Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka21

UDAŁO SIĘ!! cel osiągnięty naprawdę warto było

Polecane posty

HEJKA dziewczyny chciałam sie z wami powielić moja historia moze kogos to zmobilizuje w kwietnie zaczelam diete wychodziłam z masakryczne wagi 77 kg przy 155-156 cm wzrostu rozmiar 44 naprawde fatalnie się już czułam w swojej skórze pojawiały się coraz większe problemy z kupowaniem ubrań, a to nie było rozmiaru a to tego nie kupię bo dodatkowo pogrubia poza tym fatalna kondycja samoocena jeszcze gorsza wiadomo..... ale zabralam sie za siebie i schudlam po drodze jak bylam w anglii bylo zalamanie pare kg w gore ale po powrocie znowu sie zmobilizowalam zrzucilam to co przybralam w anglii i jeszcze dorzuciałam pare ładnych kg w tej chwili waze 52,5-53 kg niektórym moze sie wydwac ze duzo ale ja jestem zadowolona tym bardziej ze nosze rozmiar 36 moje wymiary to 66 pas 80 biodra 87 biust moje nogi pozostawiaja wiele do zyczenia ale zeby byly fajnie musiałabym schudnac jeszcze 10 kg a wtedy po moim biuscie pozostałoby wspomnienie wiec na takie wadze poprzestaje teraz musze wage utrzymac mam nadzieje ze sie uda i powiem wam ze jest nieporownywalnie lepiej kupuje o chce tzn moze nie do konca bo niska jestem wiec tez nie wszystko ale mam duzo wiekszy wybor niz kiedyś nie mowiax o tym ze to swietne uczucie kiedy sprzeadawczyni mowi do Ciebie\"rozmiar 36 tak\" no i to tez zaj....ste uczucie kiedy wszyscy cie komplementuja jak to swietnie teraz wygladasz moja samoocena wzroska z powodu cwiczen poprawila mi sie kondycja z powodu zdrowego odzywiana cera widze same plusy naprawde warto bylo i napradwde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oief
bardzo Ci gratuluje :) zycze zybys utrzymała ta wagę wydaje mi sie ze twoje wybiary sa super tak trzymaj i masz racje z tym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa66
ja tego dokonalas? ile trwala twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta 1000 kcl z tym ze nie jakis konktretny jadłospic po prostu staralam sie nie przekraczac 1000 kcl nie bralam zadnych tabletek nie pilam herbatek odchudzajacych jedynie bralam witaminki ale to raczej na chudniecie nie wpływa ale przy diecie jest wazne staralam sie odzywiac zdrowo tak zeby w tym 1000 kcl zawrzec jak najwiecej potrzebnych mi składnikow odzywczych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke inaczej od kwietnia do polowy czerwca poszlo minus 12 kg z tym ze ja sie nie głodziłam ale po prostu przy takiej wadze wyjsciowej kg szybko leciały zreszta ja wtedy bylam w czasie intensywnej nauki wiec raczej diety typy 500 kcl by nie przeszly potem wyjechałam do Anglii waga jakos wolnie leciala mimo iz musz sie przyznac dieta tam stosowana nie byla za rozsadna bo zeszlam ponizej 1000 kcl ale niestetydiete przerwalam zaczelam dosłownie wpie...ac i poszlo ladnych pare kg w gore wracam do kraju od 10 wrzesnia znowu bylam na diecie waga po powwrocie do kraju 66,5 kg i tak sobie bylam na diecie az do 14 grudnia w tej chwil waga jest jaka jest wlasnie zaczynam etap stablizacyjny ilosc kalorii w tej chwili to 1200 wiadomo z diety tzreba wyjsc powoli( juz raz szybko wyszlam w anglii efekty byly natychmiastowe) czyli w ciagu okolo 3 miesiacy spadlo okolo 13,5-14 kg z tym ze znowu na poczatku spadek wagi byl bardzo szybki ja mysle ze na poczatku to on sie pozbyl pare kg smieci ktore byly we mnie po tym angielkim jedzeniu a potem juz wolniej nawet nie 1 kg na tydzien a ostatnio to juz chyba z 0,5 kg na tydzien tyle mojej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie rozsądna dziewczyna
która mądrze się odchudza i ma zdrowe podejście do swojego ciała. Jak czytam czasami jak to się odchudzają dietą 500 kcal (przy takiej ilosci kalorii zalecane jest leżenie w łóżku) i mówią, że jak kobieta waży 60 kg przy wzroście 170 to jest gruba (wg. tabel to idealna, zdrowa waga) to mi się niedobrze robi. Tak trzymaj smerfetka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnę zobaczycue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obliczyłam sobie BMI i wyszło: Twój BMI: 24.6 - Wartość prawidłowa. Gratulujemy. Nie musisz korzystać z żadnej diety. taaa, a jednak wolałabym mieć 18 kg mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie rozsądna dziewczyna
