Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

waga 114 kg od czego zacząć

Polecane posty

Gość gość

nie moge intensywnych ćwiczeń ale ćwicze troche , jedzenie ograniczam od miesiąca -waga stoi . Ile Cwiczen tzn ile czasu dziennie i jak intensywnych by schudnac ? jaka dieta ? poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezczelna handlara już tu wlazła WYPAD ! ja proponuję poczytać i wdrożyć jedzenie rozdzielne poczytaj o diecie rozdzielnej to najprostsze tak na początek i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko tak napisać przez internet, ile i jak intensywnych ćwiczeń powinnaś wykonywać, na pewno powinnaś zrezygnować z ćwiczeń obciążających stawy, czyli bieganie, pajacyki, skakanie na skakance, bo może ci je*nąć kolano (mi je*ło na początku odchudzania). Dobrym pomysłem będzie basen i rower, np. 3-4 razy w tygodniu po godzinie pływania (nie taplania się w wodzie) lub po pół godziny jazdy na rowerze (tempo 20km/h) lub godzinie (tempo 10km/h). Tylko zwróć uwagę na dobre ustawienie siodełka, noga nie może być zgięta w kolanie podczas jazdy, ale nie może też być całkiem wyprostowana. Możesz też wykonywać w domu ćwiczenia z hantelkami (jak nie masz styknie 1,5 litrowa butelka z wodą) i kilkunastominutowy aerobik typu turbo spalanie (polecam te od centrum sportowca). Nie musisz ćwiczyć w tempie narzuconym przez babkę na ekranie laptopa, ale w swoim najszybszym możliwym, tak samo nie musisz od razu zrobić 3 rund, wystarczy jak dasz radę jedną 6-minutową. W miarę powtarzania regularnie treningu będzie coraz łatwiej i po jakimś czasie dołączysz pozostałe rundy. Jak jakieś ćwiczenie jest za trudne, zamień je na inne, które jesteś w stanie zrobić (ja tak robiłam). No i do tego musi być całkowita zmiana diety - ogranicz węglowodany, wyklucz białe pieczywo, makaron, tłuste sosy, mięsa, panierki, smażone potrawy, słodycze, słodkie napoje i chipsy. Od teraz istnieje tylko woda, herbata i kawa (niesłodzone oczywiście). Jedz pięć małych posiłków dziennie w regularnych odstępach czasu, niech bazą posiłku będzie warzywo, nie chleb, mięso czy makaron. No i jeśli taką dietę połączysz z regularnymi ćwiczeniami, na pewno zauważysz rezultaty. Mi w każdym razie udało się schudnąć ze 105 do 80 kg w niecały rok, kluczem jest stosowanie się do diety i regularna aktywność fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz nic. Pij dużo wody. Ważniejsze chudość. Rozmiar xs to marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku nie musisz ćwiczyć, zacznij codziennie chodzić (szybkie marsze- ile dasz radę, ale chociaż pół godzinny dziennie) Nie zmuszaj się, bo szybko zakończysz odchudzanie. I co to znaczy ograniczam jedzenie? Podaj, co zjadłaś wczoraj dziś np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cokolwiek sprawi, że schudniesz. MŻ- mniej żreć. Ogranicz słodycze- po prostu nie kupuj. Biegaj, ćwicz. Efekty będą szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 o s z u s t w o n i e d a s i ę c h u d n ą ć b e z ć w i c z e ń i d o b r e j d i e t y r u s z e n i e d u p y j e s t z a d a r m o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dokładnie! i du pe trzeba ruszyć żeby nie wiem co. ale jak weźmiesz piperine forte żeby się wspomóc to sobie nie zaszkodzisz. ale wszystko z głową, odchudzanie to długotrwały proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulOsiedla
zacznij od ograniczenia słodyczy i kupowania tylko wartościowych, dobrej jakości produktów, więcej warzyw i owoców, rozbicie sobie dnia na 5 mniejszych posiłków, do tego lekkie ćwiczenia, żeby nie narobić sobie problemów ze stawami, przy takiej wadze to dla nich spore przesilenie, basen, rower, spacer, nordic walking, po prostu troszkę ruchu, efekty będą widoczne może nie od razu, ale cierpliwości, http://sksstart.pl/2015/11/22/prosty-trening-kluczem-do-sukcesu/ dopiero po zrzuceniu paru kg będziesz mogła pomyśleć o cięższym wysiłku fizycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam diete oxy. Jestem na niej 3 tydzień i 4,5 kg mniej także całkiem nizły wynik. PRzy czym nie cwicze wcale bo nie mam czasu. warto spróbować. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrakija
