Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pyziucha

Tabletki na odchudzanie!

Polecane posty

Gość pyziucha

Hejka chciałam się poradzić które tabletki na odchudzanie są lepsze ( zależy mi na tym aby mnie pobudziły, zahamowały łaknienie itp.) Apptrim, Novoslim czy Slimcea? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem które wybrać . O wszystkich słyszałam dobre opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Zdecydowanie nie polecam żadnych, osłabiają organizm i przyzwyczajają do siebie. Jesli chcesz schudnąć polecam zdrowy catering dietetyczny z oryginalne przepisy - lepiej dla ciebie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież tabletki mają naturalny skład przynajmniej te które stosuje (slimcea). bezpieczne są bo pełny skład jest podany na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fargotka
Przekonał mnie ten jawny skład slimcei i zamówiłam ją tydzień temu :) jak skończe kuracje podzielę się z wami efektami :) Jak któraś chętna zamówiłam ją na piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fargotka
Przekonał mnie ten jawny skład slimcei i zamówiłam ją tydzień temu :) jak skończe kuracje podzielę się z wami efektami :) Jak któraś chętna zamówiłam ją na piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_Wrocław
Biorę od dzłuższego czasu slimcea, co wskazuje na to że ten preparat działa :) Jestm włąśnie na początku drugiej kuracji trzy miesięcznej :) , po pierwszej udało mi się schudnąć 8 kilogramów, dla mnie jest to bardzo zadawalający efekt, patrząc na to że wcześniej brałam foreverslim ale i figurę extraslim ( jeju nikiomu tego nie polece!!!!) dzięki tym wcześnijszym "super preparatom" podsumowując łaćznie udało mi się schudnąć aż 2 kilo ( dramat ), dadam jeszcze że przy nich jak i prz naprawdę działającej slimcea robiłam dokładnie to samo , podobny zakres uprawiania sportu jak i taka sama dieta. Jak dla mnie odrazu widać który preparat działa :) Każda która spróbuje slimcea napewno tego nie pożałuje wydanych pieniędzy. Napomkne też dodatkowo o tym że nie miałam żadnych efektów ubocznych, a oprócz mnie biorą ze mną to moje 4 koleżanki, efekt jest praktycznie identyczny z minimalnymi różnicami w utracie wagi typu 0,5 kg :) Polceam Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valetka
Też biorę slimcea i nie mogę na jej temat powiedzieć złego słow, działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vegabondka
Slimcea, można powiedzieć uratowała mi życie, z tym jak wyglądam czułam się już beznadziejnie :( a dzięki temu suplementowi w końcu czuje że żyje. Po trzy miesięcznej kuracji schudłam 11 kilogramów i w końcu jako tako wyglądam, przynajmniej nie wstydze się pokazać na basenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CesarkaWJ
Mam super doświadczenie z tym preparate slimcea, schudłam podczas 3 miesięcznej kuracji 10 kilogramów, Polceam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermit33
Na uj Ci tabletki ?dieta wysoko białkowa troche areobow (pogoda temu sprzyja) i jakies biegi lub ćwiczenia interwałowe które pomogą przyspieszyc metabolizm.Tyle wystarczy żeby stracic pare kilo.Te tabletki i jakies fatburnery przyspieszaja przemiane materii a tyle to możesz osiągnąć za pomocą interwałów.aaa no i polecam cwiczenia oporowe (z cieżarami) kobiety tego sie boją a to ma z******te efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia90
Niektórzy przy samej diecie i ćwiczeniach i tak nie mogą zrzucić kilogramów, sama należe do takich osób, i skusiłam się na tabletki slimcea, może nie schudłam nie wiadomo ile bo 8 kilogramów w rzeciągu 3 miesięcy, ale biorąc pod uwage to że wcześniej nic mi nie pomagało to jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumigos
Nie macie racji, bo preparaty wspomagające odchudzanie działają, ale trzeba znaleźć odpowiedni. Ja stosuję Slimcea od dwóch miesięcy, kuracja trwa 3. Do tej pory udało mi się zrzucić 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z lumigosem , suplementy diety są jak najbardziej skuteczne, tylko trzeba trafić na ten odpowiedni :), ja tak samo jak ona wybrałam slimcea i super na mnie zadziałała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo aleto bardzo mi pomogła slimcea, ciesze się że na nią trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlow
