Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hahakjoadpfa

Apart czy W.Kruk

Polecane posty

Gość hahakjoadpfa

Chciałbym kupić pierścionek, stąd moje pytanie - Apart czy W.Kruk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhgfh
jeden "ch" tylko w innym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkuytt
ja dostalam z apartu i jestem bardzo zadowolona, obraczki tez wybralismy w aparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam niestety...
Dokładnie, jeden choy :D tu i tu drogo i wybór podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakjoadpfa
Jaki dostałaś z Apartu? Białe czy żółte złoto? Nie odbarwił się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkuytt
nic mi się nie odbarwiło, ślub przed nami a noszę go już dwa lata. Mój ma maleńkie diamenciki które pięknie się mienią, na stronie apartu wygląda na przesadzony ale ja mam rozmiar 10 i w rzeczywistości jest bardzo delikatny, przykuwa wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze cos innego
Pytasz o te dwie firmy ktore sa drogie i maja maly wybor piercionkow i obraczek i na jeden kopyt robione.zastanow sie nad jakims malym zakladem jubilerskim w twoim miescie tam jubiler wyczaruje ci takie cudo w normalnej cenie.nie dawno bealam slub i chodzilam po salonach jubilerskich obu firm i ceny z kosmosu a wzory malo ciekawe,przypadkiem natknelam sie na maly zaklad julilerski i tam facet mial barzo ciekawe wzory w normalych cenach i wiesz ze twoj pierscionek jest unikatowy a nie polowa polski go nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakjoadpfa
W moim mieście ceny brylantów są kosmiczne, a i tak nie wiem czy są prawdziwe. Zwyczajnie nie ufam domorosłym złotnikom w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze cos innego
Zrob jak chcesz,mozesz sie przejsc zobaczyc.kazdy szanujacy sie jubiler ma certyfikaty ze na lezy do cechu branzy i ma dyplomy ze szkolen itp.jak przy zakupie obraczki z diamentem dostalam certyfikat do tego kamienia(tak jak w aparcie,w.kruku czy yes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam pierscionek zarezynowy z Apartu i jak narazie wszystko ok, zadnych rys, odbarwien. co prawda nosze go od 5 miesiecy ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirli tirli tirli
jak chcesz płacić za marke to wszystko jedno czy apart czy w.kruk.malo wzorów ceny drogie (noi bo przeciez trzeba oplacic wysoki czynsz w galerii i pracownikom dac premie )tak jak wyzej ktos ci napisal poszukaj w swoim miescie zakładu jubilerskiego i tam bedziesz mial jedyny niepowtarzalny pierscionek a nie taki co pol polski nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już obrzydły obydwa te sklepy :o wolę biżut od zwykłych pojedynczych jubilerów, a nie z sieciówek gdzie pół świata ma takie same rzeczy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prawdziwości diamentów to na każdą rzecz z kamieniem szlachetnym dostaje się certyfikat, w którym wszystko jest dokładnie opisane i zawsze można w innym miejscu sprawdzić czy wszystko sie zgadza, a jeśli okaże się że zamiast diamentu jest cyrkonia sprawę można zgłosić na policję jako oszustwo i nie wydaje mi sie żeby złotnikom/jubilerom opłacalo się sprzedawać fałszywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakjoadpfa
Chodzi mi o to, żeby to był sprawdzony sklep, który za 2-3 lata zrobi renowację pierścionka, przyjmie reklamację gdyby coś było nie tak, a nie jubiler który zwinie się z interesem za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka 5677
już nie chrzańcie głupot z tym że pół świata chodzi w takich samych rzeczach, wszystko jest robione dla ludzi. Ja mam zaręczynowy z apartu, bardzo mi się podoba, nic się z nim nie dzieje. Znajomi robili obrączki u jubilera i już się czarne robią, wszystko zależy od złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież są salony jubilerskie z wieloletnią tradycją, przedwojenne nawet, o których wiadomo że działają uczciwie i sprzedają porządne rzeczy a nie są sieciówkami :) Oczywiście ja mówię o swoich osobistych przemyśleniach i nie interesuje mnie czy ktoś sie z tym zgadza czy nie :) Tylko się wypowiadam w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakjoadpfa
Znajoma robiła obrączki u miejscowego jubilera - po roku wyglądają strasznie, w efekcie przestali z mężem je nosić, bo boją się, że zupełnie się rozpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirli tirli tirli
jest wiele zakładów jubilerskich z wieloletnia tradzycja podpytaj znajonych o takie.ja podpytalam o kilku jubilerów i wybralismy takiego co ma 50lat doswiadczenia i firma jest rodzinna i pilnuje jakosci moi ch rodzicow znajomi tam robili obraczki 25lat temu slad czasu widac ale nadal sa bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahakjoadpfa
Jestem zdecydowany na Aparta albo Kruka. Chciałem wiedzieć tylko który lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiatkaaaaa
Apart ma duzo wiekszy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirli tirli tirli
w.kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że apart ;) ma ładniejsze i chyba trochę tańsze ;) no i większy wybór. Sama mam pierścionek apart i nie zamienię go na żaden inny. Jest z białego złota z malutkim brylancikiem - zaręczynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexoi1981
Czy kupował ktoś biżuterię z firmy Aimor? Przymierzam sie do kupna pierściona z tej firmy i potrzebuje opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od kruka i jestem naprawde zadowolona,diamenty w puerscionkach z aparu sa zbyt "pozamykane',pozatym,juz kilka osob komentowalo o moim pierscionku jak pueknie odbija swiatlo,wiec to swiadczy o naorawde jego wysokiej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexoi1982
Podnoszę temat i czekam na opinie na temat firmy Aimor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asumpt adiunkt
Apart czy kruk mają rzeczywiście drogo. Oglądałam pierścionki na aimor i są piękne i wcale nie aż takie drogie. Chciałabym kiedyś dostać pierścionek właśnie z tego sklepu. Warte polecenia są też pierścionki z brylantami ze sklepu Twojabiżuteria.pl A sieciówki ww radzę omijać, płaci się za markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
niby płaci się za markę, ale przynajmniej nie ma problemów z ewentualnymi reklamacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekqwekjhkjqheqhk
YES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×