Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SweetDreams

Wreszcie coś DZIAŁA!!!!!!! Jestem w szoku

Polecane posty

Gość SweetDreams

Muszę się tym podzielić z wami: a więc po tysiącach prób różnych diet i kompletnym BRAKU rezultatów końcu COŚ zaskoczyło!!! A więc tak: postanowiłam (w końcu) spojrzeć na to, co radzą specjaliści od fitness i dietetyki. Są tacy, np, na wizażu (wizaz.pl). No i tam piszą tak: pięć małych posiłków, jeść co 3 godziny, rano ładujemy węglowodany (ale nie białe pieczywo a raczej ciemne a najlepiej chrupkie, albo jogurty z musli, albo sałatki itp), na drugie śniadanie znów porcyjka jakiś węgli, potem obiad białkowy albo węglowodanowy do wyboru (zgodnie z dietą niełączenia, czyli np.: brązowy ryż z warzywami i pieczarkami, albo: kawał pieczonego kurczaka, z warzywami, i z pieczarkami zamiast ziemniaków, albo bez pieczarek jak kto woli (te pieczary to tak dla "zapchania się" zamiast ziemniaków), no i uwaga najważniejsze. Aha jeszcze mały podwieczorek jak kto chce, jogurt czy coś tam, i NAJWAŻNIEJSZE: białkowa kolacja!!! Nie można nie jeść kolacji!!! Kolacja ma być, ale ma być absolutnie BEZ WĘGLI czyli zero pieczywa, zero makaronów, zero ryżu, zero ziemniaków. Co może być na kolacje?? Np. duża sałatka z tuńczyka, warzyw i oliwy z oliwek, albo sałatka z warzywami z fetą, albo coś z jajek np. omlet (BEZ MĄKI!!!) z warzywami lub z tuńczykiem lub z serem.... no możliwości jest mnóstwo byle by było białko + warzywa. Aha kolacja na 2-3 godziny przed snem. Czyli jak ktoś idzie spać o 23.00 to może zeżreć ją o 21.00 i nic sie nie stanie. I TO DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Naprawdę działa, jedyna dieta. Kurczę jestem zachwycona. Nie jest to super szybkie tempo chudnięcia, ale tak 1,5 kg na tydzień (a ja mam jakieś 5 kg do zrzucenia także mi jest trudniej niż osobom które muszą 20-30 kg zrzucić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetDreams
Aha zapomniałam, w tej diecie ważne też jest nie tylko rozdzielanie białek od węgli, ale też rzucenie białego pieczywa (to podstawa!!!), a z makaronów ryżów itp wybieranie wersji pełnoziarnistej i ciemnej. Ciekawa jestem czy ktoś też stosuje tę dietę - sposób żywienia.... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze nie tak dawno
pisalas na innym forum ze mimo ze masz nadwage niezamierzasz nic z tym robic bo ci z tym dobrze wiec jak to jest klamczuszko, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chyba akurat dobrze, że Sweet Dreams zmieniła zdanie i coś jednak robi, prawda? pani Sceptyczko-Marudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam 4 dni na SB :) ale od wczoraj jestem własnie na tych zaleceniach o których piszesz :) i zobaczymy jak mi pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acti
Ja stosuję ten sposób żywienia i jestem nim zachwycona :) Nie chodzę głodna, jestem pełna energii i już 1kg poleciało :) A najważniejsze jest to , że nie czuję , że specjalnie się ograniczam . Nie traktuję tego jako dietę, tylko jako styl życia . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
hej dziewczyny ja czytałam wile o diecie diamondów, która polega na tym, ze na śniadanie owoce, a potem niełączenie i białak na kolacje. Jak myślicie tak też może byc? A i jakby ktoś mógł wypisać co jest białkowe, co węglowe i co neutralne lub podał mi odpowednią stronkę< dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggd
na wizazu zawsze pier** ola glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
chcialabym zastosowac ta metode (mam kilka kg do stracenia), bo widze ze ona jest zwiazana bardzo z metoda nielaczenia, ale napisz mi jakie moze byc sniadanie z chlebem chrupkim, czy to moze byc chleb chrupki i jogurt, a jogurt naturalny moze byc? reszte zrozumialam, ale to z tym sniadaniem nie do konca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)ja tez schudłam 6kg włąsnie na takim żywieniu i to w okresie 2 miesiecy,tylko do konca nie wiem kiedy i z czym zajadac orzechy,słonecznik,miód. Musze przyznac,ze tez byłam w szoku jak weszłam na wage,no i to mnie zmobilizowało...i jest super:) pozdrawiam i jak mozecie to napiszcie do jakiej grupy należy miód i orzechy bo gdzies czytałam ,ze to produkt naturalny a gdzies ,ze białkowy i mam metlik w głowie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całą pewnoscią
miód i orzechy to nic innego jak węgle, zresztą nietrudno się domyśleć - słodki miodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
