Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taka jedna kobitka

Z rozsądkiem do celu!! Szukam wytrwałych w swoich postanowieniach dziewczyn !!

Polecane posty

Zapraszam wszystkie chętne do wspólnego odchudzania ;) Mam nadzieję że ktoś się znajdzie bo razem raźniej ... Chce zastosować dietę 1000 kc :) Pare miesięcy temu schudłam juz 20kg ale do celu jeszcze brakuje mi kilka kg... Nie śpieszy mi się i chcę żeby moja dieta była bez efektu jojo :) Co do ćwiczeń to na początek będe robić brzuszki i jeździć na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wszystkie juz sa na swoich topikach:) ale nie martw sie, znajdziesz kogos:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przyłączę się z chęcią :).Mam do zrzucenie 7 kilo,ale opoooornie mi to idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ja stosuję dietę 1000 kcal już od dawna. Powoli chudnę, ale za to trwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przede wszystkim odstawiam słodycze-to moja zmora i wieczorne piwko z mężem :P.1000 kalorii jak najbardziej mi odpowiada,bo jak jem mniej to robię się nieprzyjemna dla otoczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja waga to 67kg/173 cm,chcę ważyć 60 kg :) Założycielko topiku-na Ciebie spada obowiązek zrobienia tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny mam nadzieję że razem nam się uda... Moja zmora to też słodycze i słodkie napoje... fast foody już odstawiłam dawno więc tym się nie martwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się udać!!!!Nie ma innej możliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost.............Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166..................63..............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......63..............55 Annah....................33..................173...................67..............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......63..............55 Annah....................33..................173........ ...........67..............60 yryska...................27..................168........ ...........68.............60 moge byc z wami tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalja
a ja mogę sie przyłaczyć?? Od wczoraj jestem na diecie max 1300kcal, słodyczy zero, alkohol w wekkendy;) Mamm166 wzrostu i waże 65:( marzy mi się 57:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yryska-ale ładnie schudłaś w ciągu dwóch tygodni-4 kilo :) super wynik :) a ćwiczyłaś też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cwiczycie ? ja chodze przynajmniej raz w tygodniu na fitness i raz na basen kupiłam tez hula hop ale jakos zapomnialam juz jak sie tym kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś robiłam 6weidera skakałam na skakance brzuszki i rowerek ... Teraz zaczęła się szkoła i zostane tylko przy brzuszkach i rowerku bo na nic innego nie mam sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:) ćwiczyć za b mi się nie chce, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......63..............55 Annah....................33..................173........ ...........67..............60 yryska...................27..................168........ ...........68.............60 Dalja.....................29..................166........ ...........65.............57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zacząć się ruszać, wiem, ale brak mi zacięcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec na dzisiaj jedzenia, stan 1100kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×