Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedepiekna

Teraz albo nigdy- schudnę!!!! ktoś ze mną?!!!!

Polecane posty

Gość bedepiekna

Są chętne doodchudzania, ale tak na poważnie, jestto moja kolejna próba ale kiedyś musisię udać!!!TERAZsię uda!!! potrzebuję tylko kogoś kto poodchudza się ze mną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
z jakiej wagi startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
Hmm.. ja zaczynam od jutra na dietce 1000 kcal ;> Od trzech dni jestem na głodówce i stwierdziłam że to nie dla mnie :) A ty jakas konkretna dieta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
moja obecna waga to ...wstyd się przyznać:(:(:(85kilo, zawsze ważyłam 60, czuje się strasznie, muszę coś zrobić bo dojde do setki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazsieuda
JA JA JA i jeszcze raz JA!!! To jakim sposobem to robimy bedepiekna??? Bo nie mam pomysłów? Dieta, fitness czy jeszcze cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
a i dodam że nie chcę żadnych diet cud, chcęzdrowo, trwale schudnąć:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
zero cukru i słodyczy, to skuteczne, po tygodniu ograniczać tłuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
pewnie znajdąsię chętne:) ja wiem że tym razem się uda!!!! musi to być wolne odchudzanie! na początek ograniczam słodycze, zmniejsze ilość cukru z 2łyżeczek do 1, może zacznę robić jakieś soki w sokowirówce, dodam że muszę jeść zdrowo ponieważ grozi mi anemia, także nie mogęsiędrastycznie odchudzać, poprostu chćezmienić sposób żywienia, który jest zły , bardzo zły:) Czekam na więcej chętnychi do dzieła, UDA nam się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
zero cukru soki tak herbatki +woda kwaśne owoce białko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
ja startuje z wami dziewczyny!!!! Dosyć tłuszczu na boczkach!!! Od dziś zaczęłam dietę cambridge i wierzę że mi się uda. Mam do zrzucenia z 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
a wy dziewczynyile chcecie zrzucić? czy ile chcecie ważyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
Ja teraz waże ok. 60 ;D a chce jakieś 55 chociaż;D a ty: > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
jestem za leniwa na jakiekolwiek diety, ale jeśli ktoś tak lubi... zrezygnowałam z cukru, słodyczy, pieczywa, majonezów, wedlin, żóltego sera ..i sama nie mogłam uwierzyć, ale szybko zeszczuplałam:) jedynie gorzka czekolada pozostała ostatnio jestem po świątecznych nalewkach i szampanie, ale ciast nie tknęłam ::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
u mnie 1-2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam 2.01 i chetnie sie dolacze :) Mam niezly nadbagaz do zrzucenia, jak na razie 3kg... Ale przy mojej wadze to narmalne, mam do zrzucenia jakies 35kg... 20 zeby wygladac jak czlowiek... i czuc sie lepiej... tym razem nie spoczne na laurach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
rosee>ja też nie zamierzam konkretnejdiety prowadzić,chcę jesc zdrowo, ograniczyć to co napisałas, czyli głownie słodycze bo to moja zmora:( aniu> Twoje 5 kilogramow to nic w porównaniu z moimi 25:( też chcęważyć 60:), nie źle !!!JA BEDE WAZYC 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
ja waże 74 kilo przt wzroście 164cm, ale najważniejsze jest to że czuje sie jak kobyła. Wszystko wylewa mi sie bokami a ostatnio jak byłam na zakupach i stałam w kolejce przy kasie to kasjerka poprosiła mnie do przodu i mówi do mnie że kobiety w ciąży to bez kolejki - popłakałam sie w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jezeli moge to tez sie chetnie przylacze. Ja mam do zrzucenia jakies 10 kilo, od kilku dni stosuje diete plaz poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
OKI Czyli każda ma coś do zrzucenia, jedna mniej druga więcej, ważne żebyśmy sobie nawzajem pomogły, ja jestem najgrubsza w swoim życiu:( czuje się okropnie, i czas coś z tym zrobić, także do dzieła dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jezeli moge to tez sie chetnie przylacze. Ja mam do zrzucenia jakies 10 kilo, od kilku dni stosuje diete plaz poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia... mi ostatnio tesciowa kupila sweterek, dopytywala sie czy dobry i dopytywala, jak powiedzialam ze tak, to odetchnela z ulga i stwierdzila, bo w TAKIM ROZMIARZE to ciezko cos znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1978
to jaki plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość play27
Dołączam sie dziewczyny!!!waga 70 do zrzucenia 7-10kg Jestem za zdrowym,wolnym ,roseee...proszę o więcej na temat twojej diety jeżdze na roweku codziennie tzn 5 -6 razy w tygodniu 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000
bedepiekna :) nie ma co jesli naprawde chcesz schudnąć to musi Ci się udać :) trzymam kciuki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starm sie jesc 1000-1200kcal, posilki 4 co 3 godziny... i codziennie 1h rower stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
piękna jeśli moge coś doradzić rano piję ciepłą wode z cytryną jogurty naturalne z zarodkami, płatkami, owocami przegryzam słonecznik, kiwi, pomarańcze jem ciemny ryż, kasze, zamiast białego i ziemniaków czasem mieso warzywa, owoce,ale ograniczam słodkie :) w sumie dużo jem,ale mało kalorii i nie mam napadów głodu :) oczywiście, poczatki sa trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedepiekna
Może każda coś swojego doda, areszta albo zaakceptuje albo nie:) Moznaby ustalić godzinę jedzenia ostatniego posiłku, np 19? cowy na to? chociaz to zależy o ktorejchodzicie spac:) przydaloby sie nie jesc ze 3 godziny przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×