Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senna mrówka

Zmęczenie na diecie?

Polecane posty

Gość senna mrówka

Od 2 tygodni jestem na Montognacu. Jestem non stop zmęczona i senna. Jem normalne porcje więc to nie osłabienie. Jestem po prostu non stop przymulona. Cały czas chce mi się spać a wstanie z kanapy to wysiłek. Czuję się jakbym 3 dni nie spała. Taka się czuje zmęczona. Dziś wstałam o 7.30 a mniej więcej od godziny szczypię się, żeby nie przybić głową o biurko w pracy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne na diecie dlatego nie przejmuj sie tylko musisz to przecierpiec po 10 dniach wszystko minie i odzyskasz dawna energie.mialam to samo na poczatku i tez robilam wszystko przez sile,a w pracy bylam nieprzytomna.dlatego tez na poczatku diety nie zalecaja zbyt duzej aktywnosci fizycznej tylko spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu tylko sprzatam.
to jesty skutek za malej ilosci spozywanych wegli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie ale wroci wszystko do normy.niby mowia ze trwa to do 2-3 tygodni od poczatku diety.ja pamietam ze u mnie minelo po 10 dniach i z dnia na dzien wracalam do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna mrówka
Wczorajsze menu 8.00 2 kromki chleba PP z chudym serem i dżemem i pomidor 13.00 kotlet z piersi kurczaka (w panierce z parmezanu) z kiszoną kapustą 18.00 makrela wędzona i ogórki kiszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że ona po prostu za mało je. a to czy odzyska po jakimś czasie energię nie jest powiedziane. może spożywać zbyt mało kalorii ogólnie a wtedy z każdym dniem będzie słabsza a nie silniejsza. odzyskanie energii przy niskiej podaży ww jest możliwe o ile spożywa się odpowiednią ilość tłuszczu. wtedy organizm wchodzi w stan ketozy i czerpie energię z ciał ketonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie cos tam
ja bylam na atkinsie i w ogole nie mialam takeigo problemu ,a zawsze sie objadam weglami bo je uwielbiam 😍 a po miesiacu to normlanie mialam tyle energi ze gornikiem moglabym zostac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"8.00 2 kromki chleba PP z chudym serem i dżemem i pomidor 13.00 kotlet z piersi kurczaka (w panierce z parmezanu) z kiszoną kapustą 18.00 makrela wędzona i ogórki kiszone" 3 posiłki na diecie?? to błąd. powinnaś jest co najmniej 5 razy. dostarczasz po prostu za mało kalorii z tego wynika. węglowodany masz jedynie rano, tłuszczu to jest minimalna ilość z makreli wieczorem. tak jak pisałem wcześniej, brakuje Ci kalorii. z tego nie uzbiera się nawet 800 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna mrówka
justka Ja jestem na diecie od 01.03, czyli 15 dni i nie nie widzę poprawy. Najchętniej bym nie chodziła do pracy tylko spała całymi dniami. Jak po pracy muszę zajść do sklepu po zakupy to się czuję jakby ktoś mnie zsyłał do pracy w kamieniołomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie cos tam
senna- bierzesz witaminki? powinnas brac takie od a-z , ja bralam na atkinsie. i troche malo jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna mrówka
Mam 30 lat, 74 kg, 165 cm. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie brakuje kalorii. napisz jeszcze ile tej piersi i makreli jadasz na porcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senna mrowka ja cie doskonale rozumiem bo ja mialam tak samo.moglam spac na siedzaco a jak mialam gdzies isc to nogi mi sie w kolanach uginaly i tak jakby ktos cala sile ze mnie wyciagnal.ale u mnie przeszlo tak z dnia nadzien.ja juz roznie myslam kombinowalam z kawami,wkoncu juz myslalam ze zaduzo kawy pije.nie bralam zadnych witamin.poczekaj jeszcze te 6 dni i jak nic sie nie zmieni to poprostu bedzie trzeba szukac przyczyny gdzies indziej.teraz tez samopoczucie jest troche inne bo jest czas tego przesilenia wiosennego i to tez napewno ma wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poczekaj jeszcze te 6 dni i jak nic sie nie zmieni to poprostu bedzie trzeba szukac przyczyny gdzies indziej" ale czy Ty nie widzisz przyczyny oczywistej? laska po prostu za mało je. nic dziwnego że brakuje energii. jak do samochodu nalejesz za mało paliwa to też w pewnym momencie stanie. i tu nie ma na co czekać bo to jest szkodliwe dla organizmu u Ciebie może przeszło ale też może dlatego że jadłaś nieco inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna mrówka
Piersi to tak jak pojedyncza pierś przekrojona wzdłuż na dwa płaty. I jeden ten płat rozbity na kotlet. A makrelę zjadam całą. Średniej wielkości. Dziś zjadłam. 8.00 2 kromki chleba PP z chudym serem, dżemem + ogórek świeży. 13.00 zapiekanka (cukinia, cebula, tuńczyk i plaster żółtego sera) i o 18.00 planuję makrelę z kiszonymi ogórkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi jest około 100g czyli mniej więcej 90-100 kcal. w internecie znalazłem przybliżoną wagę makreli. wędzona po usunięciu skóry i ości wazy koło 125g wędzona makrela ma około 21g białka i tłuszczu w 100g. z tego wychodzi więc około 26g jednego i drugiego. to nam daje na porcję 125g 338 kcal ciężko mi oszacować śniadanie. z 2 średniej wielkości kromek nie będzie więcej niż 30g węglowodanów. nie wiem ile dżemu nakładasz ani sera ale zapewne też mało. nie sądzę abyś ze śniadania miała więcej niż 200-250 kcal to nam daje dzienne spożycie na poziomie 600-700 kcal. i stąd to osłabienie i ciągła senność. głodzisz się po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna mrówka
No coś Ty. A mi się wydawało, że ja TYLE jem. :O Bo ciągle czuję się najedzona. W takim razie między śniadaniem a obiadem będę jadała coś jeszcze. Jogurt albo kanapkę z ogórkiem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna mrówka
ok. 22.00 - 22.30 wstaję codziennie między 6.30 - 7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×