Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cmcmc

ZACZYNAM SIE ODCHUDZAC CHCE SCHUDNAC 7KILO

Polecane posty

Gość cmcmc

czy jedzac w taki sposob przykladowo: sn-musli z mlekiem obiad-duzy jogurt z jablkiem kolacja-jogurt w jakim czasie mozna zrzucic te 7kilo??? aze 60kilo i mam 160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tygodniu..
...bedziesz z obrzydzeniem patrzec na jogurty;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooodnoszzzze
ale chce sprobowac dlatego pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie jest przykro
za malo... wiesz ze trzeba jesc malo ale czesto zeby przyspieszyc metabolizm??? mowi ci to osoba ktora schudła 15 kg i trzyma ta wage... nie mozesz cały dzien jechac na 3 jogurtach jablku i musli.... śniadanie zjedz sam obiadem podziel sie z przyjacielem kolacje oddaj wrogowi a pomiędzy zjedz jeszczxe jakies woce albo jogurt zapomnij o słodyczach, słodkich napojach, fast foodach, pij duzo wody, ćwicz (polecam basen) zadnych tłustych potraw... ale nie chodz glodna bo głod powoduje namnażanie sie komorek tluszczowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM Z TOBA TEZ BEDE TAK JAD
LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkakg
schudniesz jesli oczywiscie dotrwasz przez 5 dni pewnie ze 3-4 kg, tez tak sie kiedys odzywialam, tyle, ze pozniej przeszlam na racjonalna diete + spporo cwiczen ... schudlam 15 kg w przeciagu roku!!! w ktorym byly i wzloty i upadki, ale najracjonalnie by bylo gdybys schudla te 7 kg w miesiac lub 1,5 :) takze dietka 800 kcal + cwiczenia i tyle :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam skuteczność monotematycznych diet ale takich co dostarczają minimum 1000 - 1200 kalorii dobre sa na rozruch, organizm przywyczaja się do małych ilości i że nie dostanie tego czego chce:D że ma zjeść to, co dostanie i żadnych kaprysów ja wytrzymałam na diecie monotematycznej 3 tygodnie i teraz mogę zjeść minimalne ilości ulubionych potraw i mi to wystarcza jestem zdziwiona, bo myślałam, że jak zacznę jeść normalnie to rzuce się ze zdwojoną siłą, ale tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanie musli jest OK, białkowa kolacja też OK, z tym że to mało urozmaicone. zamiast jogurtu na kolację radze czasem zjesc np. ugotowane jajko. Na obiad jogurt to nieco przegięcie. Radzę zjeść talerz zupki warzywnej bez zasmażki i śmietany lub kawałek ugotowanego mięska z jakimś warzywem. Nie jest to wcale bardziej kaloryczne, a przynajmniej bardziej wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze pilam wode z 6 litrow na dzien i duzo mi pomogla ale tylko jesli chodzi o brzuch a biodra i tak staly w miejscu.Teraz zaczelam diete ktora zostala wyprobowana przez moja szwagierke .Ona przeczytala cala ksiazke o odzywianiu o tym jak schudnac a przede wszystkim jak zmienic swoj styl odzywiania juz na cale zycie.Powiem wam ze bomba.Nie widzialam jej miesiac bylam wyjechana, jak przyjechalam malo nie zemdlalam,ona zawsze byla przy sobie miala brzuch po urodzeniu 2 dzieci i biodra dosc wydatne.Teraz wazy 49 kg wyglada jak dziewczynka normalny szok w biodrach to chyba ze 105 zjechala do 9o normalnie laseczka!!!!!W tej diecie nie chodzi o kalorie najwazniejsze jest trawienie poszczegolnych produktow.Zaczela od tego ze do 12 jadla same owoce swierze nie zadne z puszek i nie suszone.Nie wolno tych owocow mieszac z niczym innym.Tylko owoce.Nie mozna tez ani godz przed ani godz po