Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nałogowianka

Uzależnienie od konkretnego jedzenia Wasze nałogi

Polecane posty

Gość nałogowianka

Ja naprzykład jestem uzaleniona od jabłek, kilogram minimum nie umiem przestać, to mój nałóg tak mocny jak dla palacza paierosy A wy macie jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillana
nie moge miec w domu chipsow i ciastek typu kremowka czy sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana-ja
czekolada mleczna... bez niej zycie traci sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana-ja
a waga skale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężkostrawna
Słodycze, w ostatnim okresie nie daję sobie z nimi rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim uzależnieniem są słodycze dosłownie nie moge sobie z nimi poradzić:-( chciałabym żeby to były jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodycz_anka
jestem uzalezniona od slodkosci typu czekolada lub ciastka z czekolada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupki z torebki. chociaz mam swoje ulubione i innych do ust nie wezme. az mnie sumienie gryzie ze takie chemikalia dzien w dzien wpieprzam, chociaz kalorii duzo nie maja. gorace kubki, porcje warzyw, raz na jakis czas nnudle knorra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUKONA
slodycze. czekolada. Kubusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszone ananasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle mi z tym ale przestać niet
ja też od jabłek minimum 10 dziennie chciałabym z tego zrezygnować bo po takiej krowiej porcji to żołądek się rozszerza cera też się może poniszczyć do tego jem cukierki tofi też ok 20 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musli z jogurtem
musli z jogurtem owocowymna, pierogi ruskie i z kapusta i grzybami, czekolada mleczna, batoniki (snickersy, 3bit, princessa mleczna i inne podobne z czekolada mleczna) ciastka z czekolada, ciasteczka malsane, ciasta drozdzowe, frytki. duzo by wymianiac, le to te najczestsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zyc bez jogurtow! wlaciwie moglabym tylko to jesc :) no i cola light od czasu do czasu...moze niezdrowa ale bez kalorii i dodaje mi energii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja np. nie potrafie funkcjonowac bez kawy...ale nie takiej normalnej,ze parzonej takiej fusiastej czy nawet rozpuszczalnej tylko mam taki kubel okolo 400 ml i MUSZE zawsze rano ewypic taki mega mix-jakas kawa tupu 3w1,do tego z 6 lyzeczek cappucino o smaku rumu albo brandy plus do tego 4 lyzeczki czekolady w proszku i do tego jeszcze mleka troche...wszytsko to razem po zwazeniu proszko ma okolo 200 kcal....sniadania nie jem od 6 lat....nie przelkne rano nic,bo siie powymiotuje....takze rano koniecznie kawa taka moja a potem drugie mega uzaleznienie....kolo 11-12 wypadam do sklepu i wpieprzam kielbase....bez bulek bez niczego....takie kieblkasy wedzone podsuszane...moja zmora....poza kawa....ale chyba kawa jednak silniejsza,bo bez tej kielbasy moge zyc i nie mecze sie jakos bardzo a bez kawy nie potrafie sobie rano dac rady i chodze mega wsciekla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Ania
Grejfruty pochłaniam, a wieczorem butelka czerwonego, wytrawnego z NIM. Codziennie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKOLADA! Ahh.... Mogłabym przez całe życie nie jeść nic innego. W moim przypadku nie istnieje coś takiego jak przejedzenie czekoladą. Na nuutellę, mleczną, czy snickersa miejsce znajdzie się zawsze! xD :P Hyhy, nie no, potrafię żyć bez słodyczy, ale od czasu do czasu lubię sobie pozwolić na czekoladkę, nawet na diecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem uzależniona od chipsów, jak sobie raz na dwa dni nie walnę paczki to humor bankowo zryty:) I minimum 2 razy w tyg, makaron z sosem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem uzależniona od kawy z cukrem i mlekiem no i od ziemniaków w każdej postaci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravenka maleńka
pieczywo, niestety :( :( :( białego prawie nei jem, ale nawet od ciemnego tyję i najszybciej chudnę bez chleba i bułeczek, ale nie umiem odstawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova_landrynka
Kanapki....ja uwielbiam chlebekz masełkiem i do tego duża ilość dodatków i fura majonezu albo sosu czosnkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześkowa
Grześki,Grześki,Grześki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×