Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wagowa_panienka

WAGA KUCHENNA - jakie macie i polecacie???

Polecane posty

Ja mam taką: http://allegro.pl/super-cena-waga-kuchenna-tchibo-okazja-i2194844519.html i uważam, ze jest rewelacyjna, ponieważ: - oczywiście dobrze, precyzyjnie waży - sama się wyłącza jak jest chwilę nie używana, więc nei trzeba pamiętać o tym - przez to, ze nei ma pojemnika (jest płaska), to mogę ważyc w dowolnej misce (małej, większej - zależy ile mam do zważenia), na talerzu itp., a nawet jak robię ciasto, to po ptostu stawiam miskę ze składnikami na wagę i dosypuję co tam potrzeba od razu bezpośrednio do miski - ma funkcję tary, więc jak postawię pojemnik i włączę wagę, to wyświetli sie zero i dopipero wtedy wkładam to, co chcę zważyc - przez to, ze jest płaska (bez miski), to mogę ją łatwo schować - a trzymam ją w szufladzie - jedną szufladę mam dość głęboką i mam w niej ustawione pudełko z wagą pionowo, więc zajmuje tylko tyle miejsca co grubosć wagi (z 3 - 4 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnej ale mam zamiar kupic elektroniczna z licznikiem kalorii na ok 1000 produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiahania
popsułam już 2 wagi ponieważ nieudolnie próbowałam wyjąć baterie litowe i uszkodziłam plastikowe styki, czy jak to tam się nazywa. w instrukcji obsługi powinni zamieścić poradnik dla głąbów - krok po kroku jak wyjąć te cholerne baterie żeby nie uszkodzić drogocennego chińskiego plastiku! teraz bateria wypada ze swojego miejsca, nie da się na tym ważyć i nie mam już siły kupować kolejnych bubli, łeeeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
ee, nie ma co się zrażać do wagi kuchennej, w końcu to szalenie przydatny gadżet. ja znalazłam coś takiego - http://www.magicznaplaneta.pl/eldom-waga-eldom-ek3130,id-4351 nie jest jakoś szalenie droga, więc można się pokusić na zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiahania
za bardzo zatrzęsłam wczoraj majtami. wreszcie przeczytałam ze zrozumieniem instrukcję i udało mi się wyjąć bateryjkę bez podpierania wykałaczką. wcześniej tak robiłam i pewnie coś uszkodziłam. doczyściłam taką zieloną płytkę ze śladów po wykałaczce i waga znowu działa (wszyscy majsterkowicze padają teraz ze śmiechu - "zielona płytka" :P:P:P). pannamajster, moja waga była jeszcze tansza, kosztowała chyba z 30zł albo niewiele więcej. pierwszą elektroniczną wagą jaką kupiłam była waga z kolekcji rossmanna. dobrze ważyła, nie to co moje archaiczne wagi, ale miała jedną wielką wadę - nie można jej było wyłączyć bo nie posiadała przycisku on/off, po prostu po pewnym czasie przełączała się na zegar. pomyślałam sobie, że to straszne marnotrawstwo baterii więc wyciągałam ją po każdym użyciu. a że styki były plastikowe, a ja byłam niedelikatna, to po pewnym czasie styki się zdeformowały i bateryjka zaczęła się wysuwać. waga zaczęła się wyłączać w najmniej oczekiwanym momencie i ciągle musiałam wpychać baterię na swoje miejsce. po kilku dniach się wkurzyłam i zakupiłam wagę z funkcją on/off. dziękuję za wysłuchanie mojej wzruszającej historii:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha1
Ja mam wagę z lidla i jest super mega dokładna, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiolo
po coo waga mozna znalezc wszystko na necie na ile wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzu wodzewicz
" 01:26 [zgłoś do usunięcia] franiahania za bardzo zatrzęsłam wczoraj majtami. " :D :D haha :P Szukam wagi dla mamy i kobiety, chyba kupię tą imperial 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyśk4
Sama wagi nie posiadam,ale kupowałam siostrze na parapetowke taką elektroniczną z miską Berghoffa. Zamówiłam ją ze stronki dobregarnkipli kosztowała coś koło 100 zł .Z tego co mówiła siostra to dość często jej używa i na razie nic się z nią nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej jakości wagi kuchenne (stołowe) mają w sklepie internetowym www.24sklep.pl Koszt dobrej jakościowo wagi nie przekracza 200 zł. Ja u nich kupiłam wagę stołową i jestem bardzo zadowolona. Waga jest bardzo dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagi Wielkopolska
Wybierając wagę należy przede wszystkim zastanowić się, jak często będzie używana. Jeśli na co dzień, a dla nas istotna jest duża dokładność pomiaru zdecydowanie nie można oszczędzać. Niestety większość wag "marketowych" kusi cenami, jednakże margines błędu w rzeczywistości jest naprawdę spory. Decydując się na wagi chińskiej produkcji, niestety trzeba się z tym liczyć. Do poroducentów godnych polecenia z pewnością można zaliczyć OHAUS. To Szwajcarska marka, która (jak wszystkie urządzenia produkowane w tym kraju) słynie ze "szwajcarskiej dokładności". W chwili obecnej w ofercie mojego sklepu, można znaleźć wiele promocji, właśnie na te urządzenia. Pozdrawiam serdecznie i gorąco zachęcam do kontaktu. Chętnie doradzę i odpowiem na wszelkie pytania. Tomasz z WagiWlkp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam z profesjonalnego sklepu - Wagi Wielkopolska, ponieważ dwie z marketów popsuły mi się po dwóch miesiącach użytkowania. Tam za niewiele większe pieniądze dostałam wagę w pełni profesjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep wagiwlkp.pl/. Mają tutaj wszystkie wagi świata. Profesjonalizm w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mikser planetarny taki profesjonalny, to jest dopiero cacko :) Polecam taki sprzęt, to już się na lata kupuje i radzi sobie ze wszystkim. Ja kupiłam na www.tanake.com.pl/sklep/miksery-planetarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie wagę zliczająca kalorię to polecam zainstalować sobie APKę na Androida która zawiera kody produktów dla popularnych wag. Szukanie kodów w książeczkach dostarczonych z wagą jest czasochłonne. https://play.google.com/store/apps/developer?id=GeoSIGMA+Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również szukam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką najzwyklejszą wagę kuchenną, którą kupiłam w jakimś markecie. Nie kosztowała zbyt wiele, ale spisuje się bardzo dobrze. Korzystam z niej dosyć często, szczególnie gdy muszę odmierzyć składniki przy robieniu ciast. A jeśli ktoś z Was jeszcze nie ma jej w swojej kuchni, to polecam zerknąć do tego artykułu - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnie/sprawa-kuchennej-wagi-1082.html Opisane zostały tam poszczególne kwestie związane z wyborem odpowiedniej wagi kuchennej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka612
Ja mam wagę ze sklepu Wagi Wielkopolskie i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest dokładna, praktycznie bezawaryjna i świetnie sprawdza się w domowych warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitgirl94
Skoro mowa o wagach ... ;) Jakiś czas temu kupiłam wagę elektroniczną w Wagach Wielkopolskich i jestem zachwycona. Tak dokładnej wagi jeszcze nie miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika923
Zgadzam się z moją przedmówczynią - wagi z Wag Wielkopolskich są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaa1
Tutaj https://sklep.technica.pl/wagi-kuchenne jest spory wybór różnorodnych wag kuchennych. Warto sobie tam zerknąć i wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Ceny są zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×