Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antenka76

07.10.2006!!!

Polecane posty

Gość antenka76

Kto, oprócz nas, wybrał tę datę na ślubowanie? Piszcie, jak przygotowania itp., itd., to będzie nam raźniej dobrnąć do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
Cześć Ptysiu! Miło Cię czytać, tym razem TU. Kościółek obejrzymy może dzisiaj (jak Bóg da i partia pozwoli) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACHELA_7
Hejka, My rowniez 7-go:)Moje kochane stworzonko oswiadczylo mi sie w pazdzierniku w 1 rocznice naszego poznania a w druga slubujemy!Dodam,ze uwielbiam siodemki a pazdziernik to moj szczesliwy miesiac:)Fajnie sie sklada!Jeszcze nie rozpoczelismy przygotowan,ale powoli trzeba sie rozgladac;)Sciskam Was cieplo!Bedziemy w kontakcie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
Rachela_7 ! Fajnie, że oprócz nas, też wybraliście te datę! :) My poznaliśmy się 7-go, ale grudnia i 4 lata temu (w tę środę rocznica! :D). Załatwiliśmy salę (nie wiem, skąd jesteście, ale w Łodzi chyba wszyscy na maxa się żenią i za mąż wychodzą, bo wiele miejsc, które oglądaliśmy, było już we wrześniu zarezerwowane), kamerę i DJ'a. 3maj się ciepło w te zimne, długie wieczory i dawaj znać w sprawie czynionych przygotowań przedślubnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka dorka
Ja też mam ślub 07.10.2006! wczoraj zaklepaliśmy salę. tego dnia księżyc jest w pełni. Czy ktoś wie coś więcej o tym jakie są z tego korzyści? Wiem tylko tyle że dobrze jest się orzenić jak księżyc "przybiera". Czy ktoś jeszcze coś do tego dorzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
smerfetka dora, witaj w klubie! A w jakim mieście bierzecie ślub? Czy coś już załatwiliście oprócz sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!To ja smerfetka. Narazie załatwiliśmy tylko salę ale jak najszybciej chcemy załatwić kamerzystę i orkirstrę, a potem będziemy mieli trochę luzu. Po nowym roku chcemy iść do księdza żeby zaklepać datę i godzinę bo różnie to bywa i może byś więcej ślubów tego dnia. Oboje mieszkamy w woj pomorskim w malutkich wioskach, a ślub będzie u mnie w parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeka
:) postanowiliśmy w tym tygodniu wybrać tą datę w przyszłym zaczynamy poszukiwania sali, kościóła. Na razie posiedziałam na paru portalach weselnych i zaczynam panikować od tego nadmiaru spraw do załatwienia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakim etapie jestescie??? bo ja na razie motam sie miedzy salami :) kosciół to maly problem w mieście gdzie na każdym osiedlu jest kościół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
jeeka, witaj w klubie przyszłych żon! U nas niby też kościół na każdym osiedlu, ale my chcieliśmy INACZEJ i wybraliśmy najstarszy klasztor o. Franciszkanów w Łodzi. Niestety, dostaliśmy blaszkę, gdy okazało się, że... na 07/10/2006 nie ma juz wolnej godziny. Bardzo nam było żal, bo sie napaliliśmy, ale trudno. I wybraliśmy moją parafię (w starym góralskim stylu - też braną pod uwagę), tylko proboszcz jest starym Skrudżem i "co łaska, ale nie mniej niż 500 zeta". Dziewczynki, WAŻNE! Weźcie pod uwagę, że pod październik to m-c różańca i w większości kościołów (zwłaszcza mniejszych) jest msza o 18,00, jak np. w naszym i mnóstwo babć. W kancelarii zwrocili nam uwagę na to, że gdy kościół mały, a babcie, jak zobaczą, że ślub się szykuje, to zostaną i może nie być m-ca dla gości. I mamy godz. 19,00. Trochę późno, ale nie bylo wyjścia. Piszcie, jak poczynania! Co się udało, z czym (tfu!) problemy itp., itd. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak mija okres świąt? My mamy kościół śliczny stary na godzine 14 :) udało się!!!!! sale ogladamy po już w nowym roku jest wstępnie zarezerwowana z dala od miasta w pieknej okolicy. Wiec powolutku do przodu się turlamy. Jak u was przygotowania? pozdrawiam udanego sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii_81
