Odpowiedz na ten temat

TEST FITT SPRAY

• Iza Kuklin 2017.05.26 [13:17]
    świetny ten zapach usmiech.gif w smaku też nieźle. Już psiknęłam drugą dawkę oczko.gif
  • Emil Kaplarczyk 2017.05.26 [14:33]
    Drugie psiknięcie poszło usmiech.gif jak na razie spoko
    edytowano 2017.05.26 [14:33]
  • Urszula Bielan 2017.05.26 [20:54]
    za mną dzień psikania oczko.gif jak na razie nie zauważyłam większej zmiany, ale to dopiero pierwszy dzień. Niestety nie mam czasu, aby pisać po każdym psiknięciu. Będę wieczorem pasać jak przebiega kuracja. Pozdrawiam Was usmiech.gif
  • Kamila Nowacka 2017.05.26 [21:05]
    zapewne wiekszosc z nas nie ma czasu na pisanie i tak przecież zapisujemy wszystkie informacje
  • FITT SPRAY 2017.05.26 [21:13]
    Pewnie, niech każdy pisze w miarę możliwości. To nie jest konieczne usmiech.gif
  • Jolanta Mazurek 2017.05.26 [21:29]
    hej. u mnie jak na razie bez zmian
  • Bogdan Harys 2017.05.27 [17:29]
    Witam. Wczorajszy dzień minął bez podjadania, więc na razie jestem usatysfakcjonowany.
  • Rafał Przybylski 2017.05.29 [09:01]
    Siemanko. Jak tam wasza kuracja ?? U mnie w sumie całkiem ciekawie trochę mi może nie podchodzi ten gorzki smak ale czego się nie robi oczko.gif
  • Jolanta Mazurek 2017.05.29 [09:17]
    na mnie to chyba nie działa...
  • Gosia Janka 2017.05.29 [09:23]
    Hej wam. Oj ciężki weekend, urwanie głowy. Kuracja u mnie przebiega dobrze, prawdę mówiąc nie czuję większej różnicy po za tym, że nie czuję głodu jak psiknę.
  • Bartek Antoszczyk 2017.05.29 [09:35]
    Cześć,u mnie po weekendzie jest ok tylko muszę się przyznać, że popuściłem sobie trochę, ale od wczoraj wieczorem wróciłem do zadania, więc jestem dobrej myśli usmiech.gif
  • Mariusz Paciorkowski 2017.05.29 [09:58]
    Po kilku już w sumie 4 dniach stosowania ( a starałem się to robić regularnie ) stwierdzam co następuje smiech.gif
    Miałem zawsze takie "podjadaczki" w pracy przy kompie no i w domu, ale jak na razie nie do nich nie ciągnie, to chyba dobrze co nie?
  • Ada Jung 2017.05.29 [11:31]
    pewnie, że dobrze. Też nie podjadam, koleżaka z zaciekawieniem patrzyła co ja tam sobie psikam do buzi usmiech.gif czeka, żeby zobaczyć jakie będą u mnie efekty i sama chce spróbować . Jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Hamuje głód więc nie mielę przez cały dzień buzią oczko.gif
  • Ania Tejol 2017.05.29 [13:14]
    u mnie też kuracja przebiega bez większej zmiany, czuję się mniej głodna ale dopiero pare dni minęło usmiech.gif
  • Radek Bakon 2017.05.30 [09:16]
    Cześć wszystkim usmiech.gif moje osobiste doznania po stosowaniu psikadła już od jakiegoś czasu są pozytywne, zobaczymy jak będzie dalej, jak na razie to działa na mnie doraźnie w takim sensie, że jak zaczynam być głodny a jeszcze nie czas na jedzenie to po zastosowaniu spokojnie mogę dociągnąć do właściwego posiłku a to jest już coś smiech.gif
  • Radek Bakon 2017.05.30 [09:17]
    a i jeszcze mam pytanie. czy zjedzenie jakiegoś jabłka czy tam marchewki też jest uznawane za podjadanie???
  • Marta Wojczak 2017.05.30 [10:17]
    jak zjesz jedno jabłko a nie 10 to chyba nie będzie problemu. U mnie też przebiega bez zarzutu usmiech.gif
  • Marek Harasimiuk 2017.05.30 [13:28]
    Siemanko, jak do tej pory działanie jest zaskakująco dobre smiech.gif cieszy mnie to bardzo i lecimy dalej oczko.gif no a co do jabłek i innych takich owocowarzyw to byle nie przegiąć z ilością usmiech.gif
  • Bogdan Harys 2017.05.30 [13:54]
    Witam serdecznie. Testy przebiegają pomyślnie i mam wielką nadzieje, że będzie tylko lepiej. Powodzenia wszystkim osobom, które zdecydowały się wziąć udział w tym teście.