Schudnę, a ile masz wzrostu? Pamiętaj, ze na wagę składa się nie tylko tłuszcz (czyli nadwaga) ale też ilość mięśni i ilość wody w tkankach. jeśli jesteś muskularna to możesz ważyć dużo węcej niż powinnaś wg tabel, a jeśli jesteś odwodniona, to możesz być lżejsza nawet o kilka kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututu
hej smerfetko moja historia jest bardzo podobna do Twojej bo rowniez udało mi sie schudnac i teraz osiagnelam wage ktora chcialabym zachowac niejednokorotnie juz oschudzalam sie a pozniej kg wracaly w zastraszajacym tempie dlatego teraz strasznie boje sie wracac do jedzenia takiego jak jedza wszyscy staram sie wprowadzic dietke 1200 kalorii ale i tak mam w swiadomosci kalorie kazdego produktu boje sie zaczac dokladac dania na dzien dzisjieszy zjadam nie jem chleba tylko na sniadanie 2 wafle ryzowe z serkiem wiejskim i ogorkiem kiszonym badz papryka konserwowa pozniej lyzka otrąb nastepnie na 2 sniadanko jablko na obiadek minimalne ilosci makaronu pelnoziarnistego albo 2 lyzki kaszy gryczanej z jakimis sorowkami albo miesko drobiowe z surowkami podwieczorek to greifrut albo jogurt jogobella light kolacja to albo jajko i wafelek ryzowy i kiwi albo 2 wafelki z serkiem wiejskim w zasadzie koncza mi sie pomysly jadlam warzywa na patelnie rowniez ale juz sie przejadlam nimi wogole chcialabym jesc to co sie je w domu tylko w mniejszych porcjach i bez slodyczy a Ty jak sobie radzisz z tym wychodzeniem z wagi bo nie samo odchudzanie jest trudne a wracanie do normalnosci !! oczywiscie pije duzo plynow dziennie herbatke zielona czerwona owocowe pokrzywe wode kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie rozsądna dziewczyna
Schudnę, powinnaś schudnąć ok 10 kg, żeby mieć idealną wagę. Wydaj mi sie, że 18 kg to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś ważyłam 58-60 kg i utrzymywałam taką wagę. było mi z tym dobrze. ale w sumie jakbym ważyła teraz 65 to też byłabym szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z ruchem? bo ja zamierzam pół godziny dziennie pochodzić na steperku, oprócz tego 6 weidera, i ogólne ćwiczenia rozciągające. w styczniu kupię orbitrek i wtedy będzie godzinka dziennie biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkijdsow
ojejku jak ja ci gratuluje!!! ja tez tak chce...a jak wygladala twoja dieta? ile dziennie jadlas kalorii\?? ja waze 55 kg a mam 160 cm wzrostu...ale moje cialo jest okropne,,,jak galareta???czy cwiczenia pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trutututu jak sobie radze?? heheh jeszzce nie wiem bo dopiero od wczoraj zaczalam po prostu jej to samo co zawsze tylko ze troszke wiecej i na razie tyle skoro Ty tez jesten na wychodzniu z diety proponuje ze bedziemy sie wspierac probowalam zakladac topik w ktorem szukalam chetnych wlasnie do wychodzenia z wagi ale sie nie udalo:( teraz lece pocwiczyc bo wlasnie mnie sie dlugo cwiczyc nie chcialo i to byl blad teraz stan mojej skory to tragedia ale 5 tygodni temu sie zmobilizowalam wzielam ostro za cwiczenia i efekty sa rewelacyje to nie chodzi i spadek wagi po paradoksalnie kiedy zaczelam cwiczyc waga zaczela spadac wolniej ale cialko zrobilo sie takie fajniejsze widac miesnie i jest w ogole fajniejsze z wagi juz spasc nie chce ale mam zamiar ladnie wymodelewac cialko:)tak zeby nie tylko w ciuchach ladnie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze szybciutko apropo cwiczen skoro pytacie a6w mnie znusdzil w polowie serii teraz cwicze tylko raz dziennie 10 powtorzen ale ja za to cwiczen 3 razy dziennie 8 min abs, 3 razy 8 min legs( jak juz pisalam moje nogi kiepsko wygladaja to chociaz cwiczeniami sprobyje cos z nimi zrobie) 1 raz 8 min buns do tego cwiczenia wlasnie na boczki( ok 10-12 min) i jeszcze okolo kilkunatu minu cwiczen z trenerem nestle fitnes jeszcze przez jakis czas cwiczylam cwiczenia cardio ale ostatnio nie mialam czasu i je zaniedbalam jutro mam zamiar zacząc skakac na skakance tak zeby organizm przyzwyczaic do skakanki bo jakos bede musiala te kalorie w swieta spalic:) generalnie poleam cwiczenia sa rewelacyjne na rzezbe ciala moze od tych co ja ciwcze jakos sie rewelacyjnie nie chudnie( jezeli o wage chodzi) ale wazne sa tez wymiary prawda?? wiec polecam cwiczenia naprawde ladnie modeluja sylwetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututu
