Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andzia...

Utrzymać wagę ...

Polecane posty

Gość andzia...

Hej :-) Jestem na zdrowej diecie od 3 miesięcy...cel już osiągnęłam,ale teraz muszę się trzymać swoich postanowień,żeby utrzymać wagę. Jeżeli są tu dziewczyny po dietach i pragną utrzymać wagę zapraszam do spowiadania się z menu...uważam,że zawsze jest łatwiej się kontrolować jak musimy komuś powiedzieć co jadłyśmy itp. Mam tą świadomość,że łatwiej się jest odchudzić niż później utrzymać wymarzoną wagę. A więc do dzieła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laokaa
ja jeszcze dwa tygodnie na diecie a potem moge tu dołaczyc zeby sie wepierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laokaa
o ile bedzie topik do tej pory działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Chciałabym aby działał...zobaczymy jak to będzie.Ale jest tyle tematów o odchudzaniu a o utrzymaniu wagi nie ma :-0 Moje menu na dzisiaj : śniadanie- płatki z mlekiem 1,5% II śniadanie- 2 tosty pełnoziarniste z wędlinką Obiad- 2 kotleciki rybne z surówka z kiszonej kapusty Podwieczorek- 2 jabłka Kolacja- coś białkowego :-D W domu ćwiczę brzuszki z płytą CD, chodzę na spacerki z pieskiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
I co nikt nie chce utrzymać wagi???? Szkoda :-( Dzisiaj z jedzeniem ok. ćwiczenia tez były :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jestem w zasadzie po diecie, ale ciagle na zdrowym odzywiańiu i chce juz tak jeść jak najdłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Hej Weranika :-) Ja właśnie też...chciałabym cały czas zdrowo się odżywiać i utrzymywać już stałą wagę...Mam już dość ciągłego odchudzania się :-P Teraz wyglądam dobrze i tak musi pozostać :-D Widzę,że ładnie schudłaś,gratulację i namawiam do wspierania się i pisania o tym co jadłyśmy itp. Potraktujmy to forum jak dziennik i zapisujmy swoje spostrzeżenia i menu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
A na jakiej diecie byłaś??? Ja 2 miesiące byłam na zdrowej diecie,czyli MŻ. i ćwiczyłam,schudłam 7 kg. Wiem,że to nie dużo ale mi wystarczy,nie miałam dużej nadwagi ;-) Przekonałam się,że gdy się chudnie wolniej ciało wygląda o wiele lepiej niż przy szybkiej utracie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wielkiego rekordu nie pobilam...heheh odkąd dostałam prace w biurze przytylam.siedzialam na tyłku. Nic ze sobą ńie robiłam. W lipcu wzięłam sie za siebie ostro. Na początku nie widziałam jaka dietę sie odchudzić. Czytałam sporo i doszłam do wniosku ze najbardziej odpowiada mi dieta Dąbrowskiej- warzywna- owocowa.ale ze nie lubię soków to zmodyfikowalam ja, dopasowalam do siebie. Na obiad tez Jadlam jakieś mięsko albo rybę. Poza tym bardzo duzo wody, herbata zielona. Ńoi codziennie cwiczylam. Teraz jak jest zimo nie mam juz takiego powera. Juz nie smakują mi same surowka. Więc przerzucialm sie na warzywa gotowane, duszone, leczą, gulasze odtluszczone. Na śniadanie zawsze jem jogurt nat z otrebami pszennymi(polecam!!!! Bo zawiera 42g blonnika w 100g)na drugie śniadanie serek wiejski z pomidorów. 