zjedzeniu tych owocow-pic.Mozna zjesc ich tyle na ile ma sie ochote.Po godzinie mozna zjesc kolejny posilek-warzywa.Najlepiej surowe albo gotowane.Warzywa mozna lączyc na rozne sposoby-salatki itp.Po wazrywach od momentu zakonczenia jedzenia po nastepny posilek mozna siegnac po 2 godzinach.Moga to byc dalej warzywa.Mozna tez do warzyw dodac ser feta lub jakies sosyzrobic samemu czosnkowy koperkowy itp.Mozna jesc do 20.trzeba pamietac ze po owocach przerwa wynosi godzine a po warzywach dwie godz.Jesli warzywa z dodatkami to juz 8 godz przerwy.Wiec jesli mam ochote zjesc kurczaka to po nim musze miec 8 godz przerwy.Czyli mozna jesc wszystko na co ma sie ochote ciasto lody, kurczaki chleb ryby....doslownie wszystko...na co mam ochote...ale tylko raz dziennie mozna pozwolic sobie na tak zwane szkodliwe rzeczy, czyli te ciezkostrawne.Jesli mam ochote na ciasto zjem nawet trzy duze kawalki anizeli kawalek ciasta i kawalek chlebalub makaronu.Na cos trzeba sie zdecydowac.Czyli po wieczornym szalenstwie 8 godz przerwy to pasuje bo akurat jest noc.Najwazniejsza zmiana juz to te owoce na sniadanie to juz polowa sukcesu.Duzo wytrwalosci , szwagierka scisle trzymala sie zasad i udalo jej sie przez 6 tyg zrzucic 10 kg(w 4 tygodnie waga prawie stala w miejscu a potem przez dwa tyg zaczela spadac)Wazne jest to ze ta wage nadal utrzymuje nie ma efektu jojo, to jest zmiana stylu odzywiania na cale zycie, krotkotrwale diety pozwalaja zgubic duzo a potem szybko jest efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmcmc
czyli gdzies w miesiac strace te 7kilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystalam po czesci z tej diety bo wcale nie lubie byc na diecie.Zaczelam od 19 stycznia czyli dwa tyg temu, szwagierka namowila mnie ze od dzis koniecznie cwiczymy i malo jemy.Od dwoch tyg biegalam z nia lub bardzo szybko chodzilam do ok 5 km nie jadlysmy sniadan albo owoce na sniadanie-obiad to zawsze byly warzywa, nieraz bylo mi slabo to do warzyw dodawalam ser feta lub miesko a kolacja nieraz byla w postaci chleba chrupkiego a nieraz nie bylo jej wcale ale za to wypijalam wode moze z 3 kufle od piwka ;).Codziennie przez te dwa tyg cwiczylysmy po pol godz na tylek na biodra na nogi na brzuch wszystkiego po 50 razy spokojnie bez pospiechu.Teraz biegam w domu hihi bo szwagierka wyjechala za granice i biegam od pokoju do pokoju.Mieszkam sama wiec nikt mnie nie widzi heh.W ciagu tych dwu tyg schudlam ponad 5 kg.W pasie odeszlo mi 8 cm a biodrach 4 cm a boczki znikaja powoli bo z 77 zjechaly do 72 wiec jest juz ok.Diete mojej szwagierki wyzej podana stosuje z 4 razy w tyg reszte wg mojego ciala.czuje ze brakuje mi bialka to jem ale w malych ilosciach.Za 12 dni przyjezdza moj mąż, mam nadzieje ze zauwazy zmiany.Jak wyjezdzal wazylam 55 kg dzis rano waga pokazala 49 kg.On nic nie wie o diecie to niespodzainka.Najgorzej jak wcale nie zauwazy hihii:)Trzymam diete caly czas bo chce dojsc do 47 kg.Wazylam juz tyle kiedys jak pracowalam i czulam sie w tej wadze swietnie wiec duzo mi nie zostalo.Ale kochane ruch daje efekty.Jeszcze dwa tyg temu mialam cellulit na bruchu i wszedzie a teraz jak cwicze i biegam czy skacze czy tancze byle z godzine to robic-widac efekty.brzuch jedrniejszy pupa ksztaltna anogi hmmm w koncu fajne miesnie sie rysuja .Pozdrawiam Kobietki i trzymam za Was kciuki uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tuńczyka
