Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasikMa

Warzywne kubki

Polecane posty

Gość KasikMa

Cześć, czy ktoś miał do czynienia z kubkami warzywnymi? Warzywkubek.pl - ponoć: a) 100% natury b) bez żadnych sztycznych dodatków (warzywa są sproszkowane) c) nienajgorszy smak chodzi mi o takie "kubki" w zaszetkach, co to można szybko i wszędzie przekąsić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosias12
Dla mnie wygląda to na ciekawą opcję - zdrowy "gorący kubek"? Taki prawdziwy, warzywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej kolejności chciała bym zobaczyć skład bo slogan 100% naturalne jakoś do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAA samo zdrowie, warzywa w szaszetkach?????????? o tej porze roku, warzywa są w sklepach i na bazarach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i naturalne, ale wygotowane, przetworzone, zmielone , wyzute i wyplute itp, nawet pól witaminy pewnie w nich nie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas ka
Nie powiem do czego nadają się takie warzywa, tak samo jak woda smakowa. Wybierajcie dobrej jakosci warzywa - czyli te swieze i nie pryskane, doddajcie do tego dobrej jakości wodę np. veroni hydration. Tak, żeby miała ph ok. 7 i MACIE PRZEPIS NA ZDROWIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszecie...wystarczy poczytać skład, zainteresować się.... Warzywa w tych saszetkach są SUSZONE, nie mają żadnych dodatków typu ulepszacze smaku czy konserwanty...zostaje ok 80% witamin i 100% minerałów. Idealne na szybką przekąskę....no chyba że do pracy taszczycie marchewki, selery i kapustę:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej mamy koleżanka w miesiac schudła pół siebie.. pracowała na stojąco 8 godzin od pn do pt.. i do tego jadla normalnie sniadanie i kolacje a na obiad jadla tylko gorący kubek taki ten zdrowy ale z makaronem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moja mama nic nie jadla i w ogole schudla tak, że...szkoda gadać. Chyba lepiej odżywiać się RACJONALNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże nie chodzi o chudnięcie a o tani zdrowy posiłek. jestem studentką i te 3,40 zł za warzyw kubek jest dla mnie ok. nie mam czasu i gdzie gotować zdrowych zup w mieście. pilam i są bardzo dobre, mogę polecić pomidorowa i selerowa. kapuscianej nie ruszałam. wystarczy sprawić do smaku. tam jest napisane dokładnie że proszek jest pozyskiwany metoda suszenia j też napisali z ilu dag warzyw uzyskano te kilkanaście gram proszku.smak bez przypraw jest płaski także samo przez się świadczy o tym że bez chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze to fajne rozwiązanie. Ja nigdy nie mam ochoty na przygotowywanie warzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
gdzie można je kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StellaMel
kubekwarzyw.pl/pl/12-produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mają darmową dostawę na warzywkubek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę znaleźć nigdzie składu szczegółowe, tabeli odżywczej i kaloryczności. Mógłby ktoś podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGk
znalazlam nowe zrodlo SWIETNYCH koktajli warzywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaGk
koktajlewarzywne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowal ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mali713
Tak uwielbiam jesień bo wtedy ogórki kiszone czy kapusta kiszona swojej roboty mniam;) a wiecie,że przy odchudzaniu kiszone warzywa bardzo dobrze wpływają na nasz organizm;) ja odchudzam się co prawda wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl ale dzięki niemu nie podjadam między posiłkami a to dla mnie było najważniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelindaTry
Temat jest o koktajlach warzywnych...akurat Warzyw Kubek jest całkiem dobry, próbowałam. Naturalny smak nawet mi podpasował, są tam przyprawy typu pieprz. Nie wyobrazam sobie jednak zjesc calego buraka:) A tak to kubeczek i siup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12małp
a takie koktajle? Ktos probował? koktajlewarzywne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STRASZNY SZAJS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd i oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz sie? Maja wyrok sadu za nieplacenie pensji pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu miesiącach zmagać z moją dość niefrasobliwą wagą...co tu dużo mówić 81 kg przy wzroscie 168 to o wiele za duzo cierpienia przy staniu przy lustrze... w koncu wzięłam się za siebie i to porządnie! Postanowiłam raz i porządnie zrzucić te **** kilogramy. Zaczęło się od głupich jak teraz prztrze tabletek na odchidzanie które mi zaszkodzilły... jednak w koncu za mojej drodze znalazłam http://dietoholicy.pl którzy krok po kroku pokazali mi ze i dla mnie jest szansa na szczupłą sylwetkę! Pierwsza rada była nie mało szokująca co ich nastepne ale uwierzcie mi działają jak trzeba! CIepła woda zniegazowana z cytryną o poranku... pierwsze kilogramy lecą w dół, a skutkiem ubocznym jest gładsza cera...rewelacja...na prawdę ze świecą szukać takich stron jak http://dietoholicy.pl... sama wiedza która została sprawdzona w praktyce przezemnie idziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×