Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TwojLekarz

Zdrowa i skuteczna dieta na lato

Polecane posty

Gość gość
Spam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków jakie są dostępne na odchudzanie w chwili obecnej. Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące i w tym czasie pozbyłam się 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska5577
mi też udało się znaleźć naturalny środek odchudzający. Biorę amlan forte od vital progres i jest na prawdę skuteczny, nie dość, że w przeciągu dwóch miesięcy schudłam 8 kilo to jeszcze poprawiła się kondycja moich włosów, jestem mile zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o suplementy, to mi najlepiej się sprawdza african mango z vital progres, połączony z ćwiczeniami i zdrową dietą jest na prawdę skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam od nich mango, kończę już kurację. Bardzo się cieszę, że odważyłam się na zakup ich produktu. Mój wynik to 11 kg jak dla mnie super, prawdę mówiąc nie liczyłam, że wgl schudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i bzdury, ale jak Wy mi w dietomacie ułożyliście kiedyś dietę, to musiałabym pół dna codziennie przy garach stać. Realne jak ktoś nie ma rodziny. Podałam swoje "wymagania" i nic z tego nie zostało uwzględnione. Wmawiało mi się, że muszę wieczorem, po przyjściu z pracy jeść dwa posiłki - nawet jeśli wracam o 19. Po prostu super, wracam z pracy o godz. 19 i rzucam sie do gotowania, a dzicko to chyba tylko przet TV posadzić i niech sobie samo będzie ...... I także prosiłam o dietę, w której posiłki będą się powtarzać, zebym nie musiała codziennie na każdy posiłek robić coś innego - a zaproponowano mi zupełnie przeciwnie z moją prośbą - np. do śniadania 3 rzodkiewki (a resztę pęczku do wyrzucenia, bo potem się rzodkiewki nie powtarzają przez kilka dni). I jeszcze mi się wmawialo, że tak ma być i że dla chcącego nic trudnego - owszem, ale życie nie moży byc podporządkowane tylko diecie. Państwa dieta była bardzo zniechęcająca, kompletnie nie dopasowana do mojego trybu życia (a miała byc zindywidualizowana). Więc uważam, że to był bardzo nietrafiony pomysł, aby się do Was zgłosić. A teraz widzę, że się wtryniacie prawie w każdy temat .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkka2
Jest troche skutecznych suplementów, ja niestety podejmuje beznadziejne decyzje w zakupach ostatnimi czasy. Kupiłam sobie Calominal i z nadzieją rozpoczęłam odchudzanie. Niestety, pomimo dobrej diety po tym suplemencie tak mnie bolał brzuch, że musiałam go odstawić po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposóbów wspomagania odchudzania jest Slimunox, ja długo nie mogłam schudnąć, aż do czasu gdy zastosowałam te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Griszkowska
Dieta musi być mądrze stosowana. Ta dieta została stworzona przez dietetyków, jest zrównoważona, zawiera przepisy na dania, podane są również zamienniki na produkty alergenne i jest rozpisana na 7 dni. Dodatkowo dieta uzupełniona jest o ćwiczenia opracowane przez trenerów personalnych, dostosowane są do różnych poziomów aktywności. Ponadto do każdego ćwiczenia jest podana instrukcja. Dietę znajdziesz tutaj: dieta-lux.pl/45994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poradnik z tej strony http://dieta-lux.pl/46091 .Udało mi sie realnie zejść 6,4 kg w ciągu 12 dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam 10 kilo w trzy miesiace w miare zdrowo jedzac, plus silownia dwa trzy razy w tygodniu. Unikalam cukr*****leb ciemny, owsianka na sniadanie, napoje to woda bez zbędnych specyfików i nie podjadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Foreverslim to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox są pierwszymi tabletkami jakie stosowałam.Według mnie naprawdę warto się wspomagać tabletkami.Każdy wybiera swoja .Ja za pierwszym razem dobrze trafiłam i bardzo się z tego cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pomogły tabletki z tej strony: 

schudnijmyteraz.wordpress.com 

i udało mi się schudnąć 20 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×