Odpowiedz na ten temat

ZDROWA i SKUTECZNA DIETA.

• siłaczpapaj 2016.08.24 [15:40]
    Jeśli chodzi o zdrową i skuteczną dietę to polecam zapoznanie się z tym artykułem: http://solidnilekarze.pl/zdrowa-dieta-a-cwicz enia/ Znajdziecie tutaj przydatne informacje jak powinna wyglądać zdrowa dieta i jak wspomóc odchudzanie.
  • Alexandra1989 2016.08.25 [14:08]
    Jak można twierdzić, że schudnięcie 12 kg w miesiąc jest zdrowe i nie odczujemy efektu jo-jo. Oczywiście, że odczujemy! Samo schudnięcie nie jest mega wyczynem przy odrobinie silnej woli, wyczynem jest utrzymanie tego. Zacznij jeść więcej zdrowych rzeczy, chudnąć mniej, ale na dłużej, bo chyba taki jest cel prawda? Takimi przekąskami może być np:
    -garść orzechów
    -trochę suszonych owoców
    -warzywa i owoce, chociaż te drugie w ograniczonych ilościach, bo niestety zawierają sporo cukru
    -jakaś owsianka albo musli, swoją drogą polecam stronkę: mojemusli.pl gdzie bez wysiłku możesz ułożyć sobie co chcesz, a oni ci zrobią i przywiozą do domu
    -jogurty natoralne czy kefiry
    To takie naturalne zdrowe "zapychacze", a dzięki temu zachowasz piękną figurę na co dzień!
  • gość 2016.09.12 [14:49]
    Zdrowa dieta powinna uwzględniać Twój bilans kaloryczny, stan zdrowia, preferencje kulinarne i wiele innych rzeczy. Żadna dieta z gazety Ci tego nie gwarantuje. Ja po konsultacjach zwww.dietaeco.pl dostałam diete dopasowaną do moich potrzeb i w 3 miesiące schudłam 9 kg nie głodząc się i nie rujnując sobie zdrowia.
  • MMartha 2016.09.12 [14:57]
    przede wszystkim nie pozwalac organizmowi odkladac pokarmu,jesc normalnie regularnieusmiech.gif jezeli spozywamy pokarm o roznych porach dnia organizm nie przyzwyczaja sie do zmian i czekajac na nastepne pozywienie odklada " ze strachu przed glodem" pokarm i tluszczsmutas.gif
    Co czyni czlowieka szczesliwym?:=)))
  • martta49 2016.12.05 [21:35]
    Jeśli szukacie niezłej zdrowej diety to osobiście polecam http://leczsiezdrowo.pl/poradniki.html świetnej jakości portal na którym wyczytacie różnego rodzaju wskazówki na temat zdrowej diety, jak ją stosować, co sobie odmówić, gdzie i jak trenować. Świetnej jakości porady opisują na tym blogu, fajnie to wszystko się czyta !
  • realistkkaa 2016.12.05 [23:10]
    Dziewczyny nie oszukujmy się, na poczatku ciężko jest trzymać się jakiejkolwiek diety, bo nie mamy czasu na przygotowanie posiłku, trudno nam zmienić nawyki etc. Dlatego według mnie całkiem dobrym rozwiązaniem jest IQgreen, zdecydowanie pomaga w uregulowaniu przemiany materii. Ale wiadomo trzeba też się ograniczyć z jedzeniem i w miarę dużo się ruszać usmiech.gif
  • gość 2016.12.07 [16:29]
    Ja jesli mam być szczera to też poleciłabym bardziej urozmaicać swoją dietę. Polecam jedzenie zup. Teraz zmieniłam kostki rosołowe, na bulion warzywny ( znalazłam taki Krakusa w butelce). Jem dużo owoców, warzyw. I to naprawdę jest to co polecam.
  • Majka785566 2016.12.23 [20:54]
    A ja poleciłabym czytać etykiety i dobrze rozpoznawać co się je. To jest klucz. Myślę, że nie ma co kombinować. Najlepiej wejść na http://znakowaniezywnosci.org.pl/ i zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje. Proste usmiech.gif
  • Angelika789 2016.12.23 [21:57]
    Ja jestem na diecie Sandruni, schudłam już 10 kg. Zmieniłam swoje odżywianie. Więcej czasu spędzam aktywnie, nie siedzę już godzinami przed telewizorem i efekty widoczne usmiech.gif więcej o tej diecie na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/
  • gość 2017.02.25 [12:55]
    Ja np. podczas swojej diety stosowałam błonnik owsiany, który dostępny jest w Aptece pod Smokiem.
