Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Moniq D33

Tabletki na odchudzanie na naturalnych składnikach ?

Polecane posty

Gość Moniq D33

Witam W pracy koleżanka poleciła mi tabletki Green Coffee 5K używa ich miesiąc i schudła 5 kg bez ćwiczeń. Czy ktoś stosował Green Coffee 5K ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLGA 23
Moja matka stosowała slimcea i schudła jakieś 8 kg a ciotka stosowała Green Coffee 5K i zrzuciła 12 kg obie w tym samym czasie. Więc oba te preparaty bym poleciła odchudzającym się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Green Coffee 5K to najwyższej jakości ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie i pozwala osiągnąć doskonałe efekty bez restrykcyjnych diet i męczących treningów. To produkt poszukiwany przez osoby planujące zdrowo i skutecznie zrzucić nadmierne kilogramy. Oficjalna strona http://nplink.net/QoZdKyZJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po niektórych tematach na forum to połowa użytkowników to różnej maści handlarze. Jedni mówią jak i gdzieś masz leczyć zęby, inni sprzedają magiczne tabletki na odchudzanie (tych jest najwięcej), mówią jaki kredyt i gdzie masz go wziąć :-) A wracając do tematu: Nie ma żadnych skutecznych tabletek na odchudzanie. Kupienie ich bardzo naiwne, niestety. Chciałbym jeść tory czekoladowy z wiśniami, popijać cole, i chudnąć. Ale tak się nie da. Na odchudzanie pomagają dwie rzeczy: - wysiłek fizyczny (czyli spalanie kalorii/tłuszczu - zdrowa dieta (czyli dieta zrównoważona). Nie bądźcie naiwni, tabletki za was nie schudną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudów nie ma. Owszem, możecie osiągnąć krótkotrwały efekt, ale tylko odpowiednie nawyki żywieniowe pozwolą wam schudnąć permanentnie - nie trzeba nawet ćwiczyć jak ktoś nie chce - chudnie się w kuchni. Poza tym, dajcie spokój! Używanie środków chemicznych aby schudnąć, to desperacja. Zgubicie zbędne kilogramy, kosztem zdrowia i efektów ubocznych, bo jak każda tabletka i te pewnie takowe mają. Ile wy macie lat, że łykacie wszystko jak sid leniwiec ostatnie w sezonie mleczyki. Każdy chce jak najlepiej zareklamować swój produkt, uczynić go atrakcyjnym dla potencjalnych odbiorców. Wiem, że słowa "szybko scdnąć" bardzo kuszą, ale wolne chudnięcie też ma swoje zalety. Organizm ma czas się przyzwyczaić, metabolizm odpowiednio wyregulować, skóra wolno się kurczy., dzięki czemu gdy już osiągniecie wymarzoną sylwetkę nie będzie tak rozciągnięta. Przepraszam, ale musiałem was ochrzanić! Tyłki w troki, zmienić swoje nawyki żywieniowe i do kuchni! Ze swojej strony polecam odżywianie się tylko i wyłącznie nieprzetworzonymi produktami roślinnymi. Wszystko u mnie na stronie www.dobretempo.pl (blog lifestylowy, z tym jak się odżywiam i jak zacząć, zalety/wady, zasady - wszystko sprawdzone na własnej skórze). Pozdrawiam i życzę mądrych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tabletek na naturalnych składnikach, które mogą pomóc. Aby schudnąć potrzebujecie motywacji. Systematyczność oznaczać będzie efekty, dlatego polecam zdrową i zbilansowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wermna
Nie znam tych tabletek na odchudzanie. Ale jak tabletki mogą byc zdrowe i naturalne? :P tak się nie da. Z naturalnych suplementów to tylko ziółka, herbatki czy koktajle, dlatego odsyłam do koktajlu Mojito Slim. można zrzucić kilka kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKale
Ja kiedyś nie byłam zwolenniczką brania tabletek.Ale niestety nie dawałam rady na samych dietach.Z dużej ilości tabletek wybrałam Foreverslim.I był to trafny wybór.Z tygodnia na tydzień chudłam .A całe odchudzanie skończyłam z wynikiem -14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina werty
Green Coffee 5K to najwyższej jakości ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie i pozwala osiągnąć doskonałe efekty bez restrykcyjnych diet i męczących treningów. http://nplink.net/QoZdKyZJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala13313
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Wam doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąca. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były imprezy, grille itp., bo wiadomo jak to jest, nie wypada odmawiać Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii odchudzania zdecydowałam się na slimcea. Czytałam i sama zaznałam tego efektu hamowania łaknienia i przyśpieszonej przemiany materii które odczuwałam już po kilku dniach stosowania. Efekty przyszły też szybko. Brak efektu jojo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne odchudzanie ze slimcea miałam, rewelacyjny środek. Nabrałam sporo do wakacji i myślałam że lipa z wyjazdem. 2 miesiące slimcea i jeszcze zdążę gdzieś pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimsrea. Sama to żryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o naturalny suplement to polecam ekstrakt z zielonego jęczmienia Green Barley Slim, który ma w swoim składzie tylko młody jęczmień, cynk, chrom i biotynę. Ja stosuję go już już 3 miesiące i w końcu widzę efekty, bo przy wcześniejszych suplementach bywało różnie. A teraz schudłam już 13 kg i czuję się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecono kupienie Foreverslimu .Wiele mam z placu zabaw gdzie chodzę z synkiem go bierze u niektórych efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankamala
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Wam doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąca. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były imprezy, grille itp., bo wiadomo jak to jest, nie wypada odmawiać Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepszymi tabletkami na odchudzanie przy obowiązkowej diecie są tabletki SLIMCEA. Różnica była kolosalna. Schudłam z dużo większą łatwością 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novoslim tani i dorby skład super no i przy tym waga leci w doł u mnie w 3 miesiące prawie 11 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam szybko w momencie jak kupiłam tabletki Slimcea. Włączyłam je do diety. Bardzo w niej pomogły bo hamowały łaknienie więc samo utrzymanie diety stało się banalne. Ruszyła dodatkowo moja przemiana materii. Szybko zaczął spadać mój rozepchany brzuch. Schudłam 14kg przez 3 miesiące kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne są te tabletki z ekstraktem aż 4:1 z zielonego jęczmienia. Są naturalne i od polskiego producenta. Działają całościowo na cały organizm, wspomagają przemianę materii, odkwaszają, oczyszczają, odżywiają i wzmacniają nasze ciało. Ich skład to tylko młody jęczmień, cynk, chrom i biotyna. Zainteresowanych zapraszam na: https://greenbarleyslim.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku testowałam różne środki z różnymi skutkami. Jedne działały ale średnio inne w ogóle. Podeszłam do tego bardziej przemyślanie. Przygotowałam sobie dietę, której skrupulatnie przestrzegałam. Jako wsparcie zamówiłam tabletki Foreverslim. Na pewno pomogły mi w jej utrzymaniu i przyczyniły się do spadku wagi. Polecam dodać to do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim jest super biorę go od czterech miesięcy - koncze w tym miesiacu i jak dla mnie to bomba. Wcześniej też suplementowałam się srodkami z apteki i nic nie dawały a po tym mam już prawie9 kg mniej nawet nie wiecie jaki to sukces jak człowiek przez całe życie się odchudza i nic a tu nagle takie wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×