a mnie nikt nie odpowie co z tym sniadaniem? a czy np na sniadanie mozna tez oprocz jedzenia kawe z mlekiem? bo zawsze rano taka pije, a co z owocami, tez sa to wegle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada niełączenia to bzdura. Chodzi o to, aby utrzymywać węglowodany na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nie prawda, ze jogurt z museli to wbrew zasadzie nielaczenia, jogurt owocowy ma wiecej wegli, wiec jest zaliczany do wegli, a muesli - to tez wegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie co szokowac ;) jak przestaniesz jesc biale pieczywo, makaron, ryz i ziemniaki nie ma sil zeby nie schudnac :) i slodyczy, no ew. kawalek prawdziwej gorzkiej czekolady. do hungerki - nie chudniesz, bo jesz za malo, organizm jest wyczerpany i nie chce tracic energii na przemiane materii :( tak mi sie wydaje. prawdopodobnie za jakis czas takiego minimalnego jedzenia zaczniesz chudnac, ale i podupadac na zdrowiu, bo nie dostarczasz organizmowi koniecznych skladnikow odzywczych. jedyna dobra dieta to taka, ktora mozna stosowac cale zycie. diety glodowkowe dzialaja tak. ze organizm po jakims czasie zaczyna chudnac z wyczerpania, ale tez nie od razu. a pic polega na tym, zeby chudna od zdrowego jedzenia. po diecie glodowkowej jak wrocisz do normalnego tryby zywienia, wroci i waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewletta
a czy mozecie cos wiecej o tym napisac? czego z czym nie powinno sie laczyc i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
niestety chyba sie nie dowiemy :((( to ja dzis w takim razie zaczynam SB, kiedys bardzo duzo dzieki niej schudlam, teraz nie bedzie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
ja tez jeszcze musze popracowac nad soba, wlasnie zjadlam miesko z warzywami :) potem pocwicze jakas godzinke i moze to cos da ;) same jajka na sniadanie? a nie zemdlilo Cie? ja bym chyba nie byla w stanie zjesc samych jajek :o powodzonka eh, szkoda, ze juz sie nie dowiemy wiecej na temat tej metody, o ktorej topik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
a, tez bym chciala miec ladne cialko, zwlaszcza ze wiosna za psaem, trzymajmy sie razem, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
wiesz co? najlepiej jest cwiczyc bez przerwy, czyli najpierw jedna partia, potem zaraz druga, musi byc ciaglosc, wtedy sa efekty, wiadomo ze przerwa na lyk wody moze byc, ale nie powinno sie rozkladac cwiczen na kilka faz dziennie, ze np 10 minut brzuszki, potem za godzine cos innego - to blad i sie go wystrzegaj, mowie Ci to z doswiadczenia :D ja musze odczekac po obiadku, dopiero zaczne ciwczyc, bo bezposrednio po jedzeniu nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
musze Ci powiedziec, ze ja tez sie tak strasznie zawzielam i uparlam, ze musze schudnac reszte zbednych kilosow i zrobie to, a cwiczenia sa najwspanialsza metoda, oczywiscie do tego dietka :D to do dziela!!!!! ja Ci mowie, ze nam sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
cos nie widze linku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
a, pozniej, przeczytala ponizej, sorka chyba jestem zaslepiona odchudzaniem i mam problemy z czytaniem :o ja tez sie zawzielam i to jeszcze jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetDreams
To ja, zalozycielka topiku. Ojej, widzę że ktoś chyba ma taki sam nick co ja. To NIE JA PISAŁAM NA INNYM FORUM ZE MAM NADWAGE I NIC Z TYM NIE ZAMIERZAM ROBIC!!! Ja mam teraz jakies 3-4 kg do zrzucenia, nie wiecej. Ale wiadomo, tyle kilosow najtrudniej jest zrzucic. No i potwierdzam jeszcze raz, ze dietka pt. zarcie co 3 godziny i ROZDZIELANIE bialek od wegli naprawdę działa!!! I koniecznie, koniecznie MUSI być kolacja, i musi być białkowa. Nie wiem jak to się dzieje, we śnie chudnę czy co, ale codziennie budzę się lżejsza mimo żarcia na kolację takich rzeczy jak parówki, mięso z warzywami, wielkie michy sałatek z tuńczykiem lub chudym białym serem.... naprawdę to działa wierzcie mi i to nie jest mój wymysł a specjalistów od fitnessu!!! Oni wiedzą co robią. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetDreams
Hungerka to źle robisz, że na kolację jesz kanapkę. Nie jedz pieczywa wieczorem!! Zjedz np. kawałek mięsa i warzywa, albo sałatkę białkowo - warzywną z oliwą z oliwek (np.: ser feta + warzywa). Zobaczysz to podziała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do załozycielki
podaj nam tygodniowe ,proste menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la otra
a czy ja sie w koncu dowiem co mozna jesc do pieczywa chrupkiego na sniadanie? jaki jogurt, moze faktycznie podasz nam zalozycielko menu na choc dwa, trzy dni zebysmy sie mogly lepiej zorientowac w temacie i wiedziec co z czym mozna laczyc, nie badz taka, pomoz nam!!!!! pozdruffffka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×