Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki przy odchudzaniu

Polecane posty

Gość gość

hej, czy możecie mi polecic jakieś tabletki wspomagające odchudzanie? Nie chodzi mi o tabsy które maaja mnie odchudzic 10 kg w miesiacu ale ze bede je lykac i chudnąc ale coś w rodzaju wspomagacza np ze woda mi zejdzie z organizmu, albo ze nie bede miec ochoty na słodycze albo że toksyny mi wywali itp. MOżecie coś polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrinna28
suplementy, które wspomagają odchudzanie znajdziesz w rankingu http://rtno.pl, pamiętaj tylko, że to wspomaganie odchudzania, musisz dołączyć do nich rozsądne odchudzanie i jak najwięcej aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nic nie zdziałają, musisz przy tym być w ciągłym ruchu. Pomyśl np. o bieganiu lub pływaniu czy co tam preferujesz :) Możesz też użyć jakiegoś wspomagacza np. AquaSlim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CI ludzie pomagajawww.dieta4u.com.pl/dieta-dla-kobiet tak jak mi pomogli!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłącznie naturalne spalacze tłuszczu. a przy okazji dużo łatwo przyswajalnych minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje suplement ma tylko pomóc w odchudzaniu a nie odchudzić. Ze swojej strony polecam Ci suplement Aqua Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo1237
Ja też mogę polecić Aqualim, Bardzo smaczny i skład ma super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam błonnik w tabletkach i ocet jabłkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Suplementy, takie jak AquaSlim mają na celu wspomóc proces odchudzania a nie odchudzać. Gdyby tak było to wszyscy byli by szczupli bez żadnego wysiłku. Ważne aby przy stosowaniu tego preparatu być aktywnym fizycznie oraz prowadzić dietę. Takie połączenie da efekt w postaci utraty zbędnych kilogramów i pozwoli uzyskać wymarzoną sylwetkę. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też długo szukałam czegoś bezpiecznego i sprawdzonego. Znajoma poleciła mi slim coffee. Podoba mi się połączenie działania kawy i właściwości oczyszczających, odchudzających. Na razie waga spadła mi o 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleka droga
A czy podczas stosowania Aqua Slim można pić alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! 'daleka droga' Alkohol nie jest wskazany przy stosowaniu AquaSlim. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaz szerokiej gamy suplementów diety wybrałam dla siebie Foreverslim.Sama jestem zdziwiona żę suplement diety może aż tak bardzo wspomóc proces odchudzania.Dzięki temu że stosowałam Foreverslim schudłam 15 kg.Bez efektu jo-jo i żadnych skutków ubocznych dla mojego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też przeglądałam ten ranking tabletek http://rtno.pl, wybrałam suplement z 2 miejsca i spisuje się bardzo dobrze, widzę dużą różnicę, mogę panować nad głodem, waga spada, czuję się dobrze, jednym słowem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrych tabletek odchudzających polecam Foreverslim.Dla mnie rewelacja to dzięki tym tabletką moje odchudzanie w końcu miało jakiś sens i skończyło się bardzo dobrym rezultatem .13 kg mniej to bardzo dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karli
Ja także nie wyobrażam sobie odchudzania bez wspomagania ssię jakimiś tabletkami.Dla mnie najlepsze okazały się tabletki Foreverslim.Dzięki nim odchudzanie nie jest żadną ciężko ani męczącą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dostanę Foreverslim??? Napiszcie proszę jak to się bierze i ile szt. jest w opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim dostaniesz na stronach dystrybutora np.promoslim.pl.W opakowaniu zależy jak zamówisz jest 60 lub 100 sztuk.Co do brania ja brałam je dwa razy dziennie.Dobrze jest jeżeli się zdecydujesz na te tabletki przeszła na dietę ruch jest również wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellka
W tym rankingu wspominanym przez kogoś powyżej w pierwszej trójce jest zielona kawa, ja kupuję sobie American Booster z zieloną kawą na nutreca com w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojito Slim, koktajl do picia, serio polecam bo jest naturalny a nie jakimis tabsami bedziesz sie faszerowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już 35 lat i już mi gorzej przychodzi odchudzanie niż jeszcze parę lat temu smutas.gif Ja nigdy nie jadłam dużo ale za to źle, tzn cały dzień nie muszę jeść ale za to wieczorem nadrabiam. Nie wiem czy kiedykolwiek stosowałaś jakieś suplementy czy leki na odchudzanie. Ja biorę adipex- poczytaj sobie o tym. Może spadek wagi nie jest tak rewelacyjny bo w niecałe 1,5 miesiąca 5kg no ale przy pracy siedzącej i praktycznie zerowym ruchu to i yak mi się wydaje, że nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy pomyśleć jakie skutki uboczne mogą powodować tabletki takie jak Adipex.Przecież na rynku są tabletki o wiele bezpieczniejsze.Takim tabletkami jest Foreverslim.Skuteczne ale bezpieczne dla zdrowia. Bo co z tego że schudnę skoro ucierpi na tyn moje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może i ten Foreverslim jest bezpieczniejszy no ale za to skuteczność zerowa!!! Pewnie każdy kto go stosował a nie tylko piszę, że bierze to zgodzi się ze mną. Co do adipexu to jeżeli się nie choruje na serce czy nie ma się nadciśnienia to nic nikomu nie grozi. No chyba, że ktoś wcale nic nie je no to wiadomo. A po drugie jeżeli ktoś bierze leki jak adipex lub coś z sibutramina to ma swój rozum- źle się czuje to przestaje brać. Ja zaczęłam brać adika razem z koleżankami to z nas 5 tylko jedna przestała brać bo miała bóle głowy. To jest już moje drugie podejście bo za pierwszym w ciągu 5 miesięcy schudłam 18kg, zrobiłam sobie 2 miesiące przerwy i od półtora miesiąca znów go biorę i na razie schudłam 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka88
herbatka Slimtox też dobrze działa, do tego jest w 100% naturalnie, a w tabletkach nie wiadomo co się łyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gościnny
Zamierzam sobie te kapsułki z zieloną kawą American Booster - chyba najtaniej znalazłam na nutreca com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są do niczego. co z tego, ze taniej jak i tak po nich sie nie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już drugi raz czytam o zielonej kawie z american booster? ale wedlug mnie same tabletki nie pomoga. trzeba zmienic diete i zaczac cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno jeszcze nieraz przeczytasz bo osoby, ktore niby tutaj te specyfiki zachwalają to same to sprzedają albo płaci im się za te "pozytywne" komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morienn
Można schudnąć dzięki tabletką ale trzeba wybrać na prawdę dobre i skuteczne.Foreverslim dla mnie numer jeden bo to dzięki ewidentnej pomocy tych tabletek znowu wyglądam jak normalna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy suplementem diety przy ćwiczeniach i diecie okazały się tabletki slimcea, w 3 miesiące waga spadła mi o 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×