2 jabłka. Obiad juz mówiłam. Na kolacje grejfrut, herbata albo jogurt, jabłko. Różnie.... Od jutra tez siłownia. To tyle o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tez cel to zmieńie bo teraz chce utrzymać wagę, a przede wszystkim chce WAGĘ schować do szafy i biorę centymetr, bo chce ładnie wyrzezbic cialko;))))) Skórki za błędy pisze z ipada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Ja również chcę wymodelować ciało,ale teraz mi troszkę motywacja spadła. Fajnie,że napisałaś.Ja na śniadanko często jem owsiankę z otrębów z łyżką zmielonego lnu. Ogólnie zrezygnowałam ze słodyczy,jeżeli już mam mega ochotę to zjadam 3 kostki gorzkiej czekolady,nie gardzę również swoim ciastem z jabłkami...ale daje do niego cukier brązowy i mąkę razową. Nie jem sosów,białego pieczywa,masła,rzadko jadam ziemniaki i makaron pełnoziarnisty,unikam również słodkich napojów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Hej🌼 Ja przerabiam filmiki z ćwiczeniami w domu,muszę zobaczyć czy u mnie w miasteczku jest jakiś aerobik ;-)Fajnie masz z tą siłownią...zazdroszczę :-P Latem więcej mam możliwości, jeździłam na rowerze,chodziłam na spacery,biegałam...teraz pogoda za bardzo na to nie pozwala:-0 Jestem już po śniadaniu- owsianka :-) + jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
jakiś mi stary adres wyskoczył,nie chce go:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wogole ile wazysz i ile masz wzrostu?duzo schudlas? i jaka diete mialasz?a ile maszlat jescze kochana?ale Cie przepytalam!!! buahaahapracujesz, uczysz sie?jki masz try zycia? ja tez latem rewelacyjnie sie czułam.owoce, wrzywka...mega duzo wody, rower, pieszo wszedzie, biagałąm tez przez jakis czas.jak mielismywieksze mieszkanie to codziennie tez cwiczyłam z filmikami z yt.teraz mamy klitke i ciezko mi nawet robic wymachy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Moje menu na dzisiaj : śniadanie- płatki z mlekiem 1,5% II śniadanie- 2 tosty pełnoziarniste z wędlinką Obiad- 2 kotleciki rybne z surówka z kiszonej kapusty Podwieczorek- 2 jabłka Kolacja- coś białkowego ' na takim menu ja bym ostro chudła nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc juju;) ja włąsnie nie wiem, hmmm a tez mam takie pytanko do was. bo ja tak mam ze jem sporo, nie potrafie sie najesc jednym kubeczkeim zupy. na obiad jem zazwyczaj sporą michę warzyw(nie wiem ile to moze warzyć.ale zazwyczaj wrzucam troche pekinskiej, 1 pomidor, 1 czerwona cebula, z garsc kukurydzy, troszke oliwek, jak mam to jakies kapary albo tunczyk i do tego pol woreczka ryzu brazowego albo basmati) mi sie wydaje ze tego jest duzo, ale jakby policzyc kalorie to nieduzo to wychodzi. ja nie wiem w zasadzie czy powinnam jesc mniejsze porcje, ale wqidze z wlanego dosiwadczenia ze jak zjem taka miche surowki i troche rzyu to dopiero jestem najedzona... tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Jestem po 30 tce ;-) Nie miałam jakiejś specjalnej diety tylko MŻ i ruch...w tej chwili nie pracuję,uczę się jeszcze :-) Mam męża i synka. Jestem z Kujawsko-Pomorkiego ;-) A TY :-D wzrost-160, schudłam 7 kg, juuuujuuuuu może i mało się wydaje,ale płatków z mlekiem jem porządną miseczkę,jak zjem kawałek mięsa i dużo kapustki,czy innej surówki to też się najadam :-D Wcześniej już pisałam,że i jak mam ochotę to i ciasta swojej roboty podjem... Moje menu na dzisiaj: śniadanie-owsianka II śniadanie- 2 kromki chleba razowego z sałatka śledziową Obiad- kurczak po chińsku z makaronem durum Podwieczorek- kisiel owocowy Kolacja- jeszcze nie wiem :-D Weranika ja też tak mam,że warzyw czy surówki muszę mieć sporo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik 40
