Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość era

4 LATA RAZEM CZY TO DLUGO? moze zawczesnie na slub

Polecane posty

Gość ślubna
Absolutnie nie za długo, zauważyłam, że im dłużej zwleka się ze ślubem tym częściej do niego nie dochodzi. Weź to so sobie do serca. Faceci inaczej podchodzą do tematu, ale z punktu widzenia dziewczyny - lepiej wziąć slub dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie zdcydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Ja tez mysle ze najwyzszy czas na slub ile mozna czekac. jesli sie kogos kocha i jest sie pewnym ze chcesz spedzic z druga osoba reszte zycia to po co czekac. Zgadam sie ze im dluzej sie czekac tym jest mniejsza szansa na slub. znam wiele przypadkow ze ludzie byli razem po 6 - 8 lat i sie rozstawali. Jak dla mnie nie ma na co czekac. A jak facet powie ze za wczesnie to widocznie nie jest pewny czy chce byc z Toba do konca i bedzie to odkladal az ktoregos dnia sie rozmysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofja
BEZSENSOWNE SĄ TAKIE PORADY!!!! 4 LATA RAZEM CZY TO DLUGO? moze zawczesnie na slub ----> PRZECIEZ TO ZALEZY INDYWIDUALNIE OD LUDZI, DLA JEDNYCH ZA WCZE SNIE, BO JESZCZE NIE DOJRZELI DO TEJ DECYZJI DLA INNYCH ZA DŁUGO! wg mnie lepiej poczekać dłużej niż żałowac że za wcześnie podjęło się takę decyzje na całe zycie!!!! ALE PRZEDE WSZYSTKIM ROZMAWIAĆ Z PARTNEREM O PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ I O TYM JAKIE ON/ONA MAJĄ ODCZUCIA! PRAWDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek olbas
To zalezy, może na ślub za wczęsnie, a na zaręczyny w sam raz. Nie wiem, to indywidualna kwestia. Ja mialam zareczyny po poltoraroku, a ze slubem wcale się nie spieszyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvesi
jesli jest sie razem 4 lata i zaczęło sie chodzić mając 14, a teraz się ma 18 to może być za wcześnie na ślub. jak jesteście już po 30-stce to masz faktycznie czym sie martwić. kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×