Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mefi2010

Zielona kawa w tabletkach

Polecane posty

Witam mam pytanie. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z zieloną kawą w tabletkach? Czy warto je stosować i czy dają pożądane efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orłem!
witm serdecznie odgrzebuje temat czy jest sens kupowac te tabsy czy ktos je bral???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komess
ja dopiero zaczalem... dwa dni biore,.. nie czuje sie zle, jestem nawet troche pobudzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zielona kawe w postaci kapsulek "The green coffe extract".czy dziala...Jak sie trzyma diete to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolande3
No to nie dziwne, że nie chudniesz... Na mnie zadziałała dopiero "Zielona Kawa" - tak się po prostu nazywa... Wszystkie slimy, srimy są o kant d potłuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkantala
ja 2 dzien biorę tabletki zielona kawa,narazie zauważyłam że faktycznie obniżają apetyt,nie podjadam między posiłkami,ale zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkantala
piszcie jakie efekty osiągneliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustory
Cześć :) Ja na razie zgubiłam 3,5 kilo i zamierzam dalej to brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkantala
a przez jaki czas tyle zgubiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreczkami
no to właśnie ja poznales czlowieku spamerze od ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustory
Minkantala: w około 12 dni... :) na początku nie szło, zaczęło się od zeszłego piątku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkantala
no to ładnie;)jestem ciekawa ile ja schudnę,bo coś napewno skoro nie zajadam po nocach słodkiego,nie mam po prostu ochoty;)tak jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg cenionego amerykańskiego lekarza Dr OZ, Green Coffee Bean Extract jest skuteczną bronią przeciwko epidemii otyłości w USA. Najnowsze badania nad zieloną kawą, opublikowane w Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity Journal na grupie 16 dorosłych osób, które stosowały suplement z zielonym ziarnem kawy przez okres 12 tygodni pokazały oszałamiające rezultaty. W trakcie badania, badani stracili średnio 17 funtów (8 kg) - 10,5% ich całkowitej masy ciała i 16% ogólnej tkanki tłuszczowej! Nie odnotowano w tym czasie żadnych działań niepożądanych. “To bardzo ekscytujące informacje i jeden z powodów, dla którego zielone ziarna kawy są uważane za skuteczną broń przeciwko epidemii otyłości w naszym kraju.” Dr Oz. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosować kuracje przez 90 dni w tym okresie zmiany metabolizmu wywołane działaniem formuły zostają utrwalone. GREEN COFFEE 1000 KAPSUŁKI TO JEDYNY W SWOIM RODZAJU SILNY CZYSTY EKSTRAKT ZIELONEJ KAWY, który pomaga Ci zredukować wagę. Zielona, niepalona kawa zawiera kilkakrotnie więcej antyoksydantów i polifenoli w tym najaktywniejszy galusan epigalokatechiny (EGCG) – niż zwykła „mała czarna”. Z Green Coffee 1000 dostarczasz sobie cennych substancji wspomagających metabolizowanie tłuszczu i spowalniających procesy starzenia. W połączeniu z właściwościami pobudzającymi, napój ten daje Ci siłę, witalność i pomaga zachować młody wygląd na dłużej. Badania wykazały, że zielona kawa skutecznie zmniejsza uczucie łaknienia. Jej systematyczne przyjmowanie ułatwia Ci utrzymanie diety i zredukowanie ilości przyjmowanych posiłków. REWELACYJANA dla osób walczących z cellulitem! Z nami masz pewność, że kupujesz ORYGINALNY produkt LEPTIN GREEN COFFEE 1000 w kapsułkach! Skład: - ekstrakt z zielonej kawy: 200 mg (w tym: 100 mg polifenole, kwas chlorogenowy 90 mg: w tym 20 mg kwasu neochlorogenic, - ekstrakt z zielonej herbaty 22,5 mg - krzem 1,5 mg - magnez 1 mg - mąka ryżowa 150 mg - celuloza 125 mg Przeciwwskazania: Produkt niezalecany dla: osób poniżej 16 roku życia, kobiet karmiących i kobiet w ciąży, osób z poważnymi chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą oraz nie tolerujących kofeiny. GWARANTUJEMY ORYGINALNOŚĆ I WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTU http://sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka zaproponowała mi kuracje z tabletkami Slimcea. Nie wierzyłam w