Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

twister!!!! - macie doświadczenie z tym przyżądem??

Polecane posty

zastanawiam się czy kupić, ale chciałabym wiedzieć czy rzeczywiście wysmukla talię i ile dziennie trzeba ćwiczyć. a może lepszy stepper?? jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam jedno i drugie
Twister jest super, wysmukla talię i ćwiczy sie bez obciążeń, najlepiej ok. 20 - 30 minut dziennie. Jeśli chodzi o steper, też jest dobry, ale zbyt długie ćwiczenie obciąża stawy kolanowe i powoduje spore powiekszenie mięśni łydek - jak u kolarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, dziękuję, przekonałaś mnie, lecę do sklepu po twister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile
zakrecony > :D a ile kosztuje taki twister?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu
mam, zakupiłam, jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
a czy to dziala tylk0 na talie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1
a czy to dziala tylk0 na talie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
wygląda taki twister???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
wygląda taki twister???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta
A czy będąc w ciąży można cwiczyć na tym twisterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lulu81
czy masz już jakieś efekty.Daj znać .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac Lulu jak tam zakup.Sama sie zbieram, ale jesli myslimy o tym samym urzadzeniu to ten \"moj\" jest strasznie drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac Lulu jak tam zakup.Sama sie zbieram, ale jesli myslimy o tym samym urzadzeniu to ten \"moj\" jest strasznie drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop lulu81
wszyscy jesteśmy ciekawi efektów.Odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego to jest podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaaa
z czym moge go skojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarik-Wielorybka
Ja mam twister, kupiłam niedawno za ok. 50 zł. To takie 2-częściowe plastikowe koło z delikatnymi wypustkami (zapewne chodzi o przyczepność), na którym się staje i kręci się na boki. Ważne, by w talii następował skręt; nie można kręcić się"całym ciałem", bo nie o to chodzi. ;) Widziałam też twistery z twardej gumy (czy czegoś podobnego ;) ), z takimi zabezpieczeniami, żeby but się nie ześlizgiwał + metalowa barierka ułatwiająca utrzymanie równowagi, dzięki czemu m.in. można szybciej i intensywniej ćwiczyć- ale to o wieeele droższe, profesjonalne można powiedzieć, do zamontowania w podłodze (np. w fitness-clubie). Dopiero zaczynam systematyczne używanie twistera, więc na razie nie wiem, jak z efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarik-Wielorybka
Korekta: miało być- za ok. 40 zł. Dokładnie kosztował 41 zł. Na opakowaniu polska nazwa to "krążek obrotowy" ;) A oprócz wypustek w samej formie, są też niby jakieś "punkty magnetyczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxklaudii
czym sie rózni twister który kosztuje 20 zł,od tego który kosztuje 50zł? Jestem na kupnie twistera i chcę zrobic dobry zakup:) nie jakies bzdety:P aaaaa lulu 81 co z tymi efektami????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie cos na temat efektow.Ja kupilam go wczoraj i jestem ciekawa jak sie na nim poprawnie cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupak22
50 zertów? ja kupuję takie po złotówce i łowię na nie ryby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgfhf
no hejka i jak tam ja właśnie wyciągnełam to z szafy :) Napiszscie jak tam czy są jakieś efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie czy ktoś moze sie pochwalić smuklejsza sylwetka badz tez utrata kilogramow poprzez cwiczenie na twisterze- ile cwiczyliscie aby efekty byly widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madejka
Ciao wszystkim, proponuje zakupić sobie taki twister na allegoro cena 29,99 +7,5 koszt przesyłaki. Twister jest z licznikiem kalorii i minut a te wypustki sa jak producent pisze masuja stopy hihiihi. Ja uzywam go juz drugi tydzień. Wystarczy ćwiczyć10-15 minut ale codzinnie, uwierzcie mi to nie jest dużo !!! Na twisterze ćwiczy moj facet i tez widzi efekty, powoli ale widzi (przede wszystkim pracują skośne mięsnia brzucha) a to najwazniejsze mięśnia. Na początku cieżko było mi utrzymac rownowage bo kreciłam sie w kolo ale juz jest lepiej , poczatki bywają trudne ale warto. Podobne efekty daje zwykłe hula-hop :) Miłego ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie na nim cwiczy? Poprostu stoi sie i on sie kreci a ja w tym czasie wykonuje np przysiady?? Przydalo by mi sie takie cudo ale o co w tym chodzi??To sie samoczynnie obkreca czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie cwiczy na tym
twisterze? czy mozna sie czegos trzymac dla rownowagi? czy dobry jest na biodra i uda? bo ja akurat z tali nie mam problemow ale z biodrami i udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2 miesiącach cwiczen na twisterze 11 cm mniej w talii, 9 cm mniej w biodrach i 7 cm mniej w udzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×