w sosie własnym mało kcal a dużo białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli na sniadanie owoc na obi
ad warzywa a na kolacje znowu warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje jakis grzeszek ;) czyli cos tuczacego ale jesli ciasto to tylko ciasto nawet wiele kawalkow jesli chleb to chleb jesli kebab to kebab a nie ze do tego tez piwo.Chodzi o to ze po tuczacych rzeczach musi byc 8 godz przerwy do nastepnego posilku wiec najlkepiej jesli to noc bo spisz.Ona nie miala nic do stracenia jej mąż wyjechal za granice byla sama i wcale nie myslala ze schudnie poprostu przeczytala ta ksiazke i sprobowala.Po 4 tygodniach zaczela tracic na wadze bala sie ze to za szybko ze 10 kg w dwa tyg to bedzie efekt jojo ale gdy juz osiagnela rozmiar 36 teraz sie pilnuje nie przestrzega juz regorystycznie tej diety pozwala sobie na grzeszki np po poludniu nie ma efektu jojo z czego to jest dla niej zajwazniejsze jesli widzi ze przesadzila na drugi dzien znowu zamiast siadania zje owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie musza byc 3 posilki dziennie.Zaczynasz np rano owoce po owocach musi byc godzina przerwy, wiec za godzine mozesz zjesc znowu owoce.Potem po godzinie jesz warzywa.Po warzywach mozesz zjesc nastepne warzywa po 2 godzinach mozesz do warzyw dodac troche mieska lub ser feta po 2 godz znowu mozesz zjesc warzywa lub jesli chcesz to cos ulubionego co jest tuczace ale wtedy juz 8 godz przerwy miedzy nastepnym posilkiem wiec lepiej jak to jest wieczor bo idziesz spac i 8 godz mija.Ja nie staosuje tej diety dokladnie bo np nie jem snaidan bo nie lubie.Ale za to dodalam cwiczenia i bieg i schudlam juz 5 kg w dwa tygodnie.Jesli jem rzeczy zakazane to wieczorem i tez wybieram np tylko chleb lub tylko makaron.Szwagierka potrafila zjesc litr lodow od razu bo uwielbia lub duzpo ciasta ale potem bylo obowoazkowo 8 godz przerwy.Wiem ze trudne zaczac diete bo wiadomo ja na slowo dieta widze jojo itp ale odkad widze szwagierke przed oczami jaka jest szczesliwa jak wyglada jak sie czuje to az chce wierzyc w to ze to pomaga.Wiele osob kolezanek jej widzac jej efekt wzielo od niej ta diete i tez ja stosuje bo to az niemozliwe znajac kogos od wielu lat przy kosci zeby schudl do rozmiaru 36 nawet biodra gdzie calkiem sylwetka sie zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela34
ja tez zaczynam sie odchudzac i mam nadzieje ze wyjdzie. osoba wczesniej mysle ze polecila dobra i skuteczna diete. wszystko zaczynam od jutra. chce osiagnac wage 46kg. chcialabym zeby sie udalo. poczekamy zobaczymy;) wszystkim zycze milego odchudzania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kookaaaiiii
wyliczyłam że schudniesz tyle w 54 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie mam ten sam wzrost i ta samą wagę. I startuje z dietką od jutra. Jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdx
skavsta1 piszesz o diecie Diamondów? bo zasady wydają mi się podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka
JA tez sie odchudzam ;) Aktualnie na diecie Dukana. Chce tez zauwazyc ze nie nabralam wstretu do nabialu jogurtów serów maslanki itp. a wrecz je jeszcze bardziej polubiłam :) życzę powodzonka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukan nie jest zły, ale nie każdy może korzystać z tej diety. Ja się zastanawiam na dietą dr Bradadyna - http://www.primaveraspa.pl/odchudzanie.html W ogóle wydaje mi się, że dobrze jest wybierać takie programy pod okiem specjalisty, który będzie kontrolował później rezultaty i nasze poczynania by cały proces odchudzania przebiegał bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeptem do mnie mów