takie środki. Szybko jednak się przekonałam. Pierwszy tydzień stosowania zauważyłam hamowanie łaknienia. Skończyło się podjadanie. bardzo też szybko wprowadziłam więc swoją dietę która bez problemu utrzymałam. Slimcea przyśpieszyła cały proces spalania tkanki tłuszczowej. W niecałe 3 miesiące wróciłam do szczupłej sylwetki. I jeśli my mamy dostęp do tego typu suplementów to gwiazdki tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zieloną kawą stosuje get slim morning, dodatkowo posiada kaspaicynę, synefrynę i chrom. Z działania jestem zadowolona :) początkowo czułam rozgrzanie od środka, mam dużo energii i uczucie głodu tez tak jakby się zmniejszyło. Nie stosuje specjalnych diet ani nie chodzę codziennie na siłownie. Czasem pojeżdżę rowerem i pochodzę na basen. W sumie schudłam 3 kg, jeszcze 2 i będę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam gorąco suplement od Noble Health Get Slim DayTime. naturalne składniki, naprawdę - bardzo fajna linia odchudzająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismael
very best job 500 mg tetracycline dosage my Twitter, which is preparing for an initial public offering,could also benefit by being available in China, the world'slargest Internet market by users. Still, many Chinese Web usersalready use similar services, such as Sina Corp's Weibo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devon
Whereabouts in are you from? how much does generic albuterol cost Lately, some pundits have fussed over the question, âÂÂIs college worth it?â Too often it is the case that they define education with the narrow lens of post-college earnings of individual students. We think the average citizen understands that the presence of colleges and students means broader gains to our communities and democratic way of life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infest
this post is fantastic misoprostol cytotec walmart zr "I know LSU doesn't want to play Florida," Saban said. "But when I was at LSU, the fans loved that game. It's like how our fans love the Tennessee game. There was a time when we couldn't beat [the Volunteers] for seven years in a row. You can't predict it."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement NOVOSLIM. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomaga,przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulula293
Ja jakoś nie jestem przekonana to zielonej kawy stosowałam i nie widziałam większych efektów, dodam iż bolał mnie brzuch i byłam senna... Na jednych działa dobrze na innych już nie.... dlatego też szukałam jakiejś alternatywy i znalazłam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dobrze się z nim czuję nie mam żadnych dolegliwości a co najważniejsze chudnę;) 2 miesiące 16kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie prowadzic aktywny tryb zycia - do pracy jezdze na rowerze, wspomagam tez swoja przemiane materii suplementem be slim zielona kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkryśka
ja brałam zielona kawe w tabsach iqgreen bo się naczytałam że tak świetnie działa i kupiłam. nie żałuję bo przy jej braniu i diecie schudłam w dwa miesiące 9kg i to bez większych wyrzeczeń więc bierzcie się do roboty drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaameliaa
Ja piłam zieloną kawę i także spożywałam w tabletkach, niestety ale waga nie drgnęła. Zastosowałam dietę Karolci, zmieniłam swoje odżywianie. Wykluczyłam fast foody, gazowane napoje. Teraz jem dużo warzyw i owoców. Po za tym staram się więcej ruszać niż kiedyś i efekty widoczne - 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widze to zdania na temat zielonej kawy sa dosc mocno podzielone... ja niestety nie bede w stanie pomoc, poniewaz sama ostatnio szuakm dosc sporo informacji na temat zielonej kawy i tabletek na jej bazie, wiec miło byłoby jesli wrzucalibyscie tutaj wiecej zrodeł gdzie mozna poczytac na ten temat, bo wiadomo im wiecej tym lepiej dla nas :) Ja ostatnio znalazłam na forum link to jednego suplementu z ekstraktem z zielonej kawy: http://www.biotrendy.pl/produkt/green-coffee-5k-zielona-kawa-na-odchudzanie/ podaje bo moze sie komus przyda, a jak mowie zawsze warto poczytac wiecej na dany temat, aby moc pozniej cos wiecej powiedziec w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×