Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczelam diete ale nie znam sie Mglby ktos mi pomoc

Polecane posty

Gość gość

Hej jestem poczatkujaca dietowiczka. Pierwszy raz w zyciu chce zrzucic pare kg i brzuszek. Od wtorku jestem na swojej wymyslonej diecie i niewiem czy jest ok. Nie wiem co robie nie tak,niewiem co robie ok. Moglby ktos bardziej obracajacy sie w temacie mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka waga i wzrost? ile chcesz zrzucić? Opisz swoje dzienne menu i podaj kalorycznośc łączną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziekuje ci Kochana za uwage. Juz pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 wzrostu. Teraz waze 53-54kg. Jeszcze rok poltora roku temu nie przekraczalam 50kg. Tylko tak,pracuje w miejscu gdzie mam dostep do roznych produktow co konczylo sie podjadaniem czipsow,wafelkow itp, jadlam tez wieczorami. Nie patrzylam co,nie liczylam ile. Po prostu mialam ochote to jadlam. Moj jadlospis: Wtorek- salatka,( salata,jedno jajko,twarozek,szczypiorek,kukurydza,pol pomidora polane lyzka jogurtu naturalnego) dwa banany,soczek przecierowy a w miedzyczasie chrupnelam dwie surowe marchewki Sroda- trzy ktomki ciemnego chleba z serem i salata, miseczka zupy kalafiorowej, salatka jak wczesniej,gruszka i marchewka Dzisiaj- bulka grachamka z serem i salata a do pracy salatka i oczywiscie marchewka. Codziennie rano na czczo poje pol litra wody przegotowanej z cytryna,ostatni posilek ok 18 i zwykle jest to marchewka Czy cos mam zmienic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zgubic te 4kg chociaz no i zeby mi z brzucha zeszlo bo mam troszke jego. Co prawda nie czuje sie juz taka wzdeta jak wczesniej. Jeszcze biegam co drugi dzien bo 20-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policz sobie koniecznie jaką kaloryczność ma twoje menu dzienne. ale z tego co widzę niewielka, zbyt mała. Użyj kalkulatora i oblicz swoje PPM -podstawowa przemiana materii oraz CPM -całkowita przemiana materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz o czyms takim nie slyszalam. Jak to obliczyc??? Bede musiala poszukac w necie... A jeszcze mam pytanko. Ciagle czuje ssanie w zoladku,czasem zajadam marchewke. Tak dwie dziennie. Czy moge wiecej?? A czy male opakowanie mieszanki studenckiej nie zaszkodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz zaraz ide do pracy i juz nie zdaze sie zorientowac ale jak sie ma PPM do CPM? Wylicze i co dalej? Pierwszy raz mam do czynienia z tymi skrutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie odrzucilam calkowicie slodkosci. Cukru nie uzywam wogole i nigdy nie uzywalam do kawy czy cherbaty nigdy. Dodatkowo pije wode w dzien,napar z szalwi i miete no i rano wede z cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za rady. Teraz mnie nie bedzie ale wieczorem tu zajrze , dziekuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliczysz PPM i CPM a potem jak pisałam musisz obliczyć kaloryczność twoich dziennych posiłków. ale stawiam że będzie zbyt mała -patrząc po tym co jesz to widzę że drastycznie obcięlaś kcal a to nie jest dobre bo organizm dostając mniej niż potrzebuje wchodzi w tryb oszczędzania. Owszem możesz schudnąć ale kosztem mięśni a nie tłuszczu a nie o to chodzi. O PPM i cPM poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska291x
Ja przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i też na początku sceptycznie podchodziłam do wspomagania się tabletkami ale jak sama nie dawałam rady to wybrałam to co ludzie polecają! I nie żałuję bo odkąd go stosuję mój problem z podjadaniem między posiłkami się skończył ;) Teraz nie myślę ciągle o jedzeniu ! -10kg 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to kim jesteś. Każdy z nas jest inny i nie zawsze to co działa na wiekszość zadziała na poniektóre osoby. Jednak w tym wypadku wydaje mi się ze popełniasz kilka dość prostych błędów które jasno wyjaśnili mi dietoholicy.pl... Męczyłam się z moją wagą od dłużeszego czasu bo przez ponad 0,5 roku i nic... wazywałm 78kg... i miałam juz dosyć swojego wyglądu... na prawdę z dnia na dzien było ze mną coraz gorzej.. ale zaczęłam szukać i znalazłam włąsnie http://dietoholicy.pl ... to było jak zbawienie w pewnym momencie. Pierwszą radą jaką dostałam to była nie zgadniecie ciepła woda z cytryną ale niegazowana i bez cykru o poranku.. juz po pierwszym tygodniu czułąm się nie tylko o wiele lepiej ale straciłam 0,5 kg... potem dostałam kolejną radę od nich i moja waga zaczęła szybkować w dół. Nie będe tu podawała tego co mi przekazali z szacunku dla nich którzy na prawde sie namęczyli aby wszystkie przepisy sprawdzić w praktyce... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×