Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żrę meridię na zmianę z adpiexem

Polecane posty

Gość gość

a łaknienie jak było tak jest. Po prostu czuję głód i jem (bez obżarstwa). na cholere ta chemia?! i pieniądze wyżucone w błoto. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie kupiłaś tego w aptece to tak naprawdę nie wiesz co jesz ;p Kupując od ludzi z sieci nie masz pewności jaki dana tabletka ma skład. Już lepiej wydać tą kasę na fitness i masaże ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś idi0tka. Naucz się jeść a nie żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jem - taka ze mnie idiotka. Na odtłuszczone serki, kefiry i jabłka już patrzeć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzielam wczoraj dwa adipexy na raz i poza suchością w jamie ustnej nie zauważyłam żadnego działania - nadal mialam apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem mega lakomczuch ale stwierdziłam że bardziej lubię szczuplosc niz jedzenie i sie zawzielam i id trzech tygodni stosuje dietę mz i pilnuje co jem i patrzę na skład bo takie odtluszczone produkty wcale super nie są, a Ty juz masz dość diety, a ledwo zaczęłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat? Cudów nie ma. Gdyby te środki działały, to wynalazca dostałby Nobla, A odtłuszczone produkty to tez bzdura, maja mniej tłuszczu, ale za to więcej inne go badziewia (naucz się czytać, etykiety) i niespecjalnie mają mniej kalorii niż zwykle produkty Poczytaj o zdrowym, racjonalnym odchudzaniu, o podstawowej przemianie materii no i rusz tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działają - brałam sibutal i czułam się najedzona po szklance mleka i jabłku na kolację. Schudłam 10 kg w 2 m-ce. A po adipexie i meridii nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibutal Czy mogłabyś podać osobę od której kupujesz?mimo że jeszcze ich nie brałam to bym spróbowała bo brałam Adipex nie narzekałam ale niestety mój dostawca jak już wspominałam przetsał się sprawdzać. mój mail kalaa8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×