Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anderson69

ZACZYNAM DZISIAJ DIETE STILLMANA - 25.05.2008

Polecane posty

Gość Anderson69

Zaczynam dzisiaj diete Stillmana i jestem ciekawa efektow po tygodniu. Moja waga startowa 65 kg, wzrost 163 cm ( wiek 37). Czy ktos z Pan (po 30tce) stosowal te diete? Po Stillmanie chce powoli zaczac dodawac warzywa, czyli na sniadanie oprocz np.pieczeni lub wedliny z kurczaka, dodac jakies warzywa...ale to dopiero za 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na czym ta dieta
polega???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anderson69
Przez tydzień je się samo chude mięso (kurczaka, cielęcinę, wolowine itp.) Trzeba pić dużo niegazowanej wody mineralnej lub nie słodzonej zielonej herbaty (ok.3l). Przykładowy jadłospis: po przebudzeniu: szklanka wody śniadanie: pieczona cielęcina na zimno, posypana dużą ilością ziół, szklanka zielonej herbaty obiad: kurczak pieczony lub wędzony, szklanka zielonej herbaty kolacja: żołądki drobiowe gotowane, szklanka zielonej herbaty To dieta dla ludzi zdrowych. W tym czasie trzeba przyjmować witaminy B i C oraz potas, lecz nie brać żelaza, bo w mięsie jest go dużo. Po tygodniu zamierzam wprowadzać warzywa. Zamierzam pić kawe, herbate czerwona i zielona bez cukru oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_taka_tlusta
hELLO ;) Ja poczytalam pare artykulow o owej diecie i powiem ze przemawia do mnie ;D A szczegolnie to 7 kg w tydzien ;p chociaz wiem ze to pewnie mit! Ale ogolnie widzialam sporo pozytywnych opinii dotyczacych diety wysokobialkowej i..przylaczam sie od jutra bo dzis sklepy zamkniete a miecha w domu nie mam :(..pozniej przejde na ketogeniczna gdzie dopuszcza sie 30g wegli dziennie..tylko nie mam pomyslu co zrobic pozniej zeby nie bylo jojo...masz moze jakis pomysl?! Pozdrawiam Cie i mam nadzieje ze przyjmiesz mnie pod swe skrzydla :) P.S.Mam 170cm i dzis rano wazylam 68 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsem
to jest chyba dieta podobna do francuskie diety proteinowej,wlasnie tez w poniedzialek ja zaczynam ,nawet myslalam ze to to samo ale autor ksiazki o tej dieice nazywa ją protal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_taka_tlusta
hmmm..w takim razie jezeli zaczynasz od jutra to czy masz cos przeciwko pisaniu nawzajem o efektach??Wydaje mi sie ze tak bedzie nam razniej :) Ja mam dodatkowy problem a mianowicie..jest juz cieplo, prawda? A ja wprost nie moge powstrzymac sie od jedzenia lodow (glownie wodnych) a to sa same weglowodany!! Ale dam rade ;) Poza tym chodze do liceum i w naszym bufecie wszystko kusi..no i kolezanki tez kusza (chodz na drozdzowke, loda itp..) ale jak sobie pomysle ze ta dieta w polaczenia z aktywnoscia fizyczna przyniesie mi edekty jakich oczekuje tj ok 62/60 kg wagi to jestem w stanie gory przenosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsem
nie ma sprawy,bede pisac ;) tylko ze ja mam do zrzucenia duzo wiecej niż ty,ale wlasnie takie 62 kilo by mnie zadowolilo :)dluga droga do tego,ale uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsem
ja w tym roku jakos nie mam apetytu na lody :)ale za to boje sie co bedzie jak juz truskawki beda,bo w tej diecie nie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_taka_tlusta
a jakie masz wymiary moja droga?? Mam propozycje: zaczernijmy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsem
