Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotr f

Alkohol na wesele

Polecane posty

Witam. niedługo mam wesele, przygotowania wrą. chciałbym się was poradzić w kwestii doboru alkoholu, mianowicie wódki. Jaka będzie najlepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy stocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętaj, aby nikt nie wracał po pijanemu samochodem. Najlepiej się zaopatrz w jakis alkomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finlandia jest super, ale trochę droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bols, Stock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat organizował wesele i chciał być oryginalny to brał jakąś zamawianą wódkę weselną chyba Polanin czy coś w tym stylu dość ciekawie wyglądała smakowo dobra i można było ją dać na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze żeby wódki było dużo a jaka to obojętnie chociaż jakaś lepsza zawsze lepiej wygląda niż ruski szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Bols czy Finlandia to takie "flagowe" marki. Design i estetyka butelki też ważne choćby na początku :D . A jakby tak gości zaskoczyć ? wódka weselna na zamówienie ? a cenowo jak stoi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy Krupnik butelki 0,7 i byla dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""BloodyMary wczoraj Tylko pamiętaj, aby nikt nie wracał po pijanemu samochodem. Najlepiej się zaopatrz w jakis alkomat."'"a to dobre. masz racje! po weselu to prawie każdy wraca "takiś jakiś niepewny, "czy już może czy jescze nie . jakiś mały w domu się przyda, będę na giełdzie w niedziele to poszukam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób teraz wybiera Stocka. Sama nie wiem czemu. Ja polecam Stumbras ze względu na oryginalny wygląd. W smaku tez dobra. Albo jakaś polska wódka po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinta
gość 2015.03.05 tylko nie na giełdzie... Idź do sklepu gdzie są alkomaty z licencją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście bym polecił Finlandię, Smirnoffa albo tą zamawiana Polanina z ciekawości byłem na ich stronie i wygląda całkiem dobrze a tak na marginesie to wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy w jaki sposób chcesz zaskoczyć gości, chyba nie przez kupienie złej wódki (np. wódki luksusowej - głowa po niej nieźle boli ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też Stocka. Bardzo ważne - kup wódkę z dozownikiem. Jak ludzie już troszkę się podpiją i będą polewać bez dozownika to wódka będzie wszędzie - na stole, pod stołem, na przekąskach i w talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę Palace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam polanina ! Wódka weselna, bardzo dobra i w przystępnej cenie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie z ciekawości zapytam gdzie można kupić wódkę z dozownikiem bo osobiście nie spotkałem czegoś takiego w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w sklepie tak od reki chyba się nie kupi ale na zamówienie pewnie tak poszukaj w internecie na pewno są jakieś oferty z dozownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa wódek ma dozowniki, o jakich zamówienia i jakich dozownikach mówicie?? Stock ma dozownik na pewno, Finlandia I Bols wydaje mi się że też,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię http://www.wodkiraciborskie.pl/ , gdybym miała robić wesele pewnie taką wódkę bym zamówiła. :) Nawet robią etykietki weselne na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy stocka, a do tego trochę butelek sznapsa :) on chyba najszybciej zniknął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselach zazwyczaj czysta wódka jest na pierwszym miejscu, smakowe alkohole tez pojawiają się coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryppka442
Mnie ten trend bardzo cieszy bo za czystą nie przepadam, wolę lżejsze trunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×