Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teriza

Tanio, zdrowo i pysznie .. czy to wogóle mozliwe

Polecane posty

Gość Teriza

Hej chudzinki ;) Zakładam ten topik po to aby jesli macie jakieś przepisy najlepiej proste i tanie a zarazem smaczne to umieszczajcie je tutaj!! Ja właśnie wcinam sałatkie: Pomidor, ogórek i jajko z łyżeczką chudego serka troche soli i pieszu poprostu pycha mniam mniam a zarazem szybko i tanio!!! Smacznego i mam nadzieje ze topik sie spodoba i rozwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
możecie tez dodawać ile wasze danie ma kcal w przyblizeniu, ja obliczyłam ze moje a wszystkiego po 100g i srednie jajko to tylko 125kcal i sporo tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
No to jak tak milczycie to podam jeszcze jedno moje ulubione potrawko :) na słodko bo tak lubie : ryż biały 100g.( 120kcal) ugotowany na łyżcze cukru (40kcal) i szczypcie soli. Na to starte 2 jabłka (100kcal) a wszystko posypane synamonem MMMMniiamm ;) razem 360kcal i brzuszek pełen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
dziewczynki no piszcie cosik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
A chłopczyk też może coś dopisać? :P Średnie jabłko to ok. 100kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ono on
no i ja tez cos mam : platki owsiane na mleku + fruktoza + cynamon,mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
a co to jest fruktoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
do somełan to ile waży średnie jabłko bo dla mnie to tak około 100g a to bedzie 50kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruktoza to cukier prosty
podoejrzewam, ze autorce o glukoze chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
to co z tym jabłkiem samełan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Waży tak ze 160g, oczywiście obrałem i zważyłem tylko jadalną część. Sam nie wierzyłem, że tego aż tyle było - 160g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
a tam gadasz ja kupuje takie małe i mi sie wydaje ze wiecej niz 100 nie maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somełan
Małe też są fajne, nie każdemu odpowiadają olbrzymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
Oj widze że temat sie nie przyjął a przeciez kazdy ma jakies inwencje twórcze w wymyślaniu zdrowych dań gdy sie odchudza juz ja to wiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teriza
Chłopcy tez moga pisać oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałata , pokrojony w kostke pomidor , odrobina cebulki :) wszystko polać oliwa , popieprzyć , sypnąc bazylii , odrobinke posolić . Na wierzchu ułozyć kawałki tuńczyka i oliwki .Polać sosem czosnkowym i udekorować ćwiartkami jajka na twardo:) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantka
Proponuję spróbować sałatki z diety Weight Watchers - szybko, zdrowo i pysznie :) sałata, 3 pomidory, ogórek, papryka, 5 rzodkiewek, koperek - pokroić i zalać sosem z 1/3 szklanki jogurtu naturalnego, łyżkli oleju słonecznikowego, soku z cytryny, troszkę pieprzu Mało punktów a bardzo smaczne i sycące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 srednie pomidory pokroic w kostke + tak samo pokrojony maly serek \"mozarella\" +odrobina posiekanego szczypiorku ( nie koniecznie musi byc) doprawic sola pieprzem ja dodaje tez trocze soli czosnkowej albo suszonego czosnku (ale nie wszyscy lubia) , odrobine oliwy i octu. Gotowe. nie wiem ile kalorii ale napewno niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedna porcje , cwiartke nieduzej glowki kapusty wrzucic do osolonego wrzatku i ugotowac do miekkosci (15-20 min) wyjac lyzka cedzakowa polac O D R O B I N A masla lekko oproszyc tarta bulka - pycha kalafior wysiada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może macie jakieś swoje sposoby na \"odchudzenie \"potraw?Ja np.wrzucam rozmrożone filety do sosu\"po grecku\"Dzięki temu unikam pieczenia.Szybciej i mniej kalorycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terri
a ja mam cos dla tych którzy tak jak ja potrafią życ bez mięsa: a'la gołąbki: gotuje ryż - do zimnego wbijam jajko potem zawiajm takie kulki w liscie kapusty i calosc gotuje w doprawionej wodzie z przecierem pomidorowym dla mnie pycha gołąbki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maee
Danie na śniadanie lub na kolacje : jeden średni banan pokroić w plasterki, dodać pół szlaneczki jogurtu owocowego i kilka !!!!!pokruszonych orzechów włoskich, składniki wymieszać. Pyszne,sycące, nie rozpycha brzucha i ma ok. 300 kcal. Tylko nie przesadzać z orzechami bo mają dużo kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pychaaaaaa
właśnie jem ten ryż cynamonem i jabłkiem PYCHHHa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaa
wszystko piieknie ale 100g ryzu to saszetk inaczej i ma ok 350 kcal (sam ryż:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórkowa
a wiec tak: dwa ziemniaki- gotujemy na kostce rosołowej na ok 1,5l wody 2 marchewki- pokrojone w koste lub starte na tarce dorzucamy do ziemnków Ogóki kiszone (do woli) krojone lub starte dorzucamy jak ziemniczek dochodzi Mozna doprawic łyżeczką mąki z mlekiem i dodać majeranek Polecam dla osób które jak ja lubią danie o wyazistym smaku :) Smacznego !!! PS.A kalorie ? Prawie wcale ich nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ja odnosnie tego ryzu .Ostatnio duzo sie krzyczy ze tuczy bo ma duzo kalorii i weglowodanow.Tymczasem pracuje z dziewczynami z Tajlandii wyobrazcie sobie ze nie jadaja ziemniakow, chleba ani innego pieczywa bo mowia ze im nie smakuja. Tymczasem spozywaja same ok 15 kg ryzu miesiecznie i wszystkie sa szcuuplutkie do pozazdroszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76200
15 kg suchego ryzu na jedna drobniutka dziewczyne? cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×