Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość

Błagam Was podajcie mi nazwę jakiś tabletek ale sprawdzonych , które pomogą mi mieć płaski brzuch. Nie jem słodyczy codziennie ćwiczę, biegam ale w ogóle nie chudnę, a co najgorsze mój brzuch robi się coraz grubszy. Dajcie nazwę sprawdzonych tabletek proszę, mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulec120
Nie ma takich tabletek.. Dieta ,ćwiczenia,akceptacja siebie.Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę pójść do lekarza i poprosić o skierowanie na wyniki TSH... mi podpowiedziała koleżanka która choruje na nadczynność tarczycy i strasznie chudnie a u mnie było na odwrót i ona wpadła na to że może to być niedoczynność w moim przypadku i tak właśnie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczka89
Ja stosuję suplement diety Slim Coffee. Popijam go codziennie zamiast kawy i chudnę. Do tego ćwiczę troszkę i staram się jeść 5 małych posiłków na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatka
jareczka89 a jak on działa, jaki ma skład? Orientujesz się może czy jak jestem cukrzykiem to mogę go bezpiecznie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie czegoś z jawnym i naturalnym składem najlepiej wybrać slimcea, przy czym jest to dobry wspomagacz na odchudzanie, ja dzięki niemu w 3 miesięczną kuracje zrzuciłam 9 kilogramów, śmiało można na nią postawić i się nie zawiedziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie tabletki... Oczywiście istnieją tabletki wspomagające metabolizm ale jeśli przekraczasz dzienne zapotrzebowanie na kalorie o 1000 to nic Ci nie pomogą ;) Ruch, odpowiednia dieta i ewentualnie można się wspomagać takimi tabletkami. Możesz się również zainteresować dietą zgodną z Twoją grupą krwi aby wszystko odbyło się bezpiecznie. Polecam poczytać: http://cafejka.com/lifestyle/zdrowie/494-dieta-zgodna-z-grup%C4%85-krwi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja slyszalam ,z eta dieta zgodna z grupa krwi to pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest to pic na wodę! przecież to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczka89
tatka skład odszukaj sobie na stronie internetowej. A z tego co pamiętam to jak jesteś cukrzykiem to możesz brać slim coffee diabetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połącz odchudzanie z przyjemnością ja pije właśnie kawkę Slim Coffee i od kiedy ją piję spadło mi kilka kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Slim Coffee
Witam, Odpowiadam na pytanie @tatka. Z myślą o specjalnych potrzebach diabetyków przygotowana została Slim Coffee DIABETIC. Polecamy ją wszystkim, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała, a jednocześnie nie wyobrażają sobie konieczności rezygnacji z ulubionej filiżanki kawy. Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert SlimCoffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza na odchudzania moim zdaniem jest slimcea, może nie korzystałam z innych, ale tylko z tego powodu że pierwsze które kupiłam czyli właśnie ją, okazały się wielce skuteczne, zero efektów ubocznych, a na wzkaźniku wagi 11 kilogramów mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze że nie korzystałaś z innych, ja miałam okazję spróbować przed slimcea innego i nie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wchodzi w ten temat o odchudzaniu to więcej jest tematów o tabletkach niż zdrowym trybie życia, straszne czasy nadeszły. Trzeba dobrze jeść i ruszac się, nie ma drogi na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jak najbardziej się zgodze z opinią że dieta i ruch to podstawa, ale nie zgodze się że suplementy są nie dobre, może nie wszystkie, ale w gronie sprzedawanych jest pare działających, niektórzy mają taką przeiane materii że bez takiej rzeczy nie poradzą sobie w odchudzaniu, sama tak mam i gdyby nie slimcea, nie udałoby mi się schudnąć tyle ile schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda zdrowia na stosowanie tabletek, tym bardziej że najczęściej efektów po nich nie ma. Nie lepiej zmienić nawyki żywieniowe niż faszerować się chemią?:) Co jadasz na co dzień, poza tym że nie jesz słodyczy? Płaski brzuch zaczyna się w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, dla mnie slimcea była skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo istnieją dwa rodzaje suplementów diet wspomagających odchudzanie.Te które nie działają i są szkodliwe dla zdrowia.I ta grupa suplementów które są skuteczne i bezpieczne dla zdrowia.Do tej drugiej grupy zalicza się Foreverslim.Polecam bo to jedne z niewielu w które warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dl amnie stu procentowo bezpieszna i działająca jest slimcea, nie zawiodłam się na tym suplemencie, dzięki niemu można powiedzieć że w końcu zaczełam żyć nie wstydząc się swojego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Foreverslimie napisano już wszystko co można było napisać.I dla mnie te tabletki okazały się skutecznymi kilerami tłuszczu.Dzięki nim schudłam 13 kg bez wysiłku i efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam sporo pozytywnych opinii o slim coffee. Zastanawia mnie tylko czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tej kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy próbowałam zrzucić wagę i to nie jest żadna tajemnica że kiedyś byłam gruba jak nie powiem co. Stosowałam naprawdę dużo suplementów niektórych nawet tu opisanych i nie przyniosło to żadnego rezultatu niestety, może była to moja wina nie wiem. Ale jak już moja mama mi powiedziała że wyglądam grubo to powaażnie się za siebie wziełam. Ustaliłam diete, sama ją sobie dobierałam, kupiłam karnet na silownie i rower, ogólnie ćwiczyłam 4 razy w tygodniu i do tego jeszcze kupiłam suplement slimcea, bez niego na pewno nie miałabym takiego efektu jaki osiągnełam bo w ciągu zaledwie 3 miesięcy zrzuciłam 14 kilogramów! moim zdaniem bardzo oszałamiający wynik, oczywiście nie uzyskany za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea to rzeczywiśce bardzo dobrze wycelowany wybór jeżeli chodzi o tego typu suplementy, bez problemu zrzucilam to co chciałam zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrista
Mniejsza o działanie innych tabletek, nie wiem nie stosowałam! Wiem za to jak działa Foreverslim! Super sprawa, schudłam dzięki niemu 12 kilogramów i to w 3 miesiące teraz mogę powiedzieć że jestem atrakcyjna kobieta i bardzo dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fotomodelką i 3 miesiące temu zaczęłam ostrą redukcje w celu podpisania kontraktu taki był wymóg że muszę schudnąć 15 kg zakupiłam suplement Slimcea w celu podkręcania metabolizmu bez robienie tak zwanych cheat meal po restrykcyjnej diecie udało mi się to w 2.5 miesiąca +30 min cardio codziennie oczywiście kontrakt podpisany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły tabletki Foreverslim.Zdecydowałam się na nie bo widziałam efekty jakie dają te tabletki u mojej siostry.W ciemno bym nie kupiła.W sumie udało mi się schudnąć 13 kg co jest rekordem bo nigdy nie udało mi się schudnąc nawet połowy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Re Tabletki na odchudzanie, pomóżcie.. Ja polecam suplement diety Slimcea w 3 miesiące na diecie schudłam 9.5kg byłam super zadowolona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdziły się tabletki Novoslim, schudłam na nich planowane 10 kg , u znajomych też nieźle się spisały zależy od tego jak się je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×