Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DIETkaaa

UWAGA!!!

Polecane posty

Gość DIETkaaa

myślicie, że można schudnąć przez miesiąc jedząc normalnie, ale tylko do godziny 14:00 a później już nic? a jeżeli tak to jestem ciekawa ile by dię przez miesiąc w ten sposób schudło. Jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETkaaa
pomoże ktoś?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjfdjj
ostatni posilek godziny przed snem , kolo 18-19 to wystarczy a jak do tego pocwiczysz to juz bedzie super tylko nie jedz samych slodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjfdjj
ah ze 4 kilo pojdzie zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETkaaa
ćwiczę i nie jem słodyczy :) dziękuję z aodpowiedz. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjfdjj
ehh ostatni posilek 4 godziny przed snem, zeby nie obciazac zoladka bo we snie malo spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie schudniesz tak jak
myslisz, poniewaz jezeli bedziesz przez pół dnia chodzila głodna twój organizm zamiast spalac normalnie tłuszcz bedzie go gromadzil bo bedzie się "bał" ze nic wiecej nie dostanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETkaaa
czyli to działa na zasadzie głodówki? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETkaaa
to ile można na czymś takim wogóle schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówke powinno sie robic
przez 1 dzień (max 3) co i tak wiekszosc lekarzy uwaza za błąd (czyli nie powinno sie jej w ogóle robic). głodówka ma oczyscic organizm. nie wiem jak jest z efektem jojo i czy on wystepuje po głodówce, ale powiem ci ze najlepsza dieta to MŻ , 0 słodyczy i troche ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETkaaa
ale to chyba nie głodówka skoro nie jem słodyczy, ćwiczę i jem normalnie,ale tylko do 14:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest głodówka
ale nie sadze by takie cos pozwolilo ci schudnąc. Organizm bedzie gromadził tłuszcz bo bedzie myslał ze nie dostanie, a wtedy zamiast chudnac bedziesz grubła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajlaa
a mi się wydaje, że w ten sposós schudnie i to dużo. co o tym myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnie
jak organizm dostanie przykłądowo do 14:00 1500 kcl to z czego ma odkładać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie z tego co dostał
:O jesli w ciagu calego normalnego dnia organizm dostanie 1500 kc to spala go w trakcie, ale jezeli dostanie od razna do polowy dnia 1500 kc to nic nie spali tylko odłozy tłuszcz na później :O poczytaj jak dziala organizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnie
ok. odłozy te 1500 kcl ale z czego będzie zył do konca dnia? z powietrza??? ja kiedyś sie nażerałam do 12 i schudłam bez problemu, wiem ze nie zdrowo itp, no ale pytanie jest 'czy się da' no da się da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizaz nie kazdy
organizm reaguje tak samo :O jedna zrobi sobie glodowke 3 dniowa i bedzie chudsza inna spuchnie a jeszcze inna po skonczeniu bedzie miala efekt jojo :O jedna miesa nie bedzie jadla ani slodyczy a bedzie miala wielki brzuch, dupe i uda a inna schudnie bez problemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie bedzie zył z powietrza
w ogóle nie tyknie tego co odłozył :O albo beda to takie minimalne tłuszcze coby organizm nie padł :O ksiązki nie gryza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×