Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

undercover

VITALER MAX

Polecane posty

wiem tylko tyle, że nigdzie poza główną stroną tabletek nie ma o nich opinii, a niestety teraz jest tak, że każdy próbuje się jak najlepiej zareklamować, tak więc nie wszystko na tej stronie może być prawdą. Tak więc jeśli któraś/któryś z Was się z tabletkami zetknął, prosiłabym o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula28
witam :) sama szukam opini na temat tego suplementu i nie mogę znaleśc ja jednak już zamówiłam jedno opakowanie dzisiaj i zobaczę czy warto na pewno się odezwę po kuracji i opiszę co i jak a narazie sama wiem niewiele ale jestem z tych co to sprawdzają i się nie boją kto wie:) jak nie to stracę 137 zł mam nadzieję że nie zdrowie:( ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1990
też zamówiłam ale za 87zł i czekam :) napiszę jak będę po kuracji, mam nadzieję że efekt będzie chociaż w połowie obietnic które są na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam taką nadzieję i trzymam kciuki :) Dawajcie znać, nawet po tygodniu, jeśli jakieś efekty będą widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziul88
I co Kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziul88
Chciałam już kupić. Zapraszam na stronę powyżej i komentarze. Wiele osób zostało oszukanych, gdyż ten preparat w aptece kosztuje 24pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1990
Z tego co wiem to ten Vitaler Max można dostać tylko ze strony producenta więc chyba tamten to jakiś inny. Wygląd też jest inny więc to raczej nie ten sam. Mnie ciekawi jedna sprawa bo na stronie pisze że nic się nie ryzykuje bo mamy 60 dni na to żeby nam zwrócili pięniądze jeśli nie schudniemy ale później jak się zamawia to na zdjęciu z tabletkami pisze 30 dni gwarancji a przeciez tyle dni się bierze te tabletki więc teoretycznie nie ma czasu już na reklamacje. Ale ja już kupiłam i albo się uda albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam napisane, że mamy 60 dni na reklamację, a kuracja trwa 30 dni, czyli rozumując na reklamację zostaje nam miesiąc. :) Dziś napisałam maila do Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr med. Aleksandry Szczygła, który poleca ten suplement. Co z tego będzie, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dzialaja
Klamstwo takie jak stad do usa bralam i nie schudlam ani deko pozatym ta firma zmienia tylko nazwy ale komentarzy nie i ludzi i zdjec az zenujace wystarczy popatrzec na reklame Anna schudl!!!!! jak juz to Anna schudla 24 kilo Oszustwo nie dajcie sie naciagnac Pozatyc cena jaka z kosmosu Ten preparat jak i kazdy inny z tej serii Odchudzanie Acaii berry czy ten kosztuje 7 dolarow i to za 60 tabletek Wyrzucenie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ja rowniez widziajam te osoby z takim samym komentarzem na innych stronach. oszusci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula28
87 zł. ? a to ciekawe to dlaczego ja zapłaciłam 137 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula28
jeszcze nie zaczeliście kuracji a wy już o reklamacjach:) nie muwię bo ja jeszcze do tego dorzucam ćwiczenia rowerek bieżnia nie liczcie na same suplementy one mają pomagać a nie wyręczać chyba się nie rozumiemy co łykniesz tabletke i już? Raczej nie pomoże:) Ale odezwe się napewno. i jeszcze jedno te tabletki są tylko od producenta nie ma ich w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessana
Dajcie znać jak poszło :) NIe chce mi się jakoś wierzyć, że w miesiąc można schudnąć aż tyle bez ćwiczeń i zwłaszcza bez diety. W dodatku osoby ze zdjęć na ogół nie mają jakiejś dużej nadwagi, a wiadomo, że najszybciej chudną osoby z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessana
Z resztą nawet jeśli JAKIMŚ CUDEM tabletki faktycznie odwalają całą robotę za Ciebie, to po odstawieniu ich i tak wróci się do tej samej wagi, nie uważając na to co się je! No chyba, że już do końca życia będzie się płaciło te ciężkie pieniądze i łykało te tabletki zamiast zebrać się w sobie, poćwiczyć i zdrowo się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessana
Czy tylko mi się wydaje, że Anna z Gdyni wygląda na 20 lat, a nie 36, jak sugerują autorzy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessana
A oto co mnie zastało, kiedy próbowałam wyjść ze strony vitaler.com ;) http://img248.imageshack.us/img248/7486/beztytuuadn.png Tonący brzytwy się chwyta? Promocja goni promocję, czy dobry preparat naprawdę potrzebuje takich zniżek? Naprawdę jestem ciekawa waszych efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessana
I coś z regulaminu: "W przypadku zamówienia minimum dwóch opakowań jeśli kuracja okaże się nieskuteczna Konsument ma prawo do zwrotu jednego nienaruszonego opakowania. W przypadku dokonania zwrotu Konsument otrzyma wpłatę na wskazany rachunek bankowy w wysokości 100% ceny promocyjnej zakupionego opakowania. Cena liczona jest jako średnia cena produktu (pomniejszona o koszty wysyłki), koszt wysyłki ponosi Konsument składający zamówienie." Czyli na dobrą sprawę, aby dostać zwrot pieniędzy należy zakupić 2 opakowania w tym jednego nie zaczynać i to właśnie za nie (- koszty wysyłki) dostaniemy zwrot. Niefajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1990
Mi właśnie przyszły tylko co ciekawe tabletek jest 30 ale zaleca sie na opakowaniu brac jedna 15 minut przed sniadaniem i druga 15 min przed obiadem czyli tabletki sa w sumie na dwa tyg. Ale ja zamierzam je stosowac do diety od dietetyka i do tego stoper. Bo az taka naiwna to nie jestem zeby brac tabletki i czekac az samo sie schudnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1990
a cena 87 zl pojawia sie gdy chcesz wyjsc ze strony. Jesli powrócisz cena bedzie 87 a nie 137 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1990
*steper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
Witam, ja zaczęłam brać te tabletki 2 dni temu, ciekawa jestem czy po tygodniu będzie już jakiś efekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessana
To niefajnie, że nie piszą informacji, że trzeba brać dwie tabletki dziennie, a co za tym idzie kupić dwa opakowania od razu, aby spełnić miesięczną kurację. Teraz punkt w regulaminie związany ze zwrotem pieniędzy ma sens. No i opisując efekty, napiszcie też czy wprowadziłyście jakąś dietę, lub ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo1990
o efektach napisze za dwa tyg :P i jeszcze jedna informacja po zamowieniu zadzwonil Pan zeby uzgodnic przesylke i mowil ze jak sie kupi dwa to trzeci daja gratis :P teraz zaluje ze tak nie zrobilam :P i może jeszcze opiszę : są brązowe, duże i niepowlekane niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
ja kupiłam od razu 2 opakowania,więc wystarczy mi na miesiąc...oczywiście napisze o efektach.. na początku obawiałam się jak się będę po nich czuła,ale jak narazie wszystko jest ok brak skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×