Witam serdecznie wszystkich, którzy tak jak my tez biorą ślub 07/10/2006. My przygotowania do ślubu zaczeliśmy dopiero tydzień temu i przyznam że nie było łatwo. Na początku ślub miał być 12.08.2006 ale okazało się że nie ma wolnych sal, kamerzystów, kucharek, wespołów muzycznych, no i date ślubu przełozyliśmy na październik, a że 7 wolny termin miała orkiestra którą bardzo chcieliśmy zaprosić, tak zostało i wcale nie żałujemy. Został nam jeszcze kościół, wybieramy sie w tym tygodniu i troche odsapniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
Monii_81, a skąd jesteś, bo wydaje mi się, że brzmisz znajomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii_81
Witam Cie serdecznie antenka76! Jestem z okolic W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii_81
witam Cie serdecznie antenka76! Jestem z okolic W-wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
Moni_81 ---> wydawało mi się, że mogę Cię znać, bo mam koleżankę Monikę, która miała bardzo podobne perypetie przedślubne do Twoich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białostoczanka
jej, ja też miałam mieć 7...ale sala zajęta...więc będzie 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
bialostoczanka---> nie szkodzi, że 14! Zapraszam do nas na pogaduchy i wymianę doświadczeń. W końcu 14 to 7 dni po 7-mym!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kobietki chwalcie się co już załatwione a co jeszcze przed wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
U nas narazie wszystkie przygotowania i myślenie o ślubie wstrzymane, bo mój Tato jest ciężko chory... Ale wierzę, że wszystko będzie dobrze!!! Bo musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie na pewno wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii_81
Czesc antenka76! Ja rowniez popieram jeeka, badz dzielna i nie martw sie, musisz byc silna dla Twojego Taty, Twojej Rodziny no i dla siebie samej. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, bo musi byc dobrze, masz racje. Co do przygotowan przedslubnych, to sale mamy, kucharke mamy, kamere mamy, fotografa mamy, zespol jest, kosciol tez zalatwiony ale nie do konca, musimy jeszcze zalatwic nauki przedmalzenskie i wizyte w poradni rodzinnej. Poza tym ogladam suknie slubne, welony, buty, uczesania, makijaze, dekoracje sal,samochodow, obraczki,wiazanki slubne, zaproszenia. Mysle ze jest jeszcze troche czasu na to wszystko, mowiac krotko najwazniejsze juz mamy, a reszte zalatwimy w pozniejszym terminie. Poza tym w tym roku koncze studia, wiec musze skupic na pisaniu pracy i zaliczeniu egzaminow. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, piszcie, piszcie,piszcie, bedziemy wymieniac swoje doswiadczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
Dzięki dziewczynki za cieple slowa! :) Pomimo wszystko, będę tu wpadać zobaczyć, co u Was! 3majcie się i odzywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka76
No, Dziewczynki, dawać znać, jak przygotowania! Bo coś topik nam podupadl... Mój Tato czuje się juz lepiej, więc przygotowania odpalamy na nowo! 5 marca zaczynamy nauki przedmalżeńskie. Poza tym, pora poodwiedzać salony i poprzymierzać sukienki, bo niby kilka typów mam, ale nie jest powiedziane, że będe sie dobrze w nich prezentować... A jak u was? :) Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialostoczanka i inne panny, a kiecka już jest upatrzona/zamówiona/przymierzona/kupiona? Bo ja w stresie, że nie mam czasu latać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienkę mam wypatrzoną ale zamierzam szyć u krawcowej(ponad połowę taniej),zaś wcześniej pochodzę popatrzeć i poprzymierzać kiecki,ale to jak się zrobi cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafik
Czesc. My też wybraliśmy ten termin.Mamy nadzieje, ze bedzie to piękna Polska jesień i liczymy na wspaniałą pogode. Życzymy samych pomyślności na nowej drodze życia. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik ----> witaj w klubie 🖐️Napisz coś wiecej, skąd jesteś, co zalatwione, a co nie itd. Pozdrawiam Ciebie i Twoją drugą polowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×