ciesze sie smerfetko ze znalazlam bratnia dusze ja staram sie cwiczyc codziennie od miesiaaca codziennie wieczorem robie 40 brzuszkow rpzed spaniem na boczki tez wykonuje 3 cwiczenia po 70 powtorzen i na rece podnosze ciezarki 70 razy po 3 kg w jednej rece troche jest to meczace ale efekty widac nie powiem :) tak sie zastanawiam wlasnie zeby od jutra tez zaczac jakos normaalnie jesc choc to normalnie brzmi dla mnie jak zgroza a jesz chlebek ja tak myslalam zeby soibie dac upust raz w tygodniu i zjesc buleczke mala grahamke heheh no i ziemniaczkow nie jem choc nie wiem jak to dalej bedzie z dietowania zostalo mi planowanie kazdego dnia co bede jadla jutro heheh wiem juz ze na 2 sniadanko zjem banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka gratuluje!! włąsnie mnie zajebiście zmotywowałas :D ja mam do stracenia jakies 8-10 kg jak na początek :) mam 180cm i waże 81 kg :/ tragedia normalnie... moim jedynym atutem jest to że w udzie mam 51.5 cm :D ale za to mam straszna oponke na brzuchu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narazie gratuluje cichutko
A to dlatego że schudnąć to jeden sukces a pełny to będzie dopiero jak utrzymasz wage :D czego Tobie życze.Ja również się odchudzałam kilkakrotnie,by schudnąć trzeba śilnej woli i da się to załatwić a najważniejsze to utrzymać wage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututu
a moglabys nam zdradzic jak utrzymujesz ta wage co jesz czego unikasz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na razie moge napisac na czym schudłam bo trudno powiedziec ze wage utrzymuje bo na stabilizacji jestem dopiero dwa dni a co jem białe mięsko, czasami tuńczyka, czasami jakąś inną rybkę czasami ciemy ryż ale to żadko jakiś raz na dwa tygodnie chlebek chrupki jogurty zarówno naturalne jak i owocowe czasami mleko ale żadko ser feta i taki biały serek do smarowana z biedronki( 103 kcl w 100 g) muesli, otręby, sięmię lniane, czasami robię sobie owsiankę warzywa praktycznie wszystkie poza buraczkami bo ich nie lubie owoce... generalnie nie ma takich których nie jadam w ogóle ale są takich których staram sie unikać np bananów bo wiem ze jak zjem jednego to będe chciała wiecej:) ale o tej porze roku to głownie jadam pomarańcze, mandarynki i oczywiście jabłka, do tego czasami suszone owoce ale wiadomo z nimi nie można przesadzac czasami jakaz zupka z proszku staram sie jednak nie za czesto bo to pobobno konserwanty z tym ze jak juz ja jem to sa te zdrowe np brokułowa lub jarzynowa z duza iloscia błonnika(nie jadam gorących kubków) mój dzisiejszy dzien i wczorajszy różnił się tym od poprzednich że zjadłam trochę wiecej i tyle nie mam zamiaru rzucac sie od razu na jedzenie i nadrabiac stracone miesiace bo wiem jak sie by to moglo skonczyc zreszta ja lubie takie jedzenie smakuje mi jestem najedzona ale niegdy nie przejedzona czasem brakuje mi słodkiego ale mysle ze od czasu do zcasu bede sobie mogla na cos slodkiego pzowolic tylko oczywscie z umiarem pije duzo wody mieneralnej do tego herbate głownie owocowe a ostatnio nawet zielona do moich starych nawykow zywieniowych nie mam juz zamiaru wracac w ogole przeciez biały chleb nie jest mi niezbedny do zycia( wlasnie mam zamiar stoponiowo chrupki zastapic razowym) słodyczy nie musze jadac codzienie i w ogromnych ilosciach a tłuste sosy nie sa niezbędne do normalnego funkjonowania mojego organizmu jak juz moj organizm sie ustabiluzje to id czasu do czasu pewnie pzowole sobie na jakies szalenstwo ale oczywiscie wszystko z umiarem ale generalnie jezeli chodzi o moj jadłospis to nadal mam zamiar jest pozywnie i zdrowo bo jak widac da sie a moj organizm tyko na tym skorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trututu jak tam ? co słychac?? ja dzis postanowilam poskakac na skakance dawno tego nie robiłam w koncu swieta przed nami a poprzez cwiczenia ktore ja teraz cwicze nie tak latwo zrzucic zbedne kalorie bo one sa bardziej na wyrobienie miesni mam zamiar przyzwyczajak swoj organizm do skakanki zebym przez swieta mogla spalic wszystko a co pobie pozwole:) oczywiscie nie pozwole sobie na az tak duzo ze bede siedziec i jesc ale przeciez jak rodzinka bedzie jadla wigilijna kolacje to nie moge jesc tego co zazwyczaj na kolacje czyli jogurtu:) wiec potem trzeba bedzie to spalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję uporu i wytrwałości 👄 Dziewczyny 🌼 a jakie herbatki można pic? a czy po skakaniu na skakance są jakieś rezultaty? Będę wdzięczna za radę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetka21. gratuluje bardzo :). ale jestes pewna ze dobrze zmierzylas biodra? bo jakos tak dziwnie malo sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×