Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakus28

Apart

Polecane posty

Gość krakus28

Witam ! Czy ktoś zamawiał obrączki w sklepie internetowym Apartu ? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z apartu, ale ze sklepu stacjonarnego. Towar, towarem, najważniejsze dobrze dobrać rozmiar. Ja mierzyłam w sklepie, a i tak obrączka jest mi ciasnawa (choć mam ten sam rozmiar, co pierścionek zaręczynowy). Dobrze, że moj model można powiększać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderykaa
My zamawialiśmy w lipcu , doszły w ustalonym terminie i takie jak chcieliśmy. Początkowo mieliśmy zamawiać stacjonarnie, ale ciągle nie było czasu żeby się wybrać do salonu . Apart jest solidny, więc możesz śmiało zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
Polecam zamówić u zwykłego jubilera. Możesz pokazać jakikolwiek model, wystarczy zabrać zdjęcie, a jubiler zrobi Wam identyczne obrączki, ale o niebo tańsze niż w Aparcie, Kruku czy innej sieciówce, bo nie zapłacicie za markę i drogą kampanię reklamową. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgsggg
My wczoraj zamowilismy w Aparcie... Mam pierscionek 16, a obraczke 17 i jest tylko troszeczke luzniejsza... Mojej sie nieda powiekszyc - kicha troszke , ale co zrobic? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynnettka
My też się zdecydowaliśmy na taką formę zakupu obrączek.Wybraliśmy klasyczny wzór, żółte złoto. Doszły w umówionym terminie i są piękne. Dlatego ja Apart polecam. Teraz czekam na zegarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nie polecam APARTU. Po pierwsze brak mozliwosci dorabiania czegokolwiek, powiekszania , zmniejszania, po drugie cena,ewidentnie płaci sie za markę, po trzecie mało ciekawe wzory. Ja zamawiam u zwykłego jubilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula janka:)
Krakus, my mamy właśnie z Apartu obrączki :) Mój Janek zamówił je przez internet, chociaż w salonie też byliśmy kilka razy i przymierzaliśmy różne wzory - tyle , że ja nie mogłam się zdecydować - za duży wybór :) Dlatego sam podjął decyzję i zamówił z białego złota, z kolekcji Bliskość . Są piękne i dostaliśmy je w ustalonym terminie , nie było żadnej obsuwy:) Dlatego ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraf_kika
Ja zamówiłam u Bielaka. Jak jesteś z Krakowa, to powinieneś znać to nazwisko. Doskonale wykonane, czuliśmy się wyjątkowo przy zamawianiu. Można dożywotnio wszystko zmieniać, poszerzać, zmniejszać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z "innych obrączek". Pamiętaj, że w dużych sieciówkach płacisz za to, że mają tyle sklepów, tylu pracowników, takie reklamy. A słyszałam to co piszą wyżej - nie chcą nic poprawiać, odświeżać. U nich jest taka zasada - kupiłeś, a co się z nimi dzieje, to już nie nasza sprawa. Ale każdy wybiera jak mu się podoba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chciałam Bielaka
Wybraliśmy wzór, zrobiliśmy wycenę i na 99% chciałam zamawiać. Ale ponieważ ślub był za rok, więc postanowiłam to jeszcze przemyśleć. No i przez tyle miesięcy ceny złota poszybowały do góry i powiedziano nam, że nie dają dożywotnio gwarancji na grawer z wierzchu, bo nie ma sił i się zetrze. Przemyślałam sobie to jeszcze raz i stwierdziłam, że skoro tak, to już wolę klasyczne obrączki za 1/3 tej ceny, skoro za X lat i tak będą te od Bielaka tak wyglądać. No i z takim wzorem jaki chciałam, to nie będzie szans na poszerzenie, bo wszystko się "rozleci". Ale trzeba przyznać, że mają tam cudowne wzory, jeśli chce się mieć niebanalne obrączki lub samemu zaprojektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do Apartu
Ja słyszę więcej negatywnych głosów: że strasznie drogo i wykonanie do bani (mało jest złota w złocie) i tyczy się to nie tylko Apartu ale i innych sieciówek (Kruk, Yes itp). Ja ze swojej strony powiem tyle, że gdy chodziliśmy za naszymi obrączkami to wzory nie były za ciekawe i ceny zwalały z nóg. A po drugie, sprzedawcy nie mieli pojęcia o czym mówią. Gadali takie bzdury, że głowa mała np. w Aparcie spytałam o to, jaka jest metoda poszerzania obrączek (chciałam wiedzieć czy byłoby możliwe w razie czego poszerzyć obrączkę z takim wzorek, jaki sobie wymyśliliśmy). Pani odpowiedziała, że obrączkę po prostu rozcinają, odginają i w dziurę wkładają brakujący kawałek złota o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia z M.
My mamy ślub w maju i jeszcze nie mamy obrączek. Z Apartu mam pierścionek zaręczynowy - już go trzy lata noszę i jest ok .Wstępnie pochodziliśmy po salonach i jubilerach- ja jestem spod Krakowa - Mogilany -pewnie kojarzysz :) Raczej też weźmiemy Apart , ale pewnie stacjonarnie, bo ja lubię chodzić po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula2121
