Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
difference

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
zależy jakie :) są takiektóra zawierają dużą ilość chemi i sarótko mówiąc szkodliwe dla organizmu, najlepsze są takie które mają podnay skład no i oczywiście natrualny, to pierwsza podstawowa kwesti, druga to taka że nie ma co się oszukiwać to są suplementy na odchudzanie czyli trzeba dodać mimo wszystko trochę dobrej woli od siebie :) w postaci diety i ćwiczeń, ja w ten sposób wybrałam suplement diety slimcea z którym w 3 miesiące udało mi się schudnąć 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Skoro wiele osób odchudza się bez suplementów to po co je brać? Każda pigułka ma jakieś skutki uboczne. difference zabierz sie do pracy zacznij cwiczyć zmień sposób odżywiania a efekty będą trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niektórym osobom są potrzebne suplementy na odchudzanie, niektórzy mają taki organizm że bez nich nie dadzą rady sie odchudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Nie, każdy człowiek jest taki sam. Jak to sobie w głowie poukładasz schudniesz bez suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja wcześniej próbowałam schudnąć bez suplementu ale mi się to nie udało, dopiero po tym jak do diety i ćwiczeń dorzyuciłam slimcea kilogramy zaczeły spadać w zadawalającym mnie tępie, z 3x szybciej schudłam dzieki temu suplementowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór tabletek jest bardzo duży.Sztuką jest wybrać te które są skuteczne.Ja zaczęłam od Foreverslimu i na razie jestem zadowolona.Wszystko przebiega zgodnie z planem.Tygodniowo chudnę 1,5 kg.Dla mnie tempo jest niezłe jeżeli pójdzie to tak dalej to w sumie schudnę więcej niż mam w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tabletki sprawiają że za szybko się chudnie to znaczy że są bardzo toksyczne i niszczą organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tabletek nie jestem przekonana bo niszczą organizm. Lepiej już wspomóc się jakimś suplementem typu aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co? A ja się teraz zastanawiam nad wyborem jakiegoś suplementu na odchudzanie i piszesz o chemii,masz racje niektóre wpomagacze to zawierają i się z tym nie kryją i to rzeczywiście jest toskyczne ale i tak gorsze są te które nie mają podanego składu bo wtedy to nie wiadomo co do końca jest, a napewno jest jakaś chemia. Biorąc pod uwage to że nie chcę się zatruć zaciekawiła mnie slimcea która ma podany skład na stronie, no i jest on oczywiście z naturalnych, słyszałam też od znajomej dobrą opinie na jej temat, dlatego na jakieś 99% ją zamówie, bo w sumie nie znalazłam konkurenta dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tabletki a zwłaszcza te kupowane przez internet z niewiadomego źródła. Ja jestem za naturalnym sposobem odchudzania typu dużo sportu jakieś bieganie może. Ograniczenie posiłków, nie podjadanie wieczorami. Można się wspomóc no jakimś suplementem Aqua slim np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlorenz
Jeżeli twierdzisz że tabletki są toksyczne to żeby mieć pewność wystarczy sprwadzić ich skład.Jeżeli tylko tabletki są sprzedawane legalnie to nie ma z tym najmniejszego problemu.I nie koniecznie jest tak jak ktoś tu napisała że jeżeli się chudnie dużo to znaczy że tabletki są ble.Może to oznaczać jedno że mają bardzo dobrze dobrany skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGracja
Ja właśnie wybrałam Foreverslim ze względu na ich skład.Naturalne składniki takich tabletek właśnie dla siebie szukałam.I tu sie okazuje że tabletki mogą mieć naturalny skład i przy tym mogą być bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie godna uwagi jest slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki można używać jako uzupełnienie diety. nie jako główny sposób do szczupłej sylwetki. pomagać na pewno pomagają np przez hamowanie łaknienia i spalanie tkanki w jakimś tam stopniu. ale jak już podchodzimy z nimi do kuracji to konsekwentnie utrzymując dietę i ewentualny ruch jeśli mamy na prawdę sporo do zrzucenia. jak już chcecie polecenie jakiegoś środka to sprawdźcie slimcea. ale pamiętajcie o pozostałych krokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada9333
