Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kompulsywna wpierdalaczka

Znowu atak żarcia!!!

Polecane posty

Gość kompulsywna wpierdalaczka

Miałam dzisiaj kompulsyjny atak żarcia. :( O 21.00 kiedy jeść już nie powinnam. Zeżarłam: 6 plastrów chudej polędwicy sopockiej. 4 ogórki konserowe. 6 duzych grzybków marynowanych. Po tej dawce zmusiłam się przestać. Ale i tak mam moralniaka i ochote pójsc i wszytko wyrzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
nie martw sie , nie jestes sama:( ja niby na diecie a w ataku znalazlam paczke krowek i zjadlam 20 sztuk czylo 1000kcal....tez mam takie uczucia jak Ty, nie panuje nad soba zwlaszcza wieczorami:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wpierdalaczka
Jezuuu Mam krówki w szafce. Nienawidzę Cię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
tez nie panuje nad tym:( i zjadam co jest.... a potem nastepnego dnia caly dzien rygor a na wieczor to samo...mam zaburzenia laknienia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
a ja codzien jem twixa albo i dwa mysle o tym co mi zostal w szufladzie :/ niesety juz taka jestem ze wieczorem jestem sama i jemm z samotnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
co tam twix przy moich 20 krowkach:( czlowiek glupi a potem zaluje...szkoda gadac, moze uda sie to jakos spalic, jak myslciie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
godzina wchodzenia po schodach - 948 masz schody?? ja bym mogla wchodzic ale mieszkam w akademiku i tak glupio krazyc po schodach i to godzine ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam wieeeelka pake chipsow marsa przedtem 2 bulki z szynka ogorkiem i majonezem i pije 4 drina z red bullem i moge jesc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wieprdalaczka
Euforia A jesteś aktualnie na diecie? Bo ja jestem. I takie sytacje bardzo mnie dołują. Później nie mogę spojrzeć w lustro bo sama siebie nienawidzę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
dobra dziewczyny zjadlam drugiego twixa i juz mam pusto w pokoju ;p jeszcze 4 jogurty aktivia mi zostaly i mleko;p wiec wypije pu erh i zwalam spac a jutro cwicze ostro (czyli pewnie troche;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
kompulsywnaaa...znam to uczucie doskonale i to do takiej paranoi dochodzi ze teraz juz mam wrazenie ze wiekszy nrzuch dupa itp...po prostu sama zaczynam inaczej na siebie patrzec a poza tym cale starania jednym ruchem na marne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba żart jest
Zeżarłam: 6 plastrów chudej polędwicy sopockiej. 4 ogórki konserowe. 6 duzych grzybków marynowanych. To jest nawpierdalanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja wrecz przeciwnie chce przytyc. Moge jesc wszystko o kazdej porze i w kazdej ilosci i nie moge przytyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
zazdroszcze bo mi ciezko idzie zgubienie 2 kg;( i jeszcze takie ataki, jak tu zapanowac nad tym, movlizacji brak czy jak ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
czy dużo zjadłam w ciągu dnia?? śniadanie pumpernikiel z łososiem i rzeżuchom obiad dorsz z pieczarkami i czerwona kapusta kolacja pumpernikiel z jajkiem papryką ogórkiem+ 2 rybki w occie ponadto 1 pomarańcza 3 kubki zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
2 kg to malo do zrzucenia. ja musze z 5!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostan ciemnowlosy
a ja musze 40 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wpierdalaczka
Nie, to nie jest żart. Dla mnie to jest nawpierdalanie się bo po 18.00 nie powinnam nic jeść. Jadłam jak człowiek kolację o 17.30 i powinno wystarczyć. Ale to silniejsze ode mnie. :( Jestem na diecie i takie wpadki mnie dobijają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba żart jest
Na pocieszenie powiem, że taka chęć na nażarcie się jest do pokonania trwa 15 minut jak przetrzyma się te 15cie to ponoć ochota odchodzi (nie mówię tu o rzeczywistym głodzie kiedy nie jadło się kilka godzin wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wpierdalaczka
pustostan Nie przejmuj się. Ja tez mam dużo wiecej niż 5 kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostan ciemnowlosy
moze jedz pozniej kolacje? np o 20? wtedy nie bedziesz glodna i nie bedziesz miec atakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba żart jest
Oj przestań biadolić grzybki to sama woda mają niewiele kcal a ogórki to już zupełnie, kilka plasterków szynki to nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
dziewczyny jesteście na dicie to może mi powiecie czy mój jadłospis by ok czy mam z czegoś zrezygnować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
pustostan ciemnowlosy, a ty wpylasz wieczorem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostan ciemnowlosy
ja wpierdalam po nocy. nie wieczorem. ok 24 zaczyna sie atak :( nie idze tego powstrzymac. a chodzenie wczesniej spac nic nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
naleczowianka...ty zjadlas w ciadu dnia mniej niz ja samymi krowkami wciagnelan, zjadlas bardzo malo, zazdroszcze, ja dzis chyab z 4 tyd kalorii pochlonelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostan ciemnowlosy
naleczowianka wywal chleb z kolacji zastap bialkiem. nie wiem jaka jest kalorycznosc twojej diety ale ponizesz 1000 kcal nie schodz, zepsujesz sobie organizm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
e tam ja tez lubię krówki muuuuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostan ciemnowlosy
ja nie lubie krowek, wole 3 bity chipsy i vifony :( nienawidze tego nocnego jedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×