Co do wykonania obrączek z Apartu to daję 10 punktów na 10. My mamy obrączki z białego złota ,zamówiliśmy je w salonie w Gdańsku i obsługa też była ok. Co do sklepu internetowego, to kupiłam w e -sklepie Apartu kolczyki - przyszły szybko i takie jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamawialiśmy pierścionek w sklepie ionternetowym Apartu, pierścionek zamówiliśmy w czwartek lub piątek a w poniedziałek kurier je przywiózł, Apart płaci za kuriera więc jest gwarancja dostarczenia bez problemu. Aha i często w sklepie internetowym jest tanej niż w sklepie stacjonarnym. W moim pierścionku zaręczynowym było 200 zł różnycy - w sklepie internetowym taniej. Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziellec
Ja też dorzucę swoje trzy grosze :) ja kupiłam sobie w sklepie internetowym Apartu zawieszki charms i dwie bransoletki.Też nie płaciłam za przesyłkę:) Polecam, firma godna zaufania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózyczka1986
My zamówiliśmy w salonie w Łodzi i jesteśmy bardzo z nich zadowoleni - mamy obrączki z kolekcji Obietnica :) W sklepie internetowym Apartu zamówiła obrączki moja kuzynka i z tego co mówiła, też wszystko było ok - sprawnie, na czas i bardzo solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretera
Witam, My również zamówiliśmy klasyczne obrączki z Apartu z grawerem gratis (imię i data ślubu) i np. była możliwość że ja mam szerokości 4 mm a narzeczony 5 mm ja mam drobne ręce obrączka rozmiaru 12 a narzeczony 23 dlatego 4 mm u niego na palcu znikała a 5 mm u mnie wyglądała źle, zapłaciliśmy 1.500,00 więc nie jest drogo, patrząc np. na pierścionek zaręczynowy który kosztował 2.000,00, i oczywiście mamy możliwość poszerzenia i zmniejszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwi_kielce
my zamawialiśmy obrączki u pracowni złotniczej. Oddaliśmy obrączki rodziców męża ( bo sami już w nich nie chodzą) także zapłaciliśmy jedynie za robociznę, 400zł. Mieliśmy baardzo duża ilość wzorów do wyboru. I jesteśmy na prawdę zadowoleni. Polecam tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-rzeszów
Ja bym nie chciała po teściach obrączek, nawet przetopionych. My za parę nowych obrączek zapłaciliśmy w Aparcie 739 zł, grawer był gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam. Nie zamawiałam i w ogóle nie rozumiem co wszyscy widzą w tym Aparcie :o przecież to masówka taka sama jak meble z Bodzia, Ikei, albo BRW :o Nie rozumiem że koniecznie chcecie mieć obrączki takie jak pół świata i jeszcze do tego droższe bo przecież z czegoś trzeba opłacić kampanię reklamową :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsantypaKinga
A my dzisiaj idziemy na pierwszy rekonesans po salonach.Z tego co wstępnie przejrzeliśmy w internecie, to też raczej wybierzemy Apart - kilka wzorów nam się spodobało, bo tak generalnie to trudno nam było wybrać jeden wspólny bez kłótni. W sklepie internetowym Apartu nie kupowaliśmy jeszcze nic, ale w stacjonarnym wiele razy , dlatego nie bałabym się zakupów ta drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinnna87
Apart ma dużo fajnych wzorów obrączek, my też się przymierzamy do zamówienia - wybraliśmy białe złoto, nie wiemy tylko czy wybrać bez wzorków czy bardziej ozdobione. Zamówimy w salonie , bo mamy do galerii handlowej 10 minut pieszo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniania.
A jest tu może ktoś kto nosi obrączki Apart tak dłużej np 10 lat? Jestem ciekawa jak wyglądają po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka2
Moja sis nosi już 7 lat , i mało i dużo ale żadnych rys czy szkodzeń nie ma. My ślubujemy w sierpniu i też zamówimy w Aparcie. Ona ma z zółtego złota, ja wolę białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrawa -24
No właśnie, ja też mam na oku obrączki Apartu. Widziałam, że na stronie oferują środki do pielęgnacji złota. Ktoś używa takowych? Sprawdzają się?Które złoto jest lepsze białe czy żółte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu88
My chcemy zamówić z białego złota, bo taki mam pierścionek zaręczynowy. Co do wzoru to jeszcze nie wiemy na 100% o ich e - sklepie słyszałam pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod prąd, zawsze
My mamy srebrne zaręczynowe obrączki tej firmy, sprawują się dobrze, ładnie wyglądają. Ślubne kupujemy stacjonarnie, ale po nowym roku bo jeszcze mamy trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygreka:)
Ja mam ze sklepu internetowego Apartu bransoletę bedas , wszystko było ok i z dostawą i z bransoletą. Można powiedzieć, że dostawa błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania i olek
My zamówiliśmy obrączki w grudniu w Aparcie w salonie. Nawet nie wiedziałam że oni prowadzą sprzedaż w sieci, a to jest coś taniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeciia
Ja się zastanawiam czy tradycyjne żółte złoto mi się nie znudzi po czasie :) Dlatego namawiam mojego faceta na wielobarwne.Teraz zakupy przez internet to normalna sprawa .U mnie w mieście jest kilka salonów Apartu, dlatego kupię stacjonarnie obrączki, ale jakby ich nie było, to bym zamówiła przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×