Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evva 30

zamiast cwiczen codzienny spacer?

Polecane posty

Gość evva 30

czy moge cwiczenia zastapic codziennym spacerem (min 30 minut)? czy stosujac diete 1300kcal i spacerujac mozna schudnac? mam 160cm i 58 kg:( 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak kafe to nałóg
Ale 30 minut to żaden wysiłek.Lepiej biegajjjjjjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch na świeżym powietrzu
to jedno a ćwiczenia to drugie .Samo powietrze odchudza ,ale nie liczyłabym na efekt po poł godz.spacerze .Ja też nienawidzę ćwiczyć właśnie zlazłam z orbit reku po 30 minutach później pojede około 4 km . na spacer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
jak biegam to strasznie szybko sie mecze:( i wogole chyba cos z cisnieniam mam bo zaraz robie sie normalnie bordowa na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie pieska
to na pewno schudniesz ja chodze z moim 4 razy dziennie po 30 min i jem co chce i ile chce i przez jakies 7 misiecy schudlam 8 kilo i teraz przy 160cm waze 49kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli już to
szybki marsz albo nordic walking bo zwykly spacer niewiele da. Poza tym to ci pomoże tylko na nogi a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
a powiedzmy taki szybszy marsz i dluzszy niz 30 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
od dwóch tygodni 2 razy dziennie pokonuję trasę dom - przystanek autobusowy szybkim marszem (0,5h w jedną stronę) ... schudłam 2 kg :) ... to jedyny pożytek z faktu, że rozbiłam swój samochód :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
no wlasnie , co z reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już od wielu
lat dużo chodzę pieszo, dzieki temu nogi mam ładnie umięśnione ale na brzuch i resztę trzeba ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
monia a czy stosowalas jakas diete? czy tak samo z siebie tyle schudlas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już od wielu
a na brzuch to a6W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
nigdy nie stosowałam żadnej diety ... mam 168 cm wzrotu i ważę 60 kg ... jestem mięsożerna i uwielbiam słodycze (ale rzadko je kupuję, bo bym się nie uniosła) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
dzieki dziewczyny:) a przez taki marsz mozna sobie kondycje poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki codziennie chodzilam piechota na przystanek, ktory byl jakies 10 minut marszu od domu to trzymalam linie, jednak na ostatnim semetrze studiow mialam zajecia tymlko raz na tydzien i z tego lenistwa troche mi sie utylo. musialam dodac inne cwiczenia. sam spacer duzo daje, szybki marsz tez ale ... przy bieganiu kondycja poprawia sie szybciutko. ùysle, ze po miesiacu moze byc juz dobrze. wiadomo, ze na poczatku szybko sie czlowiek meczy. nikt sie nie urodzil z kondycja maratonczyka, na to trzeba zapracowac. nawet szczupli musza zaparacowac na kondycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
jasne, że poprawisz kondycję ! spróbuj a sama się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
ok. zaczne od marszu a po jakims czasie moze sprobuje biegac. tak bardzo chcialabym miec w miare dobra kondycje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomyja
evva30--->sprobuj tak: 2 minuty marszu, minuta biegu, znow 2 minuty marszu, 1 minuta biegu. Zacznij od 15 minut. Z czasem wydluzaj sesje. Po czasie, jak juz troszke nabierzesz kondycji biegaj 1,5 minuty. Potem mozesz maszerowac minute, a biegac 2. Stopniowo do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfvc rtwTRE
spacer spacerowi nierowny :) w czasie szybkiego marszu mozna spalic prawie tyle samo co w czasie biegu. ale nie ma to nic wspolnego ze spacerowaniem. musi to byc intensywny krok, najlepiej zdecydowac sie na nordic walking. ale lepiej ruszyc tylek nawet na krotki spacerek niz siedziec na kanapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolomyja: ja bym tak nie umiala na przemian. Jestem w stanie biec ponad godzine w wolnym tempie, ale jesli zaczne isc, jest po ptokach, bo potem zwyczajnie nogi odmawiaja posluszenstwa. I kolejny bieg jest juz trudniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomyja
ja mowie z doswiadczenia, kiedy bieglam odliczalam kiedy znow bede mogla maszerowac i to mnie motywowalo:) a evva30 mowi,ze meczy sie jak biegnie, wiec to mogloby byc wyjscie. Moze 3 min marszu 1 biegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z doswiadczenia. Marszobiegi byly dla mnie duzo trudniejsze. Ale evva oczywiscie powinna patrzec co sie u niej sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowanie
jest najlepszym ćwiczeniem, dlatego nord walikng jest taki niezastąpiony. Wydaje mi się , że jeśli zwiększysz długość spaceru do co najmniej godziny, osiągniesz efekty. Spacerując dotleniasz organizm i ćwiczysz wszystkie mięśnie, nie musisz biegać, trzeba wybrać taką formę ruchu , która Ci pasuje. Możesz przecież jak będzie cieplej wsiąść na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evva 30
hej:) dzisiaj skonczylo sie tylko na powrocie z pracy do domu na nozkach (wlasnie jakies 30 minut) i na porzadkach z tancami:) puscilam sobie jakas taneczna plyte i zaczelam sprzatac cale mieszkanie a przy okazji od czasu do czasu troszke sobie potanczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×