Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weselitka

Atrakcje na weselu, co wybrać?

Polecane posty

Gość gość
artykuł spoko, ale brakuje opisu iluzjinistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania10
Ja osobiście korzystałam z usług drink baru, i jestem mega zadowolona! Pan oferował także drinki bezalkoholowe, co spodobało się dzieciakom, fajne kolorowe napoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwieracz mi się spocił podczas wypróżniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kinderbal czy impreza dla dorosłych ludzi? To śmieszne żeby zatrudniać clownów i iluzjonistów na wesela. Nie róbcie cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz wesele dla 3 osób to nie potrzebujesz rozrywki, ale jak ci przyłazi tabun ludzi, powiedzmy 80 osób to trzeba czymś ich zabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem wymyślanie jakichś dodatkowych pokazów na wesele. Jeśli jest dobry zespół czy DJ, który prowadzi zabawę, to niczego więcej już tak naprawdę nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Poznań
Ja się osobiście nie zgodzę, sama korzystałam z fotobudki i barmana na swoim weselu i jestem bardzo zadowolona. Największym problemem była różnica wieku między uczestnikami wesela (wiadomo rodzina, przyjaciele), i takie atrakcje pomogły przełamać lody, a co więcej wszyscy się świetnie bawili. Szczególnie barman to ekstra wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojętnie. Pijanym gościom to wszystko i tak zwisa, a jak pożałujesz im wódki, żeby pijani nie byli, to cię obgadają, żeś sknera i wesele się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie po to atrakcje zeby sie nie uchlali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, żeby komukolwiek czegokolwiek żałować ani o to, żeby ktoś się upił. Po prostu wesele, przynajmniej w moim pojęciu, to taneczna impreza i tyle :) Jeśli już coś przygotować to może być ta fontanna czekoladowa (zawsze to dodatkowa słodycz) lub fotobudka (pozostają całkiem fajne pamiątki z wesela). Ale jakieś pokazy taneczne, fajerwerków, barmańskie czy jakieś inne są moim zdaniem zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, czekoladowa fontanna super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć pisze ponieważ chciałbym złożyć atrakcyjna propozycje sprzedaży napoju Lipton Ice Team w butelkach 0,5 L w dwóch smakach : brzoskwinia i cytryna. Butelki fabrycznie zamknięte z długim terminem ważności. Napoje uzyskałem w rozliczeniu z likwidowanej hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania7852
Zrób bar kawowy :) Zachwycisz wszystkich gości! Sama przygotowuję eventy firmowe i kiedyś skorzystalam na evencie z baru kawowego perfect service z Krakowa :) Impreza była zoorganizowana dla osób w różnym wieku, przeważały panie :) powiem więcej: u siebie na weselu na pewno wezmę zamiast zwykłego serwisu kawowego taki bar kawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik W
Zdecydowanie polecam fotobudkę. Najlepiej taką, która ma w ofercie foto księgę gości. Takie zestawienia da super zabawę wszystkim zaproszonym gościom, będą oni mieli pamiątkową fotkę i dodatkowo zrobią unikalny album ze zdjęciami dla Pary Młodej. Takie rozwiązanie ma Fotobudka SesjaParty.pl Sprawdźcie ich profil FB https://www.facebook.com/sesjaparty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę odkopię temat, bo jestem świeżo po weselu, i muszę wam powiedzieć że ogromne wrażenie zrobił na mnie... Pokaz iluzjonisty. Tak może to się wydać śmieszne, ale wszyscy goście stali wryci przez godzinę i podziwiali... Warto!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejszy jest dobry zespół albo didżej. Bez tego nawet pióra w tyłku i pokazy sztucznych ogni nie uratuja zabawy. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila995
U nas były super atrakcje :D Wesele mieliśmy w Venge w Łodzi i tam w ofercie są do wyboru naprawde fajne rzeczy. U nas był pokaz barmański, i to było coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mieliście oprócz barmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest fajnych rzeczy, u nas zwyciężyła fotobudka, pokaz tańca i fajerwerki http://www.fajerwerkigorzow.pl/ Firma "As" robi wspaniałe pokazy, wyszło bajkowo, wszyscy byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim weselu miałam fotobudke i musze przyznać, że pomysł ten okazał się bardzo trafiony. Nie dość, że goście jak trochę popili to bawili się świetnie to jeszcze mamy naprawde zabawne pamiatki w postaci zdjęć. W dodatku skorzystałam z prawde korzystnej oferty http://idealna-fotobudka.pl więc wcale nie wyszło mnie to tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotobudka to świetny pomysł, super atrakcja dla wszystkich gości, dużo śmiechu i fajna pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cokolwiek nie wybierzesz, zapłacisz za to z własnej kieszeni. Goście za atrakcje nie wsuną do kopert więcej. Chcesz mieć mniej pieniędzy, to płać za wszystko jak leci. I tak cię obgadają, że zamiast wesela zrobiłaś kinderbal dla półgłówków, a wodzirej nie pozwalał się napić, tylko do bzdurnych zabaw wyciągał. Przerobione, nie warto się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×