najlepiej od spacerów :) ja tak zaczynałam i to była moja taka pierwsza aktywność. potem stopniowo więcej i więcej. ale brałam też tabsy iqgreen z zieloną kawą bo przy takiej wadze trzeba zacząć wagę zbijać od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w dopięciu swego bardzo pomogły wczasy odchudzające. Pojechałam do http://www.nawzgorzu.com.pl/ - było świetnie, połączyłam przyjemne z pożytecznym i schudłam 12 kg. :) teraz jestem na diecie by zrzucić pozostałe kilogramy i idzie mi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasandra
Witajcie Mozna sie dolaczyc? Mam 24 lata 174/98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasandra
Acha i od razu chcialam zaznaczyc ze zalezy mi na stopniowej utracie wagi. Nie szybkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzula176
Gosckasandra mamy podobną wagę i wzrost:) Mam 176cm i 96kg startuje jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasandra
O hej:) to milo bedzie razem wystartować: ) Powiedz jaki masz konkret cel i na jaka dietke przeszlas? Ja szczerzs powiem nie ida mi takie konkretne rygorystyczne diety w ktorych ktos narzuca mi co mam jesc.jestem od wczoraj na bialkowej. Wiem mniej wiecrj co moge i jakis ilosci i na niej waga .i zawsze leciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKarola891
Ja zaczynałam z wagi 120kg teraz aktualnie mam 72kg i od 6 miesięcy nie odchudzam się tylko moje nawyki pozostały i z tego jestem zadowolona;) A zaczęłam od zmiany takiej: jedzenie regularnych 5 posiłków a nie podjadanie ciągłe do tego zamówiłam sobie African Mango http://szczupla-kobieta.pl później spacerki szybkie po 3km ;) i tak jak zrzuciłam już wagę sporą zaczęłam trochę truchtać bo biegać nie byłam w stanie po prostu brak kondycji;) ale i tak z efektów jestem zadowolona 6 miesięcy 48kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamte wakacje przytylam do 75 kg na 170 cm. Postanowilam natychmiast zmianiec swoje zycie, a ze akurat poznalam chlopaka i on tez mial troche na sobie, zakupilismy rowery, staralismy si e jezdzic 2-3 razy w tygodniu w jakas trase. W wolny weekend wyjezdzalismy w gory, z rowerami lub bez :) Studia mam 30 min od domu, wiec zawsze pieszo.. Nawet windy nie uzywam, aby dojsc do klasy ;) Wiadomo nie zawsze jest czas na ten rower, zeby pojechac wspolnie, wiec staralam sie biegac w tym czasie gdy nie bylismy w stanie. Zaczelismy tez rowniez zdrowo gotowac, ryby, kurczak, salatki :) Staralismy sie jak najwiecej piec, mniej smazyc na oleju :) Jesli chcielismy cos nie zdrowego jak pizza czy buleczki, robilismy to sami, Wybieralsimy dokladnie skladniki, a przede wszytkim wiedzielismy co WKLADAMY! I takim sposobem od lata do grudnia schudlam ok 15 kg. Rok pozniej na lato od 2015 do 2016 schudlam razem 23 kg. Wazyalam 75, aktualnie 53 kg. Chlopka wazyl 126 kg, aktualnie 86/87 na dwa metry wzrostu :) W tej chwili pozwalamy sobie na slodycze, ale w odpowiedniej ilosci i zawsze sprawdzamy sklad :) I oczywiscie na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie zycia bez zdrowej diety i biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaceruj dużo, na początek to powinno wystarczyć. A dieta no cóż to już bardziej indywidualna sprawa myślę. Ogranicz wszystko tłuste, słone i słodkie, po prostu. Zamień słodycze na na przykład suszone owoce albo coś, jakieś wafle ryżowe, musli, jogurty naturalne, wszystko to wprowadź do swojej diety a wyrzuć wszystkie cukry sztuczne. Myślę, że waga powinna drgnąć w końcu po jakimś czasie musi, bądź cierpliwa, nie od razu Kraków zbudowano! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 28
Ja bym spróbowała Foreverslim. Ja co prawda nie startowałam ze 114 kg, ale z 85... nie mniej w 3 miesiące pozbyłam się 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dietetyka
Udaj się do dietetyka. Wszelkie diety cud przynoszą więcej szkody niż pożytku. Dobry dietetyk nie tylko pomoże schudnąć, ale przede wszystkim nauczy Cię jak zdrowo i smacznie jeść przez całe życie. Dobry dietetyk komponuje dietę tak aby pacjent nie odczuwał głodu i aby raz na jakiś czas mógł pozwolić sobie na coś co lubi. Dobry dietetyk doradzi również przeprowadzenie odpowiednich badań w celu wykluczenie ewentualnych schorzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkamalineczka
mi waga poleciała po adipexie...dziewczyny z kafe polecały żeby kupić, to kupiłam :) i faktycznie poskutkowało, ja zamawiałam na doping-onine.com bo mówiły że tylko tam dostanę oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ela
Ja co prawda startowałam z mniejszej wago, bo z 85 kg, ale mi pomógł bardzo Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×