Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od_nowa_ja

TRÓJMIASTO GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Gość od_nowa_ja

Hej Piszę orientacyjnie, czy są wśród Was osoby, które byłyby zainteresowane uczestniczeniem w grupie wsparcia dla osób chorujących na zaburzenia odżywiania na terenie Trójmiasta? Grupa prowadzona byłaby przez psychologa. Spotkania raz w tygodniu, 50zł godzina. Możliwe jest też utworzenie grupy dla osób odchudzających się, może ktoś byłaby zainteresowany taką opcją pomocy? Wszelkie dodatkowe informacje: od_nowa_ja@wp.pl Pozdrawiam, ONJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda zachęcajaco,musiałabym tylko wiedzieć coś więcej o tym psychologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONJ
Młoda psycholog, psychodietetyk, w temacie zaburzeń odżywiania od kilku lat, prowadziła kilku pacjentów. Podkreślam, że byłaby to grupa wsparcia, nie grupa terapeutyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na grupę wsparcia to cena 50 zł za godzinę jest dość wysoka,4 tygodnie to 2 stówki miesięcznie za pogadankę z towarzyszkami niedoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grupy wsparcia prowadzone przez psychologa różnią się od tych samopomocowych. Nie jest to wysoka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku chodziłam na spotkania grupowe, ale nie czułam żeby mi pomagały więc moja psycholog Smerecka-Biel zasugerowała żebyśmy wypróbowały terapię domową i już po kilku sesjach zauważyłam u siebie poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×