Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mondralla

wypadające włosy po odchudzaniu co robić ?

Polecane posty

Gość mondralla

schudlam duzo i dosc szybko , waga sie utrzymuje (zostaly mi pewne zdrowe nawyki zywieniowe ) ale moje wlosy są wszędzie , na pluzce, na rękach ..no wszędzie , na poduszcze , a o szczotce już nie wspomne...:( co zrobic zeby przestaly wypadac? moze jakies tabletki albo ziola , poradzcie mi coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blagam poradz mi jak tak szybko schudlas bo ja sie odchudzalam dlugp i plaskiego brzuszka za chiny nie moge miec :O a co do wypadania to moze skrzypowiet lykaj bo belissa jest do niczego no moze tylko na paznokcie cos tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
jezdziłam duuuzo ma roweże , biegalam , jezdizlam na roweze , skakalam na skakance i jadlam tylko salatki i pilam wodę . 4 miechy 26kg . skrzypowta? i przestana wypadać ?? tak poprostu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
jezdzilam na rolkach i na rowerze miał być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbhfghgj
zacznij więcej jeść;) i trochę zdrowych tłuszczy;) np. tran;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgk
a okres masz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
tak mam okres , wszystko jest w porządku , jem juz normalnie ale zdrowo , a włosy wypadaja mimo to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te włosy co maj wypadnąc to wypadną a te co nie gotowe to nie wypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
złoty ale mi wypadają garsciami! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
złoty ja potrzebuje rady jak temu zapobic a nie mam ochoty na zarty , nie chce byc lysa ! jak ja łysa męża znajdę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie brakuje Ci witamin. Skrzyp na dłuższą metę Cię nie uratuje. Po pierwsze, moim zdaniem, powinnaś zrobić badania krwi, jeśli piłaś tylko wodę i wcinałaś sałatki, mogłaś przy okazji "dorobić się" anemii, a uwierz, to nic fajnego. Dodawaj do diety powoli chude mięso, poza tym powinnaś na pewno zażywać jakiś suplement, ja od jakiegoś czasu biorę te witaminki - http://www.hellhound.pl/vitamin-120tab-p-278.html - zawierają wszystko co kobiecie na diecie niezbędne, do tego jeśli masz smak na słodycze, zainwestuj w chrom, powinien zastopować apetyt i pomóc utrzymać wagę. No, a tak poza tym, gratuluję tak szybkiego spadku wagi, teraz tylko utrzymaj stan aktualny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbhfghgj
mądralla też tak miałam, po jakimś czasie przestaną wypadać;) chodź przyznam że nie będa juz tak gęste jak kiedyś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy. jeśli Ci wypadaj garściami to przyczyna jest w organizmie a dwa musisz znacznie poprawić krążenie masz na ciele brązowe pieprzyki? żółty nalot na języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku niedoborów pokarmowych spowodowanych niewłaściwą dietą może dojść do nadmiernego wypadania włosów. Oczywiście jest to proces odwracalny, po uzupełnieniu niedoborów wszystko wraca do normy. Niestety na poprawę trzeba poczekać nawet 2 do 3 miesięcy, wynika do z cyklu życia włosa. o tu masz wypowiedz dermatologa pani elzbiety szymanskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeheheh ja tez nie chce mieć zakol :o :D i już prawie nie mam!!!!!!!!!! odrastaj mi bardzo długo już ponad półtora roku i dalej rosną!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
złoty niebede z tobą gadac :O zawsze mialam wlosy jak piórka -dosłownie , dlatego boje się ze jak będą tak wypadac i wypadac to będę niemalże łusa :( miodowocynamonowo to może pujde zrobic badania krwi... nastraszyłas mnie troszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam straszyć. po prostu wiem, że nie do końca przemyślane diety mogą być wyniszczające dla organizmu. zrób badania, choćby tak na wszelki wypadek. i myśl o tym co jesz! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
ale przeciez sałatki sa zdrowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że są zdrowe, ale nie zaopatrują organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze! nie twierdzę, że bez mięsa nie da się żyć. oczywiście, że da się, ale dieta wegetariańska jest dość specyficzna i zwykle przygotowana tak, by to mięcho w jakiś sposób zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
czasem jadlam tez serki wiejskie :) i kilka razy śniezynke :) ale to teraz zaczeły wypadać jak juz przestalam się tak odchudzac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no efekty przychodzą dopiero po jakimś czasie... zrób badania, łykaj witaminy, racjonalnie się odżywiaj i za miesiąc/dwa będzie lepiej :) nie martw się, nie wyłysiejesz, skoro już się opamiętałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondralla
mam nadzieje :) zeby sie nie okazalo potem ze mam wiecej wlosów na nogach niz na głowie hihi lece na rolki , dzięki za pomoc ,papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotko
tez mam ten problem po zeszlorocznym odchudzaniu. schudlam 15 kg w ciagu 4 m-cy. po prostu malo jadlam. nie jadlam slodyczy tluszczy pieczywa. w wiekszosci owoce salete wode pieczywo chrupkie serki. kochalam sie i chcialam wygladac ladnie. rzeczywiscie dieta pomogla ale po kilku miesiacach wypadalymi wlosy. nie skojarzylam z dieta. robiulam badania u gina, endo i wszystko w normie. dopiero lek.dermat. wziela sie za mnie. od ponad roku ciagle zmieniam wcierki. biore leki na poprawe krazenia krwi aby pobudzic cebulki,bellergot na stres oraz capivit piekne wlosy. skrzypovity nie kazala mi brac. od rodzinnej biore laktomagb6. krew w normie. tylko jeszcze stres z tego powodu jest dokuczliwy. acha i lek.derm. dopisala mi jako zalecenie jesc mieso. codziennie lykam juz sama multivitamine. to tyle u mnie a u ciebie moze byc cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbow ,,,,,,,
mi tez wypadaja po schudnięciu - 15 kg w 4 miesiące. Dziwne bo wcześniej nie jadłam w ogóle witamin, warzyw a odchudzałam sie bardzo zdrowo i nadal zdrowo jem tzn. białko warzywa i owoce. Łykam skrzyp z pokrzywa i pije pokrzywe oraz łykam od roku Belissę a zaczęły mi wypadac ok. miesiąc temu. Podobno cynk tez na to wpływa, w czym jest cynk? poza orzechami bo jestem na nie uczulona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam biotebal - to lek, który zawiera biotynę i naprawdę działa świetnie na włosy. Hamuje wypadanie, ale też ogólnie poprawia ich stan. Wystarczy bać jedną tabletkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×