce, sprawia mi to radosc wiec tak robie. przy okazji mam superwyniki i czuje sie lzej, lepiej, kondycja wrocila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy koktajle owocowe robicie z mleka ,jogurtu, czy samych owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ważysz i przy jakim wzroście, bo może przesadzasz z tą nadwagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 LAT chyba 96 kg ,czyli nie przesadzam 165 dzis ide na areobik i dokladnie sie zwaze ja mam otylosc brzuszna wiem ze na mnie dzialaja malutkie posilki a czesto jak zjem czegos wiecej nawet nie obzerajac sie to brzuch jak balon ogolnie jestem gruba ale brzuch to juz zupelnie dodam ze mam starszych synow blizniakow i brzuch jest okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sporo, bierz się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ale nigdy nie stosowalam diet konkretnych ale zawsze sie odchudzalam ograniczajac jedzenie, nieraz juz tak mi dobrze szlo p[iekne wyniki, wystarczyl maly stres a ja jadlam jadlam i niewiadomo kiedy z tych zbitych kilogramow wracalo 2 razy tyle lub z nawiazka, od 7 lat tak tyje i dobilam do tej wagi, po urodzeniu corki wazylam 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: dlaczego mam cos z glowa dlaczego inne schudna a ja nie -- Dlatego, że masz zaburzenia łaknienia. Ja podejrzewam u ciebie zaburzenia kortyzolu, a tym samym problem z trzustką. Dlatego zajadasz stres. Odstaw węglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz w ogóle pieczywa i słodyczy Rano: płatki (najlepsze bezglutenowe) 2 śmiadanie: owoc 1 lub 2 do 3 obiad: omlet z warzywami, warzywa na parze, drób co trzeci dzień kolacja jogurt najlepiej naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, nie mam chorej tarczycy ale inne zab, hormonalne wlasnie musze zrobic tez kortyzol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzustke poki co mam zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×