Zgadzam się, że podczas odchudzania najważniejsze są ćwiczenia i dobra dieta, ale ja zaczęłam wspomagać się tym suplementem: http://acetomale.pl/ bo moja waga przestała spadać. Teraz dalej szybko tracę na wadze. w Dodatku acetomale są z naturalnych składników (jabłka i szparagi) przez co są bezpieczne i nie balam się zacząć ich stosować. Naprawde polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka29
@Ada9333 Jestes kolejną osobą, od której słyszę o tym suplemencie. Moja siostra mi go poleciła, bo w końcu schudła i to własnie dzięki tym tabletkom! Miała bardzo słaby metabolizm a teraz w końcu się przyspieszył. Chyba tez się skuszę na http://acetomale.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTulia
Mój wybór padł na tabletki Foreverslim.Ze względu na jego dobre opinie nie miałam żadnych obaw aby je stosować.Dieta i te tabletki to było najlepsze co mogłam dla siebie zrobić.Schudłam i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na slimcea i bang ! był to strzał z mojej strony w sam środek tarczy no chyba nie ma lepszego suplementu na odchudzanie, bardzo skutecznie wspomógł u mnie cały proces przy oczywiście wysiłku w postaci diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaa
ja jakoś im nie wierzę. Nie wiem może i na niektórych działają ale co potem dalej jak się je już przestanie stosować? Ktoś z Was stosował dietę Zielus: http://dieta-zielus.pl/ słyszałam od koleżanki, że jest naprawdę dobra ale sama jeszcze jej nie zaczełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuus
może zamiast tabletek kawa wspomagająca odchudzanie? mogę polecić slim coffee, sama piję, jest dobra w smaku a do tego wspomaga odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki które moge śmaiało polecić to slimcea, jawny skład i bardzo wysoka skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wydawać kasę na jakieś durne tabletki, które tylko mogą zaszkodzić lepiej tę kasę wydać na dietetyka, który rozpisze indywidualną dietę pod Wasze potrzeby. Prztnajmnie będzie zdrowo i bezpiecznie. Ja w http://hh-life.pl/uslugi/ zapłaciłam 70 zł za konsultację i jadłospis online i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŁucja
A kto ci powiedziała że tabletki mogą zaszkodzić.Podstawą jest wybrać takie które są legalnie sprzedawane każde takie tabletki można sprawdzić.Foreverslim bo właśnie te tabletki brałam pozwoliły mi na skuteczne pozbycie się kilkunastu niechcianych kilogramów bez żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej zauważyliscie ze wszystkie pozytywne komentarze na temat forever pisze zawsze oeoby o pseudonimie gość"i tutaj imię" ha REKALAMA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące z tabletkami Foreverslim, a efekty szokujące. Kompletnie nie wierzyłam w to, że tabletki mogą pomóc w nadwadze. Robiłam to co przy każdej diecie - rozsądnie jadłam, sporo się ruszałam, ale tylko teraz średnio traciłam 1,5 kg, byłam w stanie trwale zrezygnować z kiepskiego jedzenia, a efekt dalej się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrymi tabletkami na odchudzanie są tabletki Slimcea. Opiszę ich działanie oraz efekty. Wystartowałam z kuracją 2 miesiące temu. Pierwszy tydzień i nic się nie działo. Zaczęłam tylko odczuwać coraz większe hamowanie łaknienia. Faktycznie coraz mniej jadłam co odbijało się tym że powoli waga zaczęła spadać i było to widoczne w lustrze. Po 2-3 tygodniach zanotowałam spadek 3kg. Nie był to wynik 'petarda' jak po braniu środków które reklamują w TV że dadzą Ci 20kg w krótkim czasie. Mimo to bardzo byłam zadowolona. Byłam świadoma że slimcea to zróżnicowany suplement diety. Po miesiącu można powiedzieć że sama ograniczyłam nie potrzebne posiłki korzystając z pomocy hamowania łaknienia na słodycze. Waga już leciała z dnia na dzień. Po 2 miesiącach mam spadek 7kg. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzojka
U mnie efekty odchudzania z Forverslimem okazały się trwałe.Do dnia dzisiejszego nie wrócił żaden niechciany kilogram .Jem tal jak jadłam kiedy brałam Foreverslimm pięć mniejszych posiłków .Od czasu do czasu pozwalam sobie na małe grzeszki.Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemisia
Nie mogę polecać nic innego niż Foreverslim, super produkt, naprawdę można dzięki niemu schudnąć, ja osiągnęłam efekt który wcześniej był poza zasięgiem, schudłam 11 kilogramów w okresie 3 miesięcy. Oczywiście nie same tabletki mi pomogły, ale tak jak są zalecenia dodałam do nich diete oraz ćwiczenia ruchowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×