Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Caeli

To objawy zaburzenia odżywiania czy po prostu złe nawyki?

Polecane posty

Gość Caeli

Od pewnego czasu zaczęłam uważać na to co jem, czytam dużo o jedzeniu, planuje posiłki, bardzo często o nich myślę. Ograniczyłam słodycze, od których byłam ( i nadal, ale w mniejszym stopniu ) jestem uzależniona. Nawet zaczęłam ćwiczyć. Wszystko fajnie ale... Czasami ( 1-2 razy w tyg ) mam napady głodu. Jem bezmyślnie wszystko co popadnie. Mam po tym straszne wyrzuty sumienia, mam ochotę się ukarać (?) lub to zwymiotować ( co też mi się to zdarzało ) Tydzień temu mi się takie coś i po prostu się rozpłakałam, nie mogłam uspokoić-z powodu jedzenia... Dzisiaj z resztą też :/ Mam w dodatku kompleksy na punkcie swojej figury. Mimo że jestem szczupła to moje ciało jest galaretowate, a brzuszek nadal wystaje... Nie chodziło mi o schudniecie, tylko raczej o wyrzeźbienie sylwetki. Zazwyczaj pilnuje tego, aby jeść tyle kcal ile wynosi moje zapotrzebowanie, więc nie głodzę się. Jak zjem chociaż trochę za dużo, czuję się okropnie, jak nie poćwiczę ( co najmniej 3-4 razy w tyg ) - tak samo. Nie wiem dokładnie ile, ale trochę to już trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bulimia, poważna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×