w biodrach 105,w brzuchu 86,wagi nie mam :P tak po 15 cm z obwodow by sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy rade!! Musimy byc twarde kobitki :) Tylko ze jak juz schudniemy to polowa sukcesu bo trzeba bronic sie przed JOJO...ale mysle ze powolutku damy rade ;) Trzymaj sie :) ide na F1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do diety dolaczam cwiczenia \"6 Weidera\" na brzuch. Jak na razie diete znosze OK, nie ciagnie mnie do wegli typu chleb, warzywa czy owoce.Tez zastanawiam sie jak pozniej nie dostac efekty jojo. Dodawac powoli pozniej warzywa, po 2 tygodniach kromke lub dwie ciemnego pieczywo i owoce. Na kolacje planuje piers z kurczaka. Nie dodaje soli, ale dodaje niektore przyprawy jak suszony czosnek, curry (do kurczaka), majeranek, pieprz cayenne, koperek suszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz sie mobilizuje psychicznie bo to tez jest wazne :) Mam nadzieje ze nie wymiekne po 3 dniach...ale razem damy rade, nie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po kolacji...kawalki piersi kurczaka przyprawione curry, imbirem usmazone na oleju kokosowym (najzdrowszy olej, ktory kupuje w sklepie ze zdrowa zywnoscia)...pychota. Olej kokosowy dodaje niesamowity aromat kurczakowi. Lubie ta diete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam diete Stillmana - jakies 4 lata temu, ale nie jadłam żadnych żoładków drobiowych. Schudlam przez 7 dni prawie 8 kg. Powoli wracałam do normalnej diety =bez efektu jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili11 mozesz napisac w skrocie (nie chce Cie meczyc ;) ) jak wygladal Twoj dzien tj jak jadlas i czy cwiczylas? Aaa no i wymiary wraz z waga wyjsciowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej mysle o diecie southbeach.czy moze ktos stosował?? nieprzepadam za miesem,ale tez niejestem wegetarianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nauczylam mama jesc gotowana rybe ,myslalam ze zwymiotuje,ale jak sprobowalam pierwszy raz to pochlonelam cala.smakuje dokladnie tak samo jak taka smaona w panierce a o wiele mniej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia_taka_tlusta
Hello :) Dzis pierwszy dzien na stillmanie ;D Bylo napisane ze je sie bez ograniczen wiec wyrzutow miec nie bede..a dzis bylam naaaprawde glodna ;p Zjadlam ok 5 kabanoskow drobiowych, 350 g miesa gotowanego z kurczaka, 3 kawalki smazonego morszczuka z przyprawami i...czuje sie genialnie :D Lekki bol glowy ale to przez cisnienie ;/ A jak Wam idzie kobitki?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakiejs konkretnej diety nie mam ale od dzis zrezygnowalam z słodyczy,chleba,masła,ziemniakow,piwa itp.dzizjadlam babana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam banana na sniadanie na obiad pol pomidora 1 jajko i rzodkiewke na kolacje olanuje jogurt naturalny z otrebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Ja pomyliłam pisząc o efektach - 4 lata temu schudłam ponad 10 kg, te prawie 7 to w tym roku w marcu. Radzę uważać na kiełbasy a nawet szynki - w wilu gatunkach dodawane są jakieś proteiny sodowe i to w dużych ilościach, więc to żadna dieta Stlillmana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam literki powinno być:proteiny sojowe - sorki:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) 2 dzien mija sobie powoli a ja zjadlam dzis miseczke malenka (w sumie garstka by z tego wyszla) mieska jakiegos z boczkiem, przed chwilka udko i kawalek piersi kurczaka (gotowane) a nad kolacja sie zastanowie ;) Juz jutro 3 doba czyli zacznie sie ketoza i MAM NADZIEJE gubienie kiloskow ;p musze wlaczyc ruch bo ostatnio mam lenia ;) Ale pogoda tez niezbyt piekna...pozrdawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...tak sobie mysle ze wykorzystam sposob kogos innego (wyczytalam gdzies na kafe chyba) ze po 10 dniach z miestem zrobie sobie dzien z weglami bez ograniczen a potem od nowa, tyle ze z dieta ketagoniczna tj ogranicze wegle do 20 g na dobe...po tygodniu zwieksze o 5g...i tak az moja waga zostanie w miejscu ;p Przeciez nie schudne nie wiadomo ile?! Mazy mi sie na poczatek 60 kg...jak bedzie mniej to jeszcze lepiej :) Wlasnie gotuje rybke na jutro :) Ile kosztuja te paseczki pokazujace ketoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×