Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Rosie18

Tabletki odchudzające

Polecane posty

Gość Rosie18

Hej wam, proszę pomóżcie ... jakie waszym zdaniem tabletki wspomagające są najlepsze ? Priorytetem jest by zmniejszyć mój apetyt i przyspieszyć metabolizm oraz spalanie tłuszczu... oczywiście wiem że same tabletki dużo nie dadzą i trzeba ćwiczyć oraz zdrowo się odżywiać .... Ale zależy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie i wyszczuplić ciało stosując tę dietę połączoną z ćwiczeniami http://dieta-lux.pl/44535 :)A tabletek nie polecam z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Foreverslim to są tabletki które pomagają zdesperowanym kobieta pozbyć się nadwagi.Ich skład jest tak skomponowany aby odchudzanie było szybsze i bardziej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek 15236
Polecam odwiedzić witrynę nutriceo.pl. Można tam poczytać ciekawe artykuły na temat tabletek na odchudzanie i nie tylko. Redakcja jest bardzo otwarta i potrafi doradzić. Na ten moment jest recenzja dwóch preparatów. African Mango i Green Barley Plus Wejdź już dziś : www.nutriceo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu źle trafiłaś.Ja miałam to szczęście że za pierwszym razem udało mi sie trafić idealnie.Foreverslim to jest to czego potrzebowałam w trakcie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed zakupem foreverslimu polecam przejrzeć fora internetowe i przeczytać o skutkach ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc jakoś nie wierzę w tabletki, jedyne jakie mi pomogły to merida czy jakoś tak które kupiłam kiedyś w necie, fakt że pomogły ale bardzo źle po nich się czułam a po przestaniu ich brania waga po jakimś czasie wróciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Foreverslim dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej bliskiej znajomej.U nas obydwóch efekty stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero zaczęłam walczyć z niechcianymi kilogramami.Zaopatrzyłam się w Foreverslim,i do dzieła.Dla mnie najtrudniejsze będzie zmiana diety,będzie mi ciężko zrezygnować z rzeczy które bardzo lubię.Alę muszę spróbować zawalczyć o lepszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cel na początku kuracji z Foreverslimem to stracić 16 kg nadwagi.Więc od samego początku wzięłam się ostro do pracy i moje tempo odchudzania od samego początku było na najwyższych obrotach.Po trzech miesiącach byłam lżejsza o 14 kg pozostałe dwa kilogramy zgubiłam juz bez pomocy tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić Slimunox.W moim przypadku te tabletki spisały się rewelacyjne.Schudłam tyle ile chciałam i co najważniejsze nie ma efektu jo-jo czego się tak bardzo bałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Green Barley Plus to produkt kompleksowy. Polecany jest przez osoby wybierające zdrowy styl życia, oparty o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną. Dzięki wysokiej zawartości aktywnych substancji pozwala w krótkim czasie zgubić kilkanaście kilogramów. http://nplink.net/bimQHA63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak Slimunox pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też udało się trafić w skuteczne tabletki za pierwszym razem, pewnie dlatego że przetrząsnęłam cały internet i opinie na temat suplementów. a jest nim amlan forte od producenta vital progres. mam go drugi miesiąc a na wadze mniej o 4,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi sie osiągnac. W 3 miesiące schudłam 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Foreverslim, który właśnie jest oparty w 100% na naturalnych składnikach, a co ważniejsze , to jest to środek skuteczny, bo za taki można uznać środek, dzięki któremu schudłam 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Slimunox .Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Slimunox odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję wyboru. W końcu trafiłam na środek wspomagający odchudzanie,. który faktycznie spełnia swoje zadanie. W 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te African Mango to jedna wielka ściema! Pisali o tym na https://dietasos.pl/ i na wykopie. Nie kupujcie tego, bo nacinają ludzi a osoby które to promują dostają za to dobrą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ani jednej informacji na temat african mango, za to są inne pewnie "najlepsze i najskuteczniejsze" suplementy. masz ludzi za debili czy jak? ile Ci płaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie African Mango to ściema i promują go sami producenc***iszący fałszywe opinie i wychwalając swoje produkty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najskuteczniejszy okazał się Foreverslim.A nie ukrywam że brałam już kilka podobnych preparatów i efektów nie było żadnych .Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych tabletek polecam stronę Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyraziłąm swoją opinię nie dlatego, że ktoś mi płaci, ale dlatego, że może ktoś będzie potrzebował takiej informacji i czy suplement rzeczywiście działa, ja również tym się kierowałam i co schudłam. Czy mi wierzysz? w sumie nie interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango nie działa tak samo jak ten Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zakup Slimunox doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×