  • Bartek Antoszczyk 2017.05.31 [08:34]
    Dzień dobry wszystkim usmiech.gif chyba dzisiaj będę pierwszy smiech.gif w końcu jezyk.gif więc tak fittspray jest ok, że tak zrymuję, jak do tej pory nie mam żadnych skutków można by powiedzieć ubocznych i dodatkowo zmniejszyła się ilość podjadania do powiedzmy 15% wcześniejszego stanu smiech.gif
  • Magda Wilgatek 2017.06.01 [11:05]
    Cześć wszystkim. ale tu cicho... kurcze nie mam czasu wpisywać codziennie przebiegu kuracji. Minął tydzień stosowania, jak na razie na wadze mam 2 kg mniej. Nie podjadam i pewnie dlatego spadek wagi usmiech.gif powiem wam że jestem zadowolona
  • Kacper Balicki 2017.06.05 [09:08]
    Ale to był szalony weekend smiech.gif jak wam minął? jezyk.gif a co do fitt spraya to jestem pozytywnie zaskoczony bo po tym tygodniu kompletnie przestałem podjadać i uważam to już za sukces bo zawsze były z tym problemy w moim przypadku.
  • Hubert Kujawa 2017.06.05 [09:27]
    Siema Kacper, a no ciężko było i jak zwykle za szybko minął, ale dałem radę usmiech.gif a co do kuracji to tak można uznać za połowiczny sukces jak na razie, bo zmniejszyła mi się chęć na podjadanie, nawet mniej razy muszę stosować zadaniowe psikanie bo pomiędzy posiłkami nie odczuwam już tak mocnego głodu
  • Bogdan Harys 2017.06.05 [11:35]
    Witam serdecznie.
    Moje doznania po tygodniowej kuracji są następujące.
    Udało mi się ograniczyć podjadanie pomiędzy posiłkami, ale niestety jak głód dopadnie tak na poważnie to jest ciężko. Nie poddaję się i walczę dalej, mam nadzieje że będzie tylko lepiej.
    Pozdrawiam
  • Mariusz Paciorkowski 2017.06.12 [08:45]
    Siemanko, ależ tu wieje chłodem i pustką smiech.gif w sumie wyniki będą publikowane po zakończeniu testu, no ale ja już teraz jestem w stanie powiedzieć że jak najbardziej to działa, jestem zadowolony w 99% po zakończeniu pełnej kuracji pewnie będzie to 100% smiech.gif
  • Maciej Ostrachowski 2017.06.15 [11:44]
    Hej wszystkim, testowy miesiąc chyli się ku końcowi napiszcie jakie są wasze odczucia/efekty, z mojej strony mogę powiedzieć, że byłem do tego nastawiony bardzo sceptycznie aczkolwiek już dwa tygodnie temu zauważyłem znacznie mniejszą potrzebę jedzenia między posiłkami. Nie ma żadnych problemów żołądkowych i powiem wam jeszcze do tego że kilka kilo udało mi się zrzucić z czego jestem niezmiernie zadowolony usmiech.gif
  • Maciej Ostrachowski 2017.06.15 [11:46]
    i jeszcze mam pytanko do admina, czy po zakończeniu testu tutaj publikujemy wszystkie zapisy czy jak to będzie wyglądało?
  • Rafał Przybylski 2017.06.15 [11:50]
    dołączam się do pytania Maćka. i jakby ktoś pytał to 5 kg udało się zwalczyć, przy niewielkim wysiłku fizycznym bo jakiś basen czasem tylko usmiech.gif chyba będę musiał zamówić jeszcze jedną buteleczkę
  • FITT SPRAY 2017.06.20 [13:11]
    Witam wszystkich. Dobiegamy do końca mety usmiech.gif jestem w stałym kontakcie z uczestnikami testu i oczywiście wszyscy wypowiedzą się jak przebiegła miesięczna kuracja z fitt spray. Rozumiem, że każdy z was ma zajęcia, prace, dzieci i nie macie możliwości wypowiadać się kilka razy dziennie .
  • gość 2017.09.13 [15:23]
    i jak wam przebiegła kuracja? stosowałam fitt spray ale za granicą, czy to ten sam produkt? bardzo bym chciała go odnaleźć usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...