napiszcie mi czy to duzo zjadłam do tej pory bo mam wyrzuty sumienia 4 kromki razowca z pasztetem drobiowym, jajko z zurkiem ( talerzyk) , jogurt maly ale owoc 2 łyzki nutelli , kiełbaska mini z grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Gosik moim zdaniem niepotrzebna była ta nutella,lepiej kup sobie gorzką czekoladę :-D Dobrze,że te 4 kromki były na śniadanie,staraj się mniej jeść na kolację,najlepiej coś białkowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik 40
no dziekuje teraz zjadłam 2 wielkie mandarynki, ja strasznie lubie chleb nawet ten ciemny nutella tak nie potzrebnie ale od 3 dni nie jadłam nic słodkiego i tak jakos mnie zaszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Moim zdaniem nie trzeba na diecie rezygnować z pieczywa, można natomiast zamienić biały chlebek na pełnoziarnisty. Jak na diecie wszystkiego unikamy to później rzucamy się na jedzenie bo nam tego i tamtego brakowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik 40
no tak potem sie rzucamy dlatego mysle ze wszystko ale z umiarem mniej o połowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
I jak tam dziewczyny???? Już po kolacji :-D Ja zjadłam 1/2 tortilli własnej roboty z kurczakiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wej, hello. ja mam 28 lat jestem z olsztyna. pracuje i studiuje;) wczoraj byłam na spinnigu. polecam;)czuje sie dzis rewelacyjnie;)na sniadanie jogurt z otrebami, platkami owsianymi, rodzynkami, siemieniem lnianym i ziarnami słonecznika. wszytskiego oczywiscie po troszku;) jak tam andzia dzis u Ciebie?juju co tam słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Hej... Ja dzisiaj planuję poćwiczyć przed TV, mam dwie płyty "Joga wyszczuplająca" i "Aerobik z gwiazdą Carmen Electra" Śniadanie- 2 parówki drobiowe z chrzanem i 2 kromki razowca, II śniadanie- owsianka z żurawiną, Teraz piję kawkę z mlekiem 1,5% i łyżeczką miodu :-D Co tam dziewczyny planujecie na obiad??? Nie mam dzisiaj pomysłu dla siebie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna dołaczyc do was teraz chce utrzymac wage ja sie najdłuzej da i cwiczyc zeby brzuch była ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Hej:-) Pauuulaaa :-D Pewnie,że możesz dołączyć...po odchudzaniu tez potrzebne jest wsparcie :-) Napisz coś o sobie,na jakiej diecie byłaś itd. My teraz też stawiamy bardziej na ćwiczenia...zimą trudniej się zmobilizować :-P Dzisiaj śniadanie-płatki pełnoziarniste z owocami + mleko + kawa zbożowa... II śniadanie- 2 kromki razowca z sałatką śledziową, Obiad- będą gołąbki :-D Kolacja-???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Cześć :-) Dzisiaj śniadanko- 3 kanapki razowca z krakowską drobiową,ogórkiem zielonym i żółtą papryką + herbatka z miodem i cytrynką. II śniadanie-kawka + spory suchy wafel :-D Obiad- tak jak wczoraj gołąbki z surówką z buraczka, Co u Was??? Jak menu...trzymacie wagę? Po dietach zaczynacie normalnie jeść??? Czy raczej unikacie tych "złych" potraw ;-) Ja tak jak już pisałam od 3 miesięcy staram się zdrowo jeść,przez 2 pierwsze miesiące schudłam do swojego celu,a teraz miesiąc utrzymuję stałą wagę, już nie chudnę ale i na szczęście nie tyje...mam nadzieję,że przetrwam zimę,a potem na wiosnę to już będzie mi łatwiej :-D Przyznam się,że te pierwsze miesiące to ćwiczyłam regularnie...teraz rzadziej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×