Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia78m

Zielona kawa czy rzeczywiście odchudza?

Polecane posty

Gość Monia78m

Hej, mam zamiar wprowadzić do diety jakiś naturalny suplement wspomagający odchudzanie. Wiele osób pozytywnie wypowiada się o zielonej kawie - koleżanki z pracy. Czy rzeczywiście warto dodać ją do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli stosować tabletki wspomagające odchudzanie to tylko naturalne, zielona kawa będzie dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaL
Są różne odmiany zielonej kawy, jedna działa bardziej skutecznie inna mniej, ja stosują tą opisaną na stronie http://ezielonakawa.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Oprócz tych tabletek staram się zdrowiej jeść i jak najwięcej się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj też, że tabletki mają wspomagać odchudzanie a nie robić całą pracę za Ciebie, będą najbardziej skuteczne, gdy połączysz je z dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest dobra, w głosowaniu internautów na najlepsze suplementy odchudzające na rtno.pl znalazła się w bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej mniej jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz czegoś naturalnego to możesz przetestować też jagody acai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden specyfik nie odchudza; ODCHUDZA UJEMNY BILANS KALORYCZNY, czyli zbilansowana zdrowa dieta, czyli MŻ. szkoda kasy, lepiej kup sobie za to karnet na basen, albo np. lepszą rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda, składniki suplementów przyspieszają metabolizm, usprawniają trawienie i tak dalej. Tak samo jak działają suplementy na masę, które stosują kulturyści, tak samo są skuteczne tabletki na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję codziennie zieloną kawę i nie wiem czy waga przez to mi spada szybciej.Na pewno reguluje mi ciśnienie,cukier obniża i mam więcej energii.Dla mnie świetna sprawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak popijesz nią 3 hamburgery i karton pączków to na pewno nie:)ludzie,ogarnijcie się!Tylko dieta o ujemnym bilansie kalorycznym i ruch was odchudzi a nie tabletki czy herbaty,kawy.one mogą pomóc ale jak będziecie się obżerać i siedzieć bez ruchu to nie ma znaczenia ile tej kawy czy herbaty wypijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spada ci waga, bo stosujesz głodówkę, niedługo zacznie ci rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa ma takie odchudzające właściwości jednak nie zrzucisz na niej tylko zbędnych kilogramów. Przejdź na miesiąc próbny diete vege, wytyczne szczegółowe tutaj http://luxusportal.pl/pl/media-o-nas/prezentacje/vege Ja od miesiąca jem dużo warzy i owoców głównie i czuje się śwetnie - w obwodzie 4 cm mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku zielona kawa się sprawdziła. Wcześniej odchudzałem się bez niej i efektów praktycznie nie było. Z zieloną kawą schudłem 15 kg w 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie niezwykłym odkryciem w walce z otyłością okazały się tabletki Slimcea. Schudłam dzięki nim 12kg jeszcze na tych wakacjach. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te slimcea wszędzie chwalą, firma ma pracowników, którzy piszą opinie, głośno było na ten temat ostatnio. Uważałbym z tym suplementem bo nie wiadomo co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli stosować tabletki na odchudzanie to tylko naturalne jak zielona kawa, jagody acai czy zielony jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spamujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nusia
U mnie idealnie spisały się tabletki foreverslim. W 3 miesiące schudłam 12 kg co dla mnie jest uważam optymalne, nie mam teraz nadwagi, ale nie wyglądam też jak szkielet. I chyba o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakieś g****o, wypad spamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa tylko i wyłącznie, inne suplementy odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to najważniejsze, żeby suplementy były naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZklasą
Mi nie przypadła do gustu ze względu na smak i zapach.Wręcz mdliło mnie.Postanowiłem więc postawić na jakiś naturalny suplement najlepiej w tabletkach i Pani w aptece dała mi Therm Line Man.Jak na razie stosuje go od miesiąca i jest na wadze mniej o 4kg ale do tego ćwiczę i nie stosuję diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zielona kawa to numer 1 na rynku suplementów na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam zieloną kawę, jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Pawlak
W moim przypadku nie dała spodziewanych rezultatów, może kuoiłam nie tę którą dla siebie powinnam, bo ich rodzajów też jest sporo. Nie mniej u mnie idealnym rozwiązaniem okazało się zastosowanie foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata
U mnie oczekiwany efekt przyniosło dopiero zastosowanie foreverslim. Tzw zielona kawa na mnie akurat w ogóle nie działała. Ale ja zawsze byłam dziwna. Kiedyś zastosowałam środek na trądzik, który stosowały wszystkie koleżanki i którym on pomagał, a mnie po nim jeszcze więcej obsypało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×