  • gość 2017.02.25 [16:29]
    Tyle ile osób tyle sposobów na odchudzanie.Jedni chcą się odchudzać na samej diecie inny używają do tego tabletek na odchudzanie.Ja należę do tej drugiej grupy.Bo schudłam dzięki tabletką Foreverslim.I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na te tabletki.Było warto bo bycie atrakcyjną kobietą jest bezcenne.
  • gość 2017.02.25 [19:22]
    Uważam, że nie trzeba nie wiadomo ile wydać na suplementy diety - przede wszystkim sumienność, mobilizacja przy odchudzaniu to najważniejsze elementy. Suplementy to dodatek, natomiast istotny. W Aptece pod Smokiem za niewielkie pieniądze zamawiałam właśnie błonnik owsiany, zamiast jabłkowego.
  • gość 2017.02.26 [10:53]
    Jak chcecie schudnąć i to zdrowo to polecałabym dietetyka. Mi się z moją panią dietetyk, która pomaga mi przez internet udało juz schudnąć 12 kg, chce jeszcze 9 smiech.gif i wiem, że mi się to uda, bo dieta jest smaczna i nie monotonna, czasem są takie smakołyki, że zjadłabym więcejsmiech.gif Jakby ktoś miał ochotę to polecam zasięgnąć porady u Pani Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light.
  • Patryk45 2017.03.01 [20:54]
    Jeżeli chcesz zwiększyć efekty diety to polecam Ci stosowanie suplementu diety IQacai,osobiście go stosowałem w połączeniu z moją dietą i dzięki niemu straciłem na wadze 9 kg,zamiast 6kg i to w bardzo krótkim czasie.
  • Patryk45 2017.03.01 [21:04]
    Warto również do diety stosować suplementy diety,według mnie najlepszym z nich jest IQacai,pomógł mi schudnąć 7 kg w krótkim czasie,bo zaledwie w kilka tygodni.
  • gość 2017.03.02 [11:06]
    Ja uważam, że agrest indyjski na odchudzanie to hit! Sama schudłam na takim suplemencie 7 kg w 1,5 miesiąca i teraz polecam wszystkim znajomym.
  • Bolakiasz 2017.03.02 [12:32]
    Ja nie mam głównie czasu na gotowanie dlatego korzystam z oferty http://catering-pozywny.pl/ i polecam każdej spróbować z takiej możliwości bo można dzięki temu jeść i uważać na kalorie bez posiadania na to czasu tak naprawdę usmiech.gif
  • gość 2017.03.04 [00:54]
    Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Dodatkowo polecam zaopatrzyć się w suplement diety np IQacai. Osobiście stosowałam i przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłam.
  • gość 2017.03.04 [15:53]
    Najlepiej zastosować 5 posiłków dziennie, pilnować tych samych por żywieniowych. Ja dodatkowo zakupiłam suplement diety IQacai.
  • madison13 2017.03.16 [00:16]
    Podbijam z pytaniem o agrest indyjski. Przymierzam się do zakupu amlan forte z vital progres i wyczytałam, że dobrze działa też na kondycję włosów (poza wspomaganiem odchudzania). Prawda to? Macie jakieś doświadczenia? usmiech.gif
  • gość 2017.03.16 [10:34]
    Ja mogę powiedzieć, że mam doświadczenie z African Mango od Vital Progres. Kupiłam je tutaj i nie żałuję http://www.africanmango180.com  Wprowadziłam ćwiczenia, dietę i wspomaganie african mango i w 2 miesiące udało mi się schudnąć 12 kilo, teraz jestem innym człowiekiem usmiech.gif
  • JolajOLA357 2017.03.16 [12:46]
    ja stosuję Amlan z agrestem indyjskim i jestem bardzo zadowolona, kiedyś brałam wyciąg z pieprzowca ale nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, ćwiczę i wspomagam się amlanem i jest na prawdę super, jak się zastanawiasz śmiało możesz zaryzykować pozdrawiam
  • ewelonka37 2017.03.17 [00:18]
    moim zdaniem najlepsza zdrowa i skuteczna dieta, to dieta personalna, a mianowicie dlatego, ze ustalana jest przez dietetyka,specjalnie dla Twoich potrzeb itd. Warto z niej skorzystać, ja osobiście mogę polecić dietetyków ze strony http://dieta-odchudzajaca.com.pl/ sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona,przy ich pomocy zdrowo zrzuciłam 7kg i czuję się świetnie usmiech.gif
  • gość 2017.03.17 [12:54]
    Amlan jest super, sama go biore. jestem przy trzecim opakowaniu, schudłam tyle ile chciałam, teraz będziemy utrzymywać wagę usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [13:54]
    a co z tym miodem i cynamonem? słyszał ktoś? kurde nigdzie nie mogę znaleźć żadnego suplementu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...