Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izunka1789

Wasze najlepsze sprawdzone sposoby na pozbycie się zbędnych kg :))

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki :)) Szczerze mówiąc NIGDY nie udzielałam się na żadnym tego typu forum, ale sprawa zaszła za daleko i pomyślałam,że może tutaj odnajde jakieś wsparcie którego nie mam u najbliższych.. Mój problem polega na braku akceptacji siebie samej - chodzi o wygląd , figurę.. Zawsze było tak, że moja siostra była typowana na 1 plan, ponieważ jest mega szczupła.ładna itd a ja byłam wyzywana przez nią od grubasa itd , pomimo tego iż z wyglądu jestem atrakcyjna, i podobam się facetom. i nie należę do osób otyłych (176 cm wzrostu i 61 kg) , ale nie potrafię zaakceptować swojej figury (chodzi mi o brzuszek, zbyt pełne uda, pośladki.. chciałabym miećrównież szczuplejszą buzię.. Chciałabym bardzo schudnąć jakieś 6,7 kg i pokazać jej i wszystkim dookoła że mogę być równie atrakcyjna i szczupła.. Znajomi mówią mi że nie mam z czego chudnąć itd co mnie jeszcze bardziej dobija .. To siedzi u mnie w psychice i chcępoprostu schudnąć ... Ostatnio zaczęłam jeździć na rowerze ok 1h dziennie co 2 dni średnio.. Myślałam jeszcze nad basenem, aczkolwiek nie wiem czy on przynosi efekty ??? Co o tym sądzicie ?? Jeżeli chodzi o odżywianie, to również przystopowałam ze słodzeniem np. kawy, herbaty, nie jem zbytnio słodyczy, pije dużo wody .. skończyłam z fast foodami , białym pieczywem i ziemniakami, ale to wciąż za mało... Jem dużo w ciągu dnia. dużo musli zjogurtem, ciemnego pieczywa chociażby z pomidorami. brokuły z bułeczką na maśle, kalafior itd.. Nie potrafię się powstrzymać od jedzenia po 18 .. Czasami nawet po 18 jem najwięcej :(( Nie są to co prawda tak jak wspominałam jakieś bomby kaloryczne ale mam wyrzuty sumienia.. Proszę Was napiszcie mi o swoich sposobach na pozbycie się zbędnych kg.. Jeszcze jedna sprawa , co sądzicie o coli light ?? Wybaczcie mi że pewnie jako 8935983459734 kobieta poruszam ten problem, ale potrzebuję wsparcia a gdzie go znajdę jak nie tutaj... Tylko błagam Was nie piszciemi że mam dobrą wagę bo słyszałam to milion razy i nie zgadzam się z tym.. Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze odpowiedzi :)) Buziaki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza1111
Świetne efekty daje aerobik w wodzie. Samo pływanie też bo pracują wszystkie mięśnie i nie robią się zakwasy. Ja odchudziłam się całkiem przypadkiem i niechcący. Mieszkałam kilka miesięcy z wegetarianką (pracowałam za granicą) Przez kilka miesięcy nie jadłam śmietany tylko jogurt, żadnej bułeczki na masełku do kalafiora czy brokułów. Tłuszcz to oliwa z oliwek. Mnóstwo warzyw, owoców i sery przerózne. Chleb z ziarnami i orzechami- nigdy białe pieczywo. Ziemniaki może 2-3 razy. Makaron i ryż bardzo często. Rybę i drób przez te parę miesięcy jadłam tylko kilka razy. Opychałam sie słodyczami ale nie piłam coli ani innych tego typu płynów. Schudłam 10kg, mam lsniące włosy, mocne paznokcie, ładniejszą cerę. Zgubiłam brzuszek i celulit na nogach zniknał. Nie znam się na dietach ale chyba zdrowo się odżywiałam. Ty nie masz praktycznie nadwagi i jakaś specjalna dieta nie jest Ci potrzebna. Popatrz co jesz i wywal z menu niepotrzebny tłuszcz i cukier.Zrezygnuj z sosów zaprawianych mąką,Jak lubisz pizzę to jedz z mozzarellą nie z żółtym serem. Nie głodż się bo to bez sensu. Teraz jest lato i można szaleć z owocami i pysznymi, młodymi warzywami. Spróbuj nie słodzić herbaty. To niby drobiazgi a efekty widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichosza1111 - dzięki za dobre rady, aa masz może jakieś sposoby na pozbycie się uczucia głodu ?? :P Jakieś małe przekąski ?? Szczerze mówiąc średnio przepadam za warzywami.. Ale jak mus to mus.. Trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunka,tak wiem słyszalas to wiele razy ale to nie twoja waga jest problemem,61 kg przy twoim wzroście to bardzo mało,wydaje mi się ze masz problem ze zrzuceniem wagi bo twój organizm się słusznie broni, Chyba raczej pomysł czy się nie poplatalas w twoich relacjach rodzinnych,jeśli uważasz ze wygląd pomoże ci osiągnąć akceptację to ok,idź do fryzjera,kosmetyczki,kup trochę ciuchów,idź do spa itp,na pewno polepszysz wygląd a MOZE samopoczucie, jeśli chcesz udoskonalić sylwetkę to pływanie jest jak najbardziej ok, Ale na twoim miejscu zastanowila bym się nad relacjami rodzinnymi,siostra jest akceptowana bo jest mega szczupła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo się ruszać to raz a dwa
dieta już nie koniecznie , wystarczy jak będziesz ograniczać porcje jedzenia , odstawisz kolacje i zrezygnujesz ze słodyczy , po jakimś czasie w ogóle do nich cię nie będzie ciągnąć mi starczyło ponad tydzień żeby się od słodyczy odzwyczaić(ani to zdrowe a tym bardziej potrzebne)raz w tygodniu pójdę na lody to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotamarka334
Z takich ziołowych specyfików na odchudzanie to najlepsze doświadczenia mam jak do tej pory z Slim Herbal System. Naturalne herbaty, 6 różnych rodzajów na każdą porę dnia. Jedne są bardziej pobudzające, inne z kolei dobre przed snem bo uspokajają (z melisą), jeszcze inne przemianę materii usprawniają, także każda z tych 6 ma jakiś swój szczególny cel do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×