Nie jestem zwolennikiem jakiś tam drastycznych diet. Uważam, że trzeba się mądrze i powoli odchudzać i to pod okiem osoby, która coś o tym wie. Sama zauważyłam ostatnio u siebie lekki przyrost wagi i zastanawiam się czy nie zapisać się na bezpłatny kurs odchudzania na bhclub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pejek
Ja od 2 tygodni jestem na diecie, tzn jestem normalnie ale z diety wykluczylam chipsy, slodyczy, na talerzu tez mniejsze porcje jedzenia ale bez przesady, jem nie pozniej niz o 7 ostatni posilek, potem jak jestem glodna to jablko/marchewka. Ale oprocz tego w ciagu tych 2 tygodni bylam na silowni 6 razy na orbitreku przez 30 min (nigdy tak sie nie pocilam) i 1 raz na godzinnch zajeciach z latin dance. Moja waga z 68,5kg poki co spadla do 66,1 wiec jest git, chce dobic do 62-63 kg i te wage utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, szybkie diety to murowany efekt jojo. Wydaje mi się, że lepiej zdecydowanie skorzystać z jakiegoś całościowego leczenia - sport dieta ustalona przez dietetyka, zabiegi wyszczuplające. Jak to jest w przypadku np. wakacji odchudzających. Poczytajcie sobie na stronie primavera spa, jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
pomocy mam glebokie rozstepy, bardzo. na piersi, na brzuchu, ogolnie jestem oblesna. cale moje cialo jest oblesne, nawet, za przeproszeniem, nie mam ladnych warg sromowych. nikt mnie nie pokocha. utylam od depresji bardzo duzo, bardzo szybko nie moge na siebie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhytjhyft
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Polecam szczególnie tą z boldo, fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Tu macie odchudzający skład Yerby: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufdiylfghjkn
Ja schudłam dzięki Yerba Mate ( i chudnę dalej;) ). Polecam szczególnie tą z dodatkiem ziół, fajnie działa na trawienie i dzięki temu brzuszek robi się płaski;) Yerba pomogła mi w walce z kompulsywnym jedzeniem i podjadaniem ;) W zasadzie pozbyłam się obu problemów, jem regularnie, między posiłkami popijam Yerbę, żeby dostarczyć energii, witamin. Super rzecz, Yerba sprawia, że jedzenia już nas tak nie interesuje jak wcześniej ;) No i do tego mnóstwo witamin! To jedyna rzecz, jaką moge polecić jako wspomagacz odchudzania (wszelkie tabletki, diety cud, herbatki i toniki oczyszczające za mną-szkoda kasy). A Yerba jest tania i wydajna ;) Paczka 500g już za 15 zł ;) Jak jeszcze ktoś porzuci kawę na rzecz Yerby, to w zasadzie wyjdzie mu taniej w miesiecznych wydatkach ;) Tu macie odchudzający skład Yerby: http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jest to co piszecie. Najgorsze co możecie zrobić to jeść przez kilka tygodni same jogurty. Wasz organizm zacznie odkładać każdy tłuszcz żeby miał jak funkcjonować i nie będziecie chudnąć. Poza tym wyrządzicie tylko krzywdę organizmowi, skonczycie diete, zaczniecie jesc normalnie i natychmiast nastapi efekt jojo i znowu przytyjecie. Lepiej zacznijcie jeść zdrowo,uprawiać sport dużo się ruszać i może pomyślcie o jakichś zabiegach wyszczuplających? Jak np. Accent XL. To sa zbiegi totalnie nieinwazyjne i przepropowadzane pod okiem specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×