Sama miałam problem z zrczuceniem moich zbędnych kilogramów, na szczęście trafiłam na slimcea która bardzo mi pomogła, przy jej stosowaniu miałam diete (którą poniekąd trzymam dalej) i ćwiczyłam można powiedzieć że dosyć intynsywnie, efekt jest taki że w 3 miesiące zrzuciłam 14 kilogramów i to bez negatywnych następstw typu efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataKruk
Bardzo długo zastanawiałam się nad kwestią odchudzania, ciężko mi było się za to zabrać, ale w końcu zaczełam jak tylko mąż zamówił mi potajemnie suplement na odchudzanie, na urodziny zrobił mi taki prezent, nie powiem na początku byłam na niego z tego powodu zła, ale po tygodniu przeszło mi. Kupił slimcea, poczytałam trochę o tym preparacie, że jest naturalny i tym podobne, więc zaczełam brać, opłacało się bo już po 1,5 tygodnia od startu zaczeło mi się obniżać łaknienie, potem zaczeły lecieć w dół kilogramy :) ogólnie w okresie pełnej 3 miesięcznej kuracji udało mi się schudnąć około 9 kilogramów :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea, rewelacyjny suplement, szczerze mogę go polecić ;) schudłam dzięki niej 11 kilogramów w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taki ranking w którym internauci głosują na konkretne suplementy na stronie http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia86
yhym jassssne głosują :) ciekawostka :) ja tam wybrałam slimcea, bo ma jawny i naturalny skład :) a to jest najważniejsze żeby nam taki suplement nie zaszkodził :) i schudłam z nią 10 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanesska35
zjesz tabletkę i po sprawie? w takie rzeczy to nie wierzę. za tydzień kilogramy wrócą i tyle będzie z odchudzania. jak ktoś rzeczyswiście chce się pozbyć co nieco to pomoże my tylko dobrze dobrana dieta. nie musiałam odmawiać sobie wszystkiego, żeby na diecie last minute http://www.sklepdiety.pl/dieta-herbalife-last-minute-p-95.html?cPath=6 zrzucić 6 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia90
coooo? jakaś nienormalna jesteś, i tyle :) ja brałam slimcea już 4 miesiące temu schudłam podczas kuracji 11 kilogramów i nie widze żadnego efektu jojo :) a taTwoje herbata to wiesz :) herbatka do picia każdy wie że to nie działa :) i proszę nie odpisuj bo nie chce mi się czytać żałosnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXYZ
X Y Z najlepsza jest slimcea :) schudłam z nią 11 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataPoznań
Dokładnieslimcea rulee! niema lepszego suplementu na odchudzanie na rynku, super wymiata, 3 miesiące i bang 11 kilgramów mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WstajeRano
hah, no prawda slimcea jest skuteczna i to nawet bardzo :) osobiście miałam przy niej diete atkinsa i ćwiczyłam, schudłam dzięki temu 14 kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty przygłupie, spieprzaj z tym swoim slimcea, bo to już jest nudne, idź do psychiatry skoro rajcuje cię pisanie samego ze sobą debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, To naprawdę taki szajs, że nikt tego nie kupuje, i trzeba ludziom tak na chama wciskać? bo na to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka24
? ale guma :) czekajcie mam dobre zdanie o slimcea więc pewnie pisze samado siebie :) więc zaczynam, schudłam 11 kilogramów w3 miesiące z dietą i ćwiczeniami :) czekam na atak i z ciekawości będe to co chwila wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TarnowskieGóry
Dajcie spokój już, bo nie ma sensu z takimi ludźmi pisać, jak się okazało że dużo ludzi jest zadowolonych z działania slimcea, i naprawdę sporo ilość osób ją poleca to nagle pojawiły się negatywne komentarze, przecież to jest oczywiste z jakich względu, niestyty nie mi to rozsądzać ale poprostu nie ma co czytać nawet takich komentarzy :) bo i ja korzystałam z slimcea i uważam że ten suplement jest naprawdę dobry i skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×