Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schudłam

w miesiąc schudłam 5 kg!!

Polecane posty

Gość schudłam

heheheh i co? jak się chce to można!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
a co zazdrośnico wstyd zapytac jak to zrobiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze to nie jakis wielki wyczyn, bo ja po pierwszym tygodniu mialam 2 kg mniej. Zawsze na poczatku waga spada najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
co w tym rewolucyjnego??? jak mialam anoreksje bulimiczna potrafilam zrzucic 15kg w miesiac (glodowki, diety 300kcal, godzina cwiczen codziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudłąm 15kg
nie uciełam sobie ręki ani nogi i od pół roku waga się utrzymuje... pewnie że jak się chce to się da i nie trzeba sie w tym celu głodzic-to nic nie daje!!! mądra dieta chwilka ćwiczeń dużo płynów i waga LEEEEEEEECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje efektu
też chcę schudnąć, ale jakoś ciężko mi się zabrać do tego szczególnie dziś :O tyle tych pączków. Na ogół nie jadam takich rzeczy, ale dzisiaj każdy je więc i ja. Ale wiem,że jak się wezmę za zrzucenie pare kg to będzie jakoś szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudłąm 15kg
ale fakt nie w miesiac tyle zrzucilam:p w sumie ok 3 miesiecy z małymi wpadkami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
no nikt nie jest ciekawy czym utrzymuje się przy życiu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super że dziewczyna schudła! :) 5 kg to i tak jest dużo! :) popatrzcie wokolo ile ludzi nie potrafi ani 3 kg schudnac, tylko tyja i tyja;) Wiec gratuluje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
chyba wszystkim co jadalne skoro tylko 5 kg w m-c schudłaś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyy
ale chwali się to że schudłaś, poprzednia wypowiedź nie była złoścliwa :) schudnij tyle ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
a bo ja tyle chciałam i styka:) teraz ważę 57 kg przy wzroście 169cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
do chcę ważyć 52 kg: jezu ty chcesz ważyć 50 kg? przy 170 cm? mój mąż już narzeka, że za chuda jestem...a ja się po prostu dobrze czuję, a nie jak wieloryb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
a wktórym miejscu tyjesz? mi rośnie opona na brzuchu, tylko i wyłacznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam To podzielcie się teraz dziewuszki tym jak Wam sie udało tak ladnie schudnac a teraz utrzymywac wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokoj dziewczynie! chciala schudnac 5 kg i jej sie udala. sama wiem ze nie jest to latwe jak sie ubi jest a trzeba sobie wiele odmawiaqc, owszem to zadna filozofia zrobic to poprzez glodzenie sie, ale jak jej sie udalo osiagnac cel w zdrowy sposob to pelen szacunek :) napisz jak ci sie to udalo pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
przyznaję, uwielbiam jeść, nawet żreć ale przede wszystkim: 1. silna wola 2.mż(mniej żreć), czyli wszystko ale w maleńkich ilościach, naprawdę, nawet pizzę jadłam parę gryzów ale zawsze coś 3.duuuuuuuuuuużo wody 4.po 18 nic(chyba że w weekendy;))tylko woda na początku cierpiałam a teraz jak zjem coś wieczorem to jest mi cieżko i mam koszmary w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
i co laski zagięło was? co taka cisza? lepiej użalać się nad sobą nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 20.20
masz sie czym chwalic ja kilka lat temu schudlam dokladnie 14 kg. i jakos siedze cicho a ty zaledwie 5 i wariujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie one ci zazdroszcza że schudłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w życiu cel
Własnie zazdroście ze ona potrafila nawet te 5 kg schudnać! :) A to jest naprawde dużo ! A jak wy takie wszstkie mądre że to nie żaden wyczyn to dawajcie schudnijcie... noo prosze.... zanim coś napiszecie i z kogoś sie posmiejecie to pomyslcie.. A ja gratuluje autorce za silną wole i zycze dalszych sukcesow :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senes
maksymalnie i optymalnie można się odchudzać do 5 kg/miesiąc -w pierwszym okresie napady sięgania po jedzenie i męczarnie -po odchudzeniu absolutne załamanie dyscypliny -dieta 700 k białko=chydy twaróg szynka drobiowa,warzywa -jeden ziemniak na obiad i zrezygnować poza tym z wszystkiego poza tabelą -usuwanie tłuszczu jest niekorzystne dla zdrowia i trzeba je złagodzić 1h do 2 h w KAŻDY DZIEŃ spaceru lub jakiegokolwiek umiarkowanego zajęcia,na przykład spaceru, koszenia trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkrecja2
A ja mam dla Was doskonałe rozwiązanie jesli chodzi o schudnięcie... http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka- Warto znalezc dla siebie własciwą diete dzieki pomocy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta_nowa
A ja schudłam, bo skorzystałam z nowej metody - kriolipolizy. Zupełnie bez użycia jakichkolwiek tabletek, diet czy też innych wspomagaczy. Nawet za dużo wysiłku fizycznego nie miałam - trochę biegałam. Polecam wszystkim http://